Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

http://static.300polityka.pl/media/2014/05/Screen-Shot-2014-05-14-at-12.53.56-640x453.png

Stawiam, że 3cie miejsce jest w zasięgu.

MAm nadzieję, że za rok KNP w wyborach parlamentarnych podejdzie pod 15-20%. Żaden gowin i żadni libertariani bo oni sązbyt mięccy i jak acznąiśćan kompromisy z popisem to wyjdzie kupa. Musi wejść do rządu ktoś z twardym stanowiskiem by korzyści były namacalne po "kompromisach"

JAk wejdą do europarlamentu do dopiero zacznie sięszykanowanie w reżimowych mediach i manipulacje czy afery :)


Btw komentarz z internetowej prsy reżimowej który objaśniał zasade funkcjonowania Korwina w strukturach KNP

 

 

JKM to taki środkowy palec pokazany politykom wszelkiej maści przez sfrustrowany i zmęczony już Naród...

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Nie trzeba być w reżimowych mediach żeby to stwierdzić bo to fakty. Oczywiście w jakimś procencie bo tak jak wcześniej napisaliście KNP ma swoich uświadomionych wyborców, znających program na wylot ale pewnie zyskuje też sporo głosów na fali rozczarowania obecną władzą. W sumie na miejscu JKM bym się nie oburzył na taki tekst bo fajnie jest być w oczach części społeczeństwa lekarstwem na obecny bałagan.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w debacie na TVP wspomniano coś o trzeciej płci i parytetach... Ciekawa jest kwestia dlaczego lewica dyskryminuje transseksualistów i w swoich propozycjach walczy tylko o parytet damsko-męski?

 

Skoro lewica uznaje transseksualizm za "trzecią płeć" to dlaczego tak pomija ją w odwiecznej walce z nierównościami?

Link to post
Share on other sites

http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEuropejski2014/1,137162,15964844,Przelom_na_Wiejskie__Korwinisci_maja_swojego_pierwszego.html#BoxWiadTxt

 

haha a dopiero widziałem debate między Wiplerem i JKM gdzie wipler twierdził, że nie możę stworzyć koalicji z JKM z racji zbyt kontrowersyjnych wypowiedzi, któe rzekomo mogą odstraszyćwyborców. Chyba w końcu przejrzał na oczy. Zresztą  JKM ostatnio też jakby spokojniejszy. :)

JEst dobrze :)


Wygrzebany wywód zwolennika KNP

Coś pięknego :)

 

 

