Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

vod.tvp.pl Tomasz Lis Na Żywo najnowszy odcinek. Dawno nie widziałem jak ktos dostawał takie cięgi jak Wipler, to był knockdown. Był krótki reportaż z marszu przeciwko imigrantom, prawactwo krzyczało, ordynarnie i prostacko, używając jezyka powszechnie uznawanego za obelżywy. Ogólnie mówiąc prostactwo, kibolstwo,  kriminał i zero argumentów za wyjątkiem ksenofobii..

Lis sie zapytał  Przemysława, czy mu te głosy nie przeszkadzały podczas marszu. Wipler na to, ze materiał był zmanipulowany, tak naprawde nic takiego nie było, a poza tym chłopacy byli zdenerwowani :D I potem Wipler już siedział cicho tylko raz sie odezwał z argumentem finansowym.

Link to post
Share on other sites

vod.tvp.pl Tomasz Lis Na Żywo najnowszy odcinek. Dawno nie widziałem jak ktos dostawał takie cięgi jak Wipler, to był knockdown. Był krótki reportaż z marszu przeciwko imigrantom, prawactwo krzyczało, ordynarnie i prostacko, używając jezyka powszechnie uznawanego za obelżywy. Ogólnie mówiąc prostactwo, kibolstwo,  kriminał i zero argumentów za wyjątkiem ksenofobii..

Lis sie zapytał  Przemysława, czy mu te głosy nie przeszkadzały podczas marszu. Wipler na to, ze materiał był zmanipulowany, tak naprawde nic takiego nie było, a poza tym chłopacy byli zdenerwowani :D I potem Wipler już siedział cicho tylko raz sie odezwał z argumentem finansowym.

Dobra, obejrzałem uwaznie cały materiał i zastanawim się co ty brałeś i czy oglądalismy to samo? Jakie wciry ? Każdy powiedział to co chciał i tyle....

 

Ten reportaż był taki sam jak reportaże z marszu niepodległości. Pokazali największych prymitywów czy nie(pozytecznych) idiotów, ludzi prostych a tam było ponoć 40 tyś ludzi. Niech nawet 5 % będzie prostackie i hamskie i już jest z czego sklecić materiał. Chyba nie sądzisz, że było tam 40 tys. drechów  ?  Jak tak to pogratulować naiwności. To tak jakby twierdzić, ze na marszu niepodległości jest 100 tyś narodowców i radykałów a jest ich z 5% + pewnie z kilka % pożytecznych idiotów. ... W sporej mierze idzie tam kupa normalnych ludzi, i tyle. Ich nie pokazą bo i po co? Nie taki jest cel programu.

 

Co do jego siedzenia cicho... ekhm.. pierwszy raz oglądasz jakąś debatę polityczną? To prowadzący przydziela głos. Jak go włączył to się wypowiedział, a że zrobił to dość ekspresywnie i agresywnie...... czemu ? Kampania wyborcza trwa i trzeba łowić koniecznie jakiś dodatkowy elektorat więc celują w ten radykalny bo taki da się ugrać na tej sytuacji. Z tego samego powodu Krul gadał o ludzkich smieciach w PE.

Zresztą nagłówek na superstacji . Korwin odzyskuje popularnośc pla pla pla. Właśnie po to jest rzucanie hitlerem i ludzkimi smieciami. Jeszcze ze 2 razy do wyborów przyhajluje xd.

Śmiesze? Przykre? Ale tak będzie....

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

@leto87

Wipler, gdybyś wsłuchał się w to co mówił używał jednak innych argumentów niż panowie z demonstracji na załączonym nagraniu.

 

 

Problemem na który wskazał Wipler jest to, że ci "uchodźcy" uciekają z "ogarniętych wojną" Czech, Węgier, Słowacji, niedługo i Polski aby dotrzeć do spokojnej oazy, czyli państw skandynawskich i Niemiec.

