Skocz do zawartości

Cooler Master 690 Dominator Red & Black mod


Recommended Posts

do pinow to urzadzonko to kapitalna sprawa idzie zaoszczedzic i czasu i nerwow musze je sobie kupic :D co to efektow koncowych bylem bardzo sceptyczny bo  lubie takie robotki robic ale widzac efekty na forum drzalem z obawy ze bedzie tandeta zalatywac a jednak wyszlo dosc fachowo :P A Ty gtr wrzucaj worka V8 bo jestem ciekaw cos wymyslil a zaintrygowales mnie tym znaczkiem :D

Link to post
Share on other sites

ja u siebie też zrobiłem ekstraktor do pinów działa całkiem zacnie i też mam psu od ocz .Paracordy w dobrych cenach na aledrogo można nabyć i  w różnych kolorach.Osobiście polecam opcje bez termokurczy jakoś ładniej to wygląda

Link to post
Share on other sites

ja placilem 30gr za metr na alle grogo jest gdzie od 1zl


rzeczywistosc bywa brutalna :/ nigdzie nie moglem kupic oplotow udalo mi siejednak ale kupic piny (bolce) to wlasnej roboty przejsciowki to jest cos niemozliwego w moim miescie :/ Dramat ani jednego sklepu elektronicznego :/

Link to post
Share on other sites

Ja sie obawiam ze jak kiedys nie bedzie dostepu do allegro przez tydzien to w tym kraju bedzie panika na niespotykana skale :/ Ja wiem ze w necie jest wszystko nie trzeba wychodzi z domu i wszystko jest gotowe od razu i takie jak sobie zamarzymy ale ja akurat nie chce placac za cos co na miejscu powinno byc i znacznie tansze niz na allegro gdzie roznica w cenie paracordu bylo 1zl na metrze!!! a potrzebowalem tego 20m :) bolcy potzrebuje ok 40 az boje sie pomyslec ile na miejscu bym zaplacil a ile na allegro:/ juz przesylki nie wliczam :)

 

A jaki taki bolec ma rozmiar wie ktos moze bo jak juz mam to kupic to musze wiedziec czy dobre to bedzie :)

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

1 sprawa to karta muzyczna ale o niej już było,

2 to kable sata i przejściówka zasilania karty i ssd,

3 to kolor oplotów który wprowadza zamieszanie ( to moje zdanie),

4 wentylatory każdy z innej parafii

5 przydała by się odrobina lakieru na te porysowane elementy obudowy.

 

Jak to załatwisz powinno być super :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

mam pytanko czy mozna kupic siatke mash z wiekszymo oczkami ?? bo na topie bym ja zmienil do moja jest drobna i strasznie kurz zbiera od srodka :/ Nawiasem mowic komp robi w sumie u mnie za filtr powietrza bo zbiera caly kurz z pokoju i zatrzymuje w sobie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...