Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

 

Przekaz , jasny . Zapomniałem o inwazji analfabetów z południa , którzy tylko produkują dzieci . Poza tym ich religia pozwala na 12-letnie żony . Wysadzanie się w powietrze , zamachy terrorystyczne . Tylko w UK Polaków bije się , bo nie jesteśmy solidarni ( Polak , Polaka utopi za funta więcej w łyżce wody )  . Uderz kogoś z dzielnicy religii pokoju z Mekki w multikulturowym Londynie . 

Polecam obejrzeć 

Ucieczka z państwa islamskiego. Dokument Ewy Ewart

 

 

Tylko ty to bierzesz z internetu w dodatku z jakichś prawicowych stronek a ja widziałem co rodacy robią. Czytając twoje posty nie sposób odnieść wrażenia, że jesteś bajkopisarzem.

Przypadki z pobiciami w UK są rzadkie i nie częstsze niż z innymi nacjami w porównaniu do ilości Polaków w UK. Może się to zmienić w niedługim czasie bo mają już serdecznie dosyć imigrantów z Polski. Prawdą jest, że nie lubią Polaków ale powody nie wzięły się z niczego bo jeszcze kilkanaście lat temu nic do nas nie mieli. Dałbym przykład. Ile tu na forum jest osób które można zaliczyć do klasy średniej w UK? Ja obstawiam, że nawet jednej nie znajdę. To wszystko to niziny społeczne które pojechały wykorzystywać brytyjski system. Oni są na takim samym poziomie jak ci uchodźcy z Afryki albo Bliskiego Wschodu.  Nierzadko mieszkają też w podobnych lokalach czy dzielnicach bo to mieszkania socjalne albo miejsca o najniższym standardzie ale tanie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko ty to bierzesz z internetu w dodatku z jakichś prawicowych stronek a ja widziałem co rodacy robią. Czytając twoje posty nie sposób odnieść wrażenia, że jesteś bajkopisarzem.

Ewa Ewart na TVN 24 . Brawo . Nie opanowałeś sztuki czytania ze zrozumieniem . Swoje farmazony piszesz pod określoną tezę . Pracowałem w firmie w UK ( mniejsza z tym gdzie ) . Firma duża i 1 Murzyn czytający gazetę ( bo kierownictwo firmy boi się oskarżeń o rasizm 99 % załogi to biali ) . Polaków można bić , lżyć , ale Arabów już NIE . Polecam ci się zaznajomić z kwestią dlaczego Muzułmanin na Bałkanach piszemy z dużej litery . 

Link to post
Share on other sites

Koleś od pisania farmazonów to ty tutaj jesteś. Czytałem twoje poprzednie posty. Zwykły bajarz internetowy.

Pracowałeś na stanowisku wymagającym wysokich kwalifikacji czy jak typowy imigrant który przyjechał z Polski miotła albo taśma?

Mniemam, że na stanowisku nie wymagającym wysokich kwalifikacji skoro cie bili.

Link to post
Share on other sites
Koleś od pisania farmazonów to ty tutaj jesteś. Czytałem twoje poprzednie posty. Zwykły bajarz internetowy.

Kolesia poszukaj sobie człowieczku gdzie indziej . Napisałeś kilka postów na tym forum w formie kilku zdań  . Zanim zaczniesz pisać , zacznij czytać . Kolega wyżej podał przykład dla Ciebie . Lub zostań na poziomie/levelu Wiedzmina 3 .

Edytowane przez Yokai
Link to post
Share on other sites

Czyżby Tusk to temat zastępczy , żeby nie mówić o debacie na temat wprowadzenia elementów szariatu w prawo krajów UE? Póki co te newsy są clickbaitowe ale może być ciekawie. Oby tylko Tarczyński się tą akcją ośmieszył i nie było nic na rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Trochę słabo to wymyślił. Teraz wróciłby jako przegrany, po 2 kadencji wróci jako zwycięzca...akurat na wybory prezydenckie w 2020 :D

 

Tusk i jego szanse w wyborach na prezydenta w 2020, made my day :D

 

http://i64.tinypic.com/2a0nxux.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kolesia poszukaj sobie człowieczku gdzie indziej . Napisałeś kilka postów na tym forum w formie kilku zdań  . Zanim zaczniesz pisać , zacznij czytać . Kolega wyżej podał przykład dla Ciebie . Lub zostań na poziomie/levelu Wiedzmina 3 .

 

Co wkleił? Kilka przykładów gdzie w takim UK jest oficjalnie prawie 1,2mln imigrantów z Polski a nieoficjalnie dwa razy tyle.

Wg mnie to nawet dobrze, że tępią imigrantów z Polski na zachodzie. To to samo co imigranci z BW czy Afryki. Jedna zaraza.

 

 

 

Do 2020 roku to będzie już list gończy za Donaldem  :D  . 

Już wcześniej pokazałeś, że lubisz bajkopisarstwo. W Polsce nie można jeszcze skazać za nic. Od półtora roku PiS ma władzę w kraju. Prokuratura jest polityczną zabawką ziobry. Jakby cokolwiek na Tuska mięli to już dawno by to pokazali na razie wszystko kończy się na pustych słowach kaczora, że Tusk jest winny.

Edytowane przez fires
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Wg mnie to nawet dobrze, że tępią imigrantów z Polski na zachodzie. To to samo co imigranci z BW czy Afryki. Jedna zaraza.

 

 

Czyli wróciłeś do Polski i nie siedzisz w Wielkiej Brytanii?

 

 

Jakby cokolwiek na Tuska mięli to już dawno by to pokazali na razie wszystko kończy się na pustych słowach kaczora, że Tusk jest winny.

 

 

Napisz, że żartujesz.

Edytowane przez hajper
Link to post
Share on other sites

Trochę słabo to wymyślił. Teraz wróciłby jako przegrany, po 2 kadencji wróci jako zwycięzca...akurat na wybory prezydenckie w 2020 :D

Marzenie ściętej głowy :). W Polsce nic się nie zmieniło, ci co go ubóstwiali robią to nadal , a ci co mają go za karierowicza (w tym ja) zdania nie zmieniają. 

Edytowane przez Sodium
Link to post
Share on other sites

Mogę podać innego porównywalnego karierowicza z obozu przeciwnego mianowicie Jacka Kurskiego. Prawdopodobnie narażę się na tzw. hejt, ale jestem pewny że kaczka będąc Premierem RP nie poszłaby do Niemca robić za pacynkę w zamian za lepszą pensję. Kontrargumentacja jakoby światli europejczycy nie chcieli takiego nienawistnika i kurdupla jako "prezydenta UE" jest mi znana i jej nie kupuję.

Link to post
Share on other sites

Nie narazisz się na hejt,bo masz prawo myśleć i postrzegać otaczającą nas rzeczywistość,na podstawie własnych obserwacji i wniosków z tego płynących. We wspomnianej wcześniej "kaczce" ,razi mnie nade wszystko mowa nienawiści (ja to tak odbieram) do wszystkiego i wszystkich,którzy widzą pewne rzeczy inaczej.Jego argumentacja jest niestety na poziomie "podstawówki" i w tym kierunku skierowana. Pamiętaj,że to jest tylko moje zdanie...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...