Skocz do zawartości

CM Elite 331 Worklog by Prorokk (ver. 2.0)


Recommended Posts

mój też, są 4 obwody, każdy ma osobny włącznik, można podpinać ledy i wentyle, super sprawa


No dobra naoglądałem się Waszych prac to pokaże trochę tego nad czym ostatnio pracowałem.

 

Kabel zasilający od grafiki opleciony i pokazany przy ostatnim updacie został zebrany do kupy. Ubranie go w parakordy dodało mu sporo do wyglądu.

Ale rozlazł się makarony po obudowie co nie do końca było estetyczne.

Dlatego zostały związane.

 

DSC_8837.JPG

 

Nie wiązałem całości tylko tą widoczną część .

 

Kolejna rzecz to drobna modyfikacja covera od grafiki,efekt coraz bardziej zadowalający :P .

 

DSC_8840.JPG

 

Przytwierdziłem też ostatecznie cover od x-fi ( dwustronna taśma klejąca na piance daje radę) :D

DSC_8844.JPG

 

DSC_8846.JPG

 

Niesyt nie udało sie jeszcze wymienić pękniętej szyby , najprawdopodobniej wymian na plexi nastąpi po modernizacji boku (w planach instalacja zawiasów).

Ale ogólnie wnętrze komputera z zainstalowanym bokiem teraz wygląda tak

 

DSC_8852.JPG

 

No i na koniec .Czekam na dostarczenie jeszcze jednego koloru paracordu ( za jakieś 2 tygodnie :( ) i zabieram się za pozostałe kable od zasilacza.

Ale żeby ułatwić sobie pracę i nie wydawać kasy na sprzęt zmajstrowałem coś takiego

DSC_8854.JPG

 

DSC_8867.JPG

 

Po testach jestem zadowolony z działania ekstraktora .

Do wykonania użyłem 2 zaślepek od kart rozszerzeń ,kawałka taśmy dwustronnej z pianką i dużego termokurcza.

Trochę pracy ze szlifierką i ekstraktor śmiga aż miło :D

Link to post
Share on other sites

@ernig

 

Gdzie kupiłeś ten przycisk power? (https://lh5.googleusercontent.com/-UuTB6HZ7w5Q/UZnmwasNj8I/AAAAAAAAH6Q/Dcvww7JaBhs/w1260-h838-no/DSC_8121.JPG)

 

EDIT: Znalazłem (bit-tech), ino strasznie drogo jak za przycisk :( Ale piękne są :)

Edytowane przez cocaine01
Link to post
Share on other sites

nie to są włączniki które mają dwa stany (tzw bistabilne) wł/wył, po wciśnięciu przycisk zwiera przez cały czas .

Chwilowy jest tylko reset.

Pisząc wcześniej że są podłączone na krotko miałem na myśli to, że nie zainstalowałem jeszcze splitera zrobionego przez errora, a guziki, ledy i wentyle śmigają na pajęczynie z przewodów


Mały offtop:

Do posiadaczy GTX 660, jakie macie temperatury na karcie w wymagających grach (np Crysis 3 )?


Bo u mnie po godzinie gry temp sięga 78-80 stopni i się zastanawiam czy to aby nie za dużo

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

ok sytuacja opanowana myślałem że  coś się dzieje z kartą, a okazało sie że podczas zabawy MSI Afterburnerem ustawiłem wentyle na stałym poziomie, ehh :sciana: 
jest dobrze temp nie przekracza 65 stopni :jupi:


03.11.2013

 

Ok trochę walki za mną . Niestety padł mi aparat i fotki mogą być "deczko" nieostre  :cry: .

 

Kabel manadżment -poziom Prezes :rotfl: Widać(albo nie), że przewody od włączników połączone jeszcze na złączki skręcane.

 

DSC_8896.JPG

 

Układanie kabli nie było jedyną rzeczą jaką miałem w planie zrobi.

Kolejna rzeczą było rozebranie PSU i ubranie kabli w ładne oploty

 

DSC_8897.JPG

 

 

 

DSC_8898.JPG

 

DSC_8899.JPG

 

 

 

 

I złącze 8 pin już w ciuszkach na zimę

DSC_8900.JPG

 

 

 

DSC_8902.JPG

 

 

 

 

Zajrzałem też to frontowych filtrów :o okazało się że spisują się wyśmienicie

 

DSC_8903.JPG

 

I kable już ułożone :D  teraz to już poziom Nad Prezes, spliter trafił  nareszcie na właściwe miejsce.

Dobrze że ta skrzynia ma tyle miejsca i całą pajęczynę  można schować za mobo.

 

DSC_8905.JPG

 

Czekam teraz na jeszcze jeden kolor paracordu i wezmę się też za 24 pin.Zamówiłem też nową wersję mobotraya jak dobrze pójdzie to dostane ją w tym tyg ( aż jestem ciekawy jak wyjdzie).

To tyle na dzisiaj

Edytowane przez ernig
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...