Tyle wygrać Panie Wipler! Ja ostatniej soboty na weselu zmasakrowałem lewackich skrw*****!
Siedziałem jak zwykle nie z młodzieżą tylko z ciotkami i innymi starymi wujami. Po paru głębszych rozmowy zeszły na politykę. Dziadygi od razu zaczęły wrzucać na
Tuska, Wałęsę i innych komuchów i wychwalać PIS. Nawet nie zwracałem uwagi na bande czworga więc postanowiłem nie interweniować bo wiedziałem, że i tak nie przekonam ich do idei wolnorynkowej.
Po pewnym czasie do stolika dosiadła się para moich kuzynów coś podobnego do lemingów z 11 letnią córką. Zaczęli się wychwalać jak oni to się zaangażowali w politykę i wspierają SLD bo SLD jest jedyną sensowną alternatywą dla Prawicy (w sensie, że niby PIS to prawica) tutaj nie wytrzymałem i wypaliłem:
>PIS to nie jest prawica. Pod względem gospodarczym są bardziej socjalistyczni od SLD
tutaj wtrąca się moja mama:
>hurr bo wiecie Seba wspiera tego Korwina-Mitke, głosuje na niego nawet wpłaca mu piniądze na kampanie
na to kuzyn:
>o kapitalista hehe, brak podatków i ludzie umierający na ulicach. Każdy sobie rzepkę skrobię
Janusze zaczęli mu przytakiwać i śmiechać pod nosem
>w XIX wiecznych Stanach Zjednoczonych nikt nie umierał na ulicy
szybko wtrąciłem przypominając sobie słowa JKM
>do tego nie jestem przeciwnikiem pomocy między ludzkiej. Jestem przeciwnikiem państwowej pomocy pod przymusem. Zabieranie pieniędzy siłą i dawanie innym nie jest pomocą tylko złodziejstwem.
Moi rozmówcy poczerwienieli - zrozumiałem, że moje celne argumenty trafiły w ich czuły punkt.
>a co, ze szkolnictwem pewnie też zlikwidować? Żeby wrócił analfabetyzm? Studia płatne? Kogo będzie na to stać tylko bogaczy jak to było dawniej
Kuzynka podniesionym głosem wybełkotała lewacką demagogię
>oczywiście szkolnictwo powinno być prywatne bo jest o wiele tańsze niż państwowe. A studia kogo teraz na nie stać niby najbiedniejszych? Biedni nie idą na studia, na studia idą osoby bogate i klasa średnia. Biedny idzie do pracy i utrzymuje darmową edukację dla osób bogatszych od siebie. To jest ta słynna lewacka sprawiedliwość? Wy byliście z bogatszych rodzin i poszliście na studia a nasz kuzyn Piotrek? U nich na wsi zawsze było ciężko i musiał po technikum iść do pracy nawet nie myślał o studiach.
>Tutaj ma rację biedny i tak na studia nie idzie, chyba że zdolny bardzo
Wspomógł mnie wujek
>Dajcie spokój z tą polityką na weselu - bawić sie trza
Nasze zmagania chwilowo zakończyła moja mama widząc chyba, że przerastam intelektualnie moich rozmówców

Po pewnym czasie jednak znowu rozmowa zeszła na lewactwo. Lemingi chwaliły się jak to pomagają biedym, "dajo" ciuchy dla ubogich itp. Nawet ich córeczka się chwaliła, że:
>Ja to jak dorosnę to będę pomagać biednym bezdomnym jak Pan Zbyszek z naszego osiedla
>Nie musisz czekać aż dorośniesz
powiedziałem
>możesz przyjechać do mnie na działkę skosisz mi trawnik i posprzątasz w ogródku to ci dam 100zł a ty będziesz mogła je dać temu bezdomnemu
mała się chwilę zastanowiła i powiedziała:
>a czy ten pan nie może sam przyjść do ciebie i zarobić pieniądze?
>Witamy w Kongresie Nowej Prawicy
Odpowiedziałem chłodnym głosem, po czym wstałem od stolika i dostojnym krokiem poszedłem się przewietrzyć z tego całego wrażenia. Kuzynostwo się do mnie już potem nie odzywało i szerokim łukiem omijali nasz stolik.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

w XIX wiecznych Stanach Zjednoczonych nikt nie umierał na ulicy szybko wtrąciłem przypominając sobie słowa JKM

 

W XIX wieku na ulicach USA ginęły tysiące ludzi, kraj wyniszczyła wojna domowa, przez ponad połowę stulecia legalne było niewolnictwo, a przez prawie cały wiek znaczna część kraju pozostawała poza kontrolą rządu federalnego i "prawo" stanowili lokalni watażkowie. Takie tam podstawowe informacje z historii Stanów Zjednoczonych.


Fakt, że Ameryka w XIX. wieku na masową skalę stosowała protekcjonizm wobec własnego przemysłu, który z wolnym rynkiem ma mniej wspólnego niż ten w UE to taki mały bonus.

Link to post
Share on other sites

protekcjonalizm a wolny rynek to 2 różne rzeczy. Mylisz pojęcia. Protekcjonalizm wobec firm z zewn atrz ale wewnątrz kraju panował wolny rynek. UE teżw jakiśsposó stosuje protekcjonalizm wobec krajów spoza UE. Wolnego rynku w środku nei ma bo każda pierdołą od kąta zgięcia banana jest regulowana. Czemu? Bo w ekwadorze rosną banany proste  a w peru zgięte. Oni na siłę chcą sprowadzaćz ekwadoru bo pewne grupy polityczne czerpią z  tego znaczne korzyści :) Tak samo jest z żarówkami i wieloma innymi rzeczami. Limity na połowy ryb czy mleko. Wolny rynek jak cholera.... planowany centralnie....

