Skocz do zawartości

Cooler Master 690 Dominator Red & Black mod


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Wywalilem zatoki 3,5" bo wentyl na froncie nie dawal nic bo go zatoka zaslaniala i teraz mysle nad piwnica ale sie nie bardzo moge zabrac do tego jakos :)

 

http://imageshack.us/a/img560/8750/wgc0.jpg

 

a tu drobna przymiarka

 

http://imageshack.us/a/img542/8979/uyn9.jpg

Link to post
Share on other sites

widzialem to wlasnie i wzialem stare pudelko po butach :D ale to do przymiarki bo chyba bede robil z plexi a znajomy mi zrobi jakis fajny szablon i oswietle to albo namaluje cos aerografem :D Natazie byly mikolajki to kaska sie zozeszla na prezent dla lady :P

Link to post
Share on other sites

Ja też w tej chwili mam prowizorkę z kartonu owiniętą carbonem :D

Nawet z bliska nie wygląda tragicznie, chyba, że ktoś wie z czego to jest- to zaraz szuka dziury w całym ;)

A baba to jak studnia bez dna :D jeszcze do tego u mnie dwójka pociech to ta kasa mi przelatuje pomiędzy palcami :rotfl:

Oby starczyło na świąteczny bigos i jakiegoś "mułozjada" (karpia) :P

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

Ja też wędkuję od dzieciaka, głównie spining.

Jak pracowałem w Danii pół roku to tam miałem raj- czysto, woda nieprzełowiona, szczupaki jak szypa :D

Raj dla wędkarza.

Chociaż teść mnie namówił na połów z gruntu i parę ładnych leszczy wyciągnęliśmy na koszyczek. Przy braniu (a wtykaliśmy kije w ziemię jak na plaży) to wędziska lądowały w wodzie ;)

No ale schodzę z tematu- na piwnicę masz fajny pomysł, szczególnie z aerografem.

Jakiś wzór już masz upatrzony czy dopiero faza projektu?

Link to post
Share on other sites

beda zrobione oploty bedzie porzadek i modyfikacja tacki jak wyzej pisalem :D musze kupic material na oploty i zrobic je samemu bo kupnych nie uznaje w swoim modzie :D Problemem tej plyty jest to ze porty sata sa skierowane do gory a nie w bok i kalbi sie ni jak nie da schowac

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

Idzie sie wsciec poprostu :( w moim miescie jest 5 sklepow komputerowych i nie ma nigdzie przedluzki do plyty glownej 24 pin i nawet zamowic nie moge :/ juz nie mowiac o paracordzie z ktorego bym chcial sobie oploty zrobic :/ Wiec zostawiam to na po nowym roku :/

Walczylem ostatnio z kabelkami i wyszlo mi takie cos :)

 

http://imageshack.us/a/img194/9536/2urw.jpg

 

Problem mam z kablami sata i gniazdem od nich w plycie:( bo 4 z nich sa obrocone wzgledem pierwszych o 180 stopni) i lamane kable sata chcialem sobie pojscic wzdluz plyty i schowac je poza nia to znow odwrocone kolejne gniazda powoduja ze tasma od napedu staje im na drodze :/ niektorych inzynierow powinni rozstrzelac :/ i bez piwnicy w takim wypadku sie chyba nie obejdzie :/

 

http://www.awardfabrik.de/images/stories/asrock_p67_pro3/11.jpg

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

z tego co widziałem na wcześniejszych fotkach  to masz zajęte 3 gniazda sata jeśli wykorzystasz kątowy kabel sata do białych gniazd  to stracisz 2 środkowe ale będziesz mógł podłączyć kolejne 2 na dole kablami  prostymi. Jak odpowiednio je wygniesz to będą wyglądały ok

Link to post
Share on other sites

Hu.. w du*e zrobie sobie swoja przedluzke oploty juz gotowe :D

 

Innego koloru paracordu nie mieli wiec bralem co bylo na poczatek musi starczyc :D

 

http://imageshack.us/a/img6/1708/p773.jpg

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

Mogę CI powiedzieć już że trochę źle  zrobiłeś. Oplot żeby trzymał się na miejscu albo trzeba przymocować termokurczem, albo przytopić sam koniec na metalowym pinie także oplor/termokurcz wchodzi do wtyczki. U ciebie wszystko kończy się przed wtyczką przez co widać tęcze z kabli no i trochę tego termokurczu za dużo

 

 

videło http://www.youtube.com/watch?v=fdckzRWFijM#t=791

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

Robie to pierwszy raz i nie moglem tych pinow wyciagnac a to jest stare zlacze z zasilacza ktore obcialem i bede z niego robil przejsciowke bo nigdzie kupic u mnie w miecie nie moge :D gdy bede oplatal oplotami pod kolor budy wtedy bede sie juz bawil tak jak ma byc :) nawet mniejszych termokurczy nie bylo to kupilem 9mm :/ tak krawiec kraje jak mu materi staje panowie :D

Link to post
Share on other sites

jednak jak sie chce to mozna :D Spodziewalem sie wiekszych problemow z tym oplataniem bo sa rozne szkoly oplatania ale tak zle nie bylo :D oplot z paracordu to tansza metoda nizeli taki typowy jak ma byc:) zastosowalem termokurcze bo strasznie sie ten paracord strzepi a ze nie moglem tych pinow wydobyc z plastiku to wiazanie go u podstawy bolca bylo niemozliwe i polecialem na skroty jak sie da:) Myslalem spiac te kable na krotko wkladajac je bezposrednio do otworow w macierzystym zlaczu, ale z obawy przed spieciem poczekam do jutro i zakupie odpowiednie bolce do tego zeby to sluzylo jak najdluzej :D przy okazji zapytam o takie male urzadzonko do wyciagania pinow co ulatwi mi bardzo prace bo srubokrecikiem i iglami to szkoda moich nerwow :D reasumujac oploty wyszly mnie tanio i ciesze sie ze nie poszedlem na skroty i samemu postanowilem walczyc bo komputerowy zlom zalegajacy w piwnicy powioli sie udaje wykorzystac i zaoszczedzic troche :)

Link to post
Share on other sites

Zajrzyj do mojego worklogu, tam jest foto mojego ekstraktora. Działanie jest proste, igłę wsuwasz koło pinu do oporu i wtedy jeszcze na siłe trzeba wcisnąć ok 1-2 mm do środka. Inna metoda na wtyczki ocz u mnie nie skutkowała, a np tymi z bit techu już takich problemów nie ma

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...