 

Zgoda na kwotowy podział "uchodźców" oznacza, że albo zatrzymamy ich u nas wysokim socjalem(co nawet przy finansowaniu z UE wywoła oburzenie - "imigrant dostaje 4 tys. PLN/mies. i dom a Polak NIC") albo po prostu będziemy ich trzymać u nas siłą - powstaną przygraniczne obozy, lub miejsca gdzie będzie łatwiej ten tłum utrzymać w ryzach aby nie pouciekali(tzw. miejsca koncentracji, zwane "obozami KONCENTRACYJNYMI")

 

 

Przypomnę, że do tej pory do Polski sprowadzono ponad 300 uchodźców - prawdziwych uchodźców, chrześcijańskie rodziny z dziećmi, a nie młodych, zdrowych bumelantów. Ponad połowa z nich w ciągu kilku miesięcy uciekła na zachód.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Spokojnie zadeklarować z uśmiechem na ustach przyjęcie ca. 10k uchodźców. Nawet jakby tu zostali to nikt z przeciwników tego nie odczuje. Ale z tego co piszecie nie chcą tu zostać, a Polska to dla nich tylko punkt tymczasowy w drodze do Niemiec. A Panią Kanclerz w sprawie obowiązku przyjęcia zapytać czy ona chce w wolnej Europie wolnym ludziom nakazywać gdzie mają mieszkać.

 

Dzisiaj Mr. Obama przemówił. Chce przygotować kraj pod przyjęcie 10k uchodźców. Jako twórca całej zadymy w tamtym rejonie, która to wszystko wywołała... gest ogromny.

Link to post
Share on other sites

Przypominam, że PL przyjeła swego czasu 90 tys czeczenów z czego 90% w szybkim czasie dało dyla "dalej"

Do Polski żaden imigrant się nei wybiera prócz takiego, który ma tu rodzine i korzenie polskie tak jak ta Pani podstawiona przez Lisa nie wiadomo po co. Żaden imigrant przy zdrowych zmysłach nie jechał takiego kawału drogi by zostawać w Polsce i uczyć się jednego z najtrudniejszych języków świata i pracować za takie pieniądze jakie w GER dostanie za free.

 

Ciekaw jestem kto by w ogóle uczył ich języka PL skoro jest u nas podobno 50-60 biegłych tłumaczy arabskiego? Wśród imigrantów są jeszcze afgańczycy ( język pasztu)  którzy by chyba z nikim nie gadali.

Link to post
Share on other sites

Tak się to kończy, jak idioci przegłosują swoje ustawy.
http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/likwidacja-sklepiku-szkolnego-ii-lo-im-konopnickiej-w,3513891,artgal,t,id,tm.html

Ludzie tracą miejsca pracy, w zamian za to markety mają większy obrót, bo dzieci chodzą na długich przerwach do pobliskich sklepów i marketów.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Najdalej za rok jak poupadają te sklepiki to wejdzie jakaś korpo i stworzy całą sieć z kanapkami.

Na tym polega "niewidzialna ręka rynku" w tym kraju. A na sklepikach pozatrudniają sprzedawców na minimalną krajową albo na pół etatu.

No i oczywiście należy pamiętać jak wszyscy politycy wycierajasobie mordy zdrowotnością czy ekologią i innymi frazesami.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Uwielbiam jak ludzie są przeciwko minionemu systemowi i jednocześnie lubią Ziobro. Przecież u niego (i Kaczyńskiego) to typowa mentalność poprzedniego systemu... szukanie haków na przeciwników politycznych, śledzenie ich życiorysów żeby coś znaleźć itp. Do tego to okropny karierowicz. Ziobro na wysokim stanowisku to jest bardzo niebezpieczny człowiek... taka małpa z brzytwą.

 

Co do trybunału stanu za otwarcie się na uchodźców... jak to było w kabarcie... no ja się bawię pysznie. W Polsce jest już pewnie z ca. 50tys uchodźców ekonomicznych z Ukrainy i nikt się tym nie przejmuje i nie odczuwa. 7k z Syrii, z czego i tak większość pogna dalej na zachód to pikuś dla Polski. Jak ostatnio wyczytałem w mojej ulubionej gazecie żaden Arab nikogo jeszcze w Polsce nie zabił, statystycznie rzecz biorąc tygrys w zoo jest większym zagrożeniem. A takie zagrożenia jak rak czy samochody na drodze to już wogóle masowy morderca. W skali globalnej UE uchodźcy to może być problem. Dlatego ja jestem za naciskami na USA, podstawianiem "barek" dla chętnych i odsyłaniem "problemu" do tego kto go wywołał.

 

Mój kandydat do trybunału stanu to Miller za więzienia CIA.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...