 

btw dzisiejszą pracę za 1600złbrutto na umowę śmieciową takżę mozna nazwać niewolnictwem bo czym innym? Taka pensja czasem nawet nei starcza na utrzymanie...... a murzyn na plantacji bawełny miał zapewniony wikt...

Czasy się zmieniają to i formy niewolnictwa inaczej wyglądają. Teraz się niewolnikó nie sprowadza do kraju w klatkach tylko eksportuje sięfabrye w miejsce gdzie jest stado "niewolnikow".

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Nowaj, Widzę, że historię USA znasz pobieżnie, kolonizacja nie następuje natychmiastowo. Rozwój USA zawdzięcza się liberalnym rządom i taki jest fakt. Nie jest to jedyny przykład rozwoju państwa dzięki takim rządom. Możemy tutaj wymienić powojenne Niemcy czy chociażby Chille(nie poruszam kwestii wolności obywatelskich)

Link to post
Share on other sites

Takie odniosłem wrażenie po tym co napisałeś wyżej. Miałem piątke z egzaminu w gimbazie to wiem co to znaczy historia :]
Na pewno USA się nie rozwinęło dzięki temu, że panowało tam niewolnictwo. Nie było to na tyle istotnym czynnikiem w historii rozwoju USA. To jaką potęgą było USA można zobaczyć po czasie budowy Empire State Building, który był budowany troszkę ponad rok przy nie zatrzymaniu ruchu ulicznego.

Link to post
Share on other sites

 

 

Na pewno USA się nie rozwinęło dzięki temu, że panowało tam niewolnictwo.

 

USA rozwinęły się dokładnie dzięki temu, że było tam niewolnictwo. Niewolnictwo i masowe wykorzystywanie imigrantów, głównie przy budowie linii kolejowych.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w Polsce też jesteśmy niewolnikami i jakoś się tak nie rozwijamy.... Chyba przeceniamy znaczenie niewolnictwa. 

Zresztą dzisiaj w USA murzyny też są zniewoleni i uzależnieni od opieki socjalnej i zasiłków... 

 

Oni po prostu lubią być uzależnieni od swojego "Pana" i żyć na jego łasce. Afroamerykanie pobierają 3/4 zasiłków w USA... pomimo tego, że stanowią jedynie niewiele ponad 1/3 społeczeństwa.

 

 

Z tego co mi się obiło o uszy to niewolnicy po zniesieniu niewolnictwa w USA w większości przypadków mięli gorzej niż przed. Dopiero od niedawna, gdy socjalizm zawitał do USA i znowu stali się niewolnikami znaleźli sposób na życie - życie z zasiłków.

https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

 

 

Oni po prostu nie radzą sobie na wolności. Także dzisiaj potrzebują "Pana" - jest nim obecnie rząd USA kontrolujący ich zasiłkami i opieką socjalną. 

Edytowane przez gregotsw
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ręce opadają. Nie jestem wielkim fanem poprawności politycznej za wszelką cenę, ale to, co wypisujesz jest tak skrajnie rasistowskie, że pewnie tak wyglądałby twój wymarzony wieczór:

 

http://1.bp.blogspot.com/-Xbc2LuhtGX4/TvlxcSOd7LI/AAAAAAAApkI/HOuVNgc9oIs/s640/Ku+Klux+Klan+%25283%2529.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Możesz powiedzieć, że większość przestępstw jest wykonywanych przez murzynów, gdy jest ich mniej od białych. Fakt niezbity. Pobierają częściej zasiłki niż biali, chociaż jest ich mniej. Fakt.
Ale tutaj wyjątkowo się zgodzę z Nowajem, jak to czytałem to się uśmiechałem, ale nie wiem czy tego na serio nie pisałeś xd.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...