Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

 

 

A telewizja gdzie jest w takim razie? Gdzie filmy 4K? Ile osób posiada wystarczające GPU do 4K? 

 

Kowalskiego to nie obchodzi. On kupi tv bo zobaczy dużo cyferek.  

 

 

 

Konsole maja dostarczać rozrywkę a do niej 4K jest średnio potrzebne.
 

 

http://static.gamespot.com/uploads/scale_super/1432/14328359/2372748-3512855573-ibrFs.gif

Link to post
Share on other sites

 

 

Kowalskiego to nie obchodzi. On kupi tv bo zobaczy dużo cyferek.  
 

 

Co każdego myślącego interesuje telewizor 4K jeśli nie ma z niego pożytku? 

 

 

 

Call me blind ale nie widzę pikseli grając na PS4 w 1080P, nie widziałem ich również na PC grając w 1080P

Link to post
Share on other sites

Aaa 4K z HDMI, to ja podziękuję :)

Synchro na 30 Hz. Rzeczywiście - zabije to konsole. 

 

Dolicz sobie koszta zabawy w 4K. Porządny TV +/- 3000 tysiące. Do tego 2x R9 290 = 3000 PLN. Nie mówiąc o zasilaczu etc. Za to miałbym dobrego PC, PS4 i XONE.

Link to post
Share on other sites

Kowalski i TV 4K... :roll:

 

już pomijamy jaki będzie z tego pżytek - brak kanałów , gier na konsole i wystarczającej karty w kompie do tego 4K (bo chyba nie sądzisz , że ten Kowalski posiada do tego odpowiedni sprzęt za odpowiednie pieniądze potrafiący to 4K odpowiednie obsłużyć - NIE ON MA kompa z tego sameggo marketu co ten TV 4K z "mega wydajną" kartą GT610 lub coś podobnego z allegro z GT740 i mega 6 rdzeniami lub w najczęstszym przypadku laptopa na którym ledwo odpala Simsy w średnich...

 

Tyle z twojego mitycznego 4K i panu Kowalskim. - już nie wspomnę o tym, że mało kto posiada taki sprzęt by zadowalać się w pełni i zadowalająco w 4k na tym forum a jak nawet ma to nie posiada MITYCZNEGO TV 4K ;)

 

4K 4 K 4K... Blablabla 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Tyle z twojego mitycznego 4K i panu Kowalskim.

 

Kilka lat temu tata mnie woła:

-Choć zobacz jaki obraz w FHD leci z dekodera na nowym TV. Jaki ostry obraz, wszystko widać, każdy szczegół

Patrzę i jakoś mnie to nie rusza za bardzo. Coś mi ewidentnie nie pasuje. Patrzę z tył a tam wszystko po "euro" leci. A tacie to zupełnie nie przeszkadzało i dopiero po wyjaśnieniach zaczaił ocb. A tak to dalej żyłby w mitycznym FHD. I zadowolony by był nad przeciętnie ze swojego "FHD" po euro. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o gry to tak naprawde gram na pc a konsola bedzie mi sluzyc do wyjazdow za granice zeby mozna bylo o tak sobie tylko pograc wiec zapewne Fifa,jakies tytuły na kinect z tego co widzialem sa ciekawe no i tyle wiec wychodzi na to ze Xbox bedzie lepszym wyborem a ktos mi powie gdzie mozna zakupic w pl zeby była wysyłka na EU???

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o gry to tak naprawde gram na pc a konsola bedzie mi sluzyc do wyjazdow za granice zeby mozna bylo o tak sobie tylko pograc wiec zapewne Fifa,jakies tytuły na kinect z tego co widzialem sa ciekawe no i tyle wiec wychodzi na to ze Xbox bedzie lepszym wyborem a ktos mi powie gdzie mozna zakupic w pl zeby była wysyłka na EU???

Skoro wyjazdy to tutaj PS4 jest góra. Jest mniejsze i poreczniejsze.

Link to post
Share on other sites

Skoro wyjazdy to tutaj PS4 jest góra. Jest mniejsze i poreczniejsze.

Tylko wiesz ogolnie szukam wiekszego zestawu w calosci,czyli camera jakies gry a w xbox one znalazlem oferte za 2K z kinectem i dwie gry ktore by mi bardzo pasowały ale no nie moge nigdzie zakupic w pl z wysylka za granice,bo niby tutaj u mnie cena ta sama ale wole gwarancje w pl.

Link to post
Share on other sites
Tylko wiesz ogolnie szukam wiekszego zestawu w calosci,czyli camera jakies gry a w xbox one znalazlem oferte za 2K z kinectem i dwie gry ktore by mi bardzo pasowały ale no nie moge nigdzie zakupic w pl z wysylka za granice,bo niby tutaj u mnie cena ta sama ale wole gwarancje w pl.

Wstrzymaj się może z tydzień, bo możliwe że inne edycje niedługo wejdą (a przynajmniej w tym miesiącu).

Link to post
Share on other sites

Ok dzieki za rade wlasnie i tak mam czas do konca wrzesnia gdyz najbardziej interesuje mnie FIFA 15 a wzioł bym Ps4 gdyz wypada wyajnosciowo lepiej niz Xone ale no tak jak mowie nie ma ciekawych ofert z PS4 wiec poczekamy zobaczymy,jeszcze kilka pytan odemnie

 

Czy Pada od xbox 360 bede mogl np podlaczyc do Xbox One ?

Jak to jest z abonamentem w Xone oraz Ps4 zeby mozna bylo grac Multi

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...