Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Proszę o szybką odpowiedź, czy do karty http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=61709 wystarczy ten zasilacz http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=49925 ? w temacie wczesniej do tej  karty http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=60359 zaproponowano mi właśnie ten zasilacz i powiedziano, że będzie jeszcze duży zapas mocy, jednak wolę się upewnić.

Link to post
Share on other sites

Antec Edge Gold 550W / XFX XTR 550W w obu siedzi oem Seasonica, w pełni modularne, w XFX w stosunku do Anteca masz hybrydowy układ pracy wentylatora.


Warto dopłacić te 20-30zł.

Taniej niemodularny Antec True Power Gold i Cooler Master G550M.

Edytowane przez Sadek.0
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Byłbym wdzięczny jakbyście powiedzieli jaką kartę i procesor kupić pod GTA V.

Jak najtańsza żeby można pograć w spokoju na ustawieniach mid w 1080p@30fps.(bez wodotrysków ale żebym nie musiał tekstur wyłączać ;))

I czy starczy 4gb ram czy musze odrazu 8gb kupować? Podzespoły mogą być od amd ale koniecznie nowe.

Komputer dopiero składam więc takie czynniki jak płyta główna czy zasilacz nie mają znaczenia.

Edytowane przez XuX98
Link to post
Share on other sites

Wszystko musisz zmienić. 

i3 4170,

MSI H81 P33,

4GB / 8GB RAM 1600MHZ 9CL,

Zalman Z1,

Corsair VS 450

Razem 1170zł

Wydajniejszy procesor, trochę lepsza obudowa i bardziej opłacalny zasilacz.

Nie wiem do czego sprzęt ma służyć, ale i tak jest wydajniejszy niż Twoja propozycja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam, 


bardzo proszę o informację na temat tego zestawu,


wszystkie elementy są ze sobą kompatybilne?


jest to dobry zestaw pod wydajność / jakość? (pomijam dysk SSD ktory takze bedzie kupiony),


bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi, pozdrawiam :)


 


Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis 2 XE1226 (SPC097)


Płyta główna Asus MAXIMUS VII HERO, Z97, DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI, D-Sub, ATX (MAXIMUS VII HERO)


Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 970, 4GB GDDR5 (256bit) HDMI, DVI-I DL, DisplayPort (GV-N970G1 GAMING-4GD)


Procesor Intel Core i7-4790K, socket LGA1150, 64bit, do 4.4 GHz, 88W, cache 8MB, BOX (BX80646I74790K) - Devil's Canyon


Pamięć Corsair Vengeance Pro Red DDR3-2400 CL11 - 8 GB


Zasilacz Corsair Builder Series CX 750W 80+ Bronze Modular

Link to post
Share on other sites

Obudowa SilentiumPC Brutus M25 Pure Black BT-M25 USB 3.0

Monitor - BenQ LED XL 2411Z 144HZ 1 MS FULL HD DVI HDMI PIVOT

Dysk SSD Corsair Force LS 60 GB CSSD-F60GBLS

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

Bez SLI , ewentualnie będę kręcił sam procesor, grafika wydaje mi się wystarczająca.

 

Gry typu : GTA V , CS GO , TF2 , L4D2 , HOTS , LOL itp

Edytowane przez klakiier
Link to post
Share on other sites

Plyty na z87 ostatnio staniały, można by tu zaoszczędzić trochę. Obudowa do takiego zestawu to minimum zalman z3/r1, a najlepiej dorzuć zaoszczędzone pieniążki na płycie do gelida darkforce.

Chłodzenie na grandisa lub macho, możesz spokojnie w zestawie do gier zejść na i5 4690k.

Co do monitora to się nie wypowiem, bo wiedza w tym temacie jest u mnie lekko ograniczona ;)

Aaa i jeszcze grafika na asusa strix, ma bezgłośny tryb półpasywny. Z zasilaczem możesz też zejść do coolermastera g550, maxwelle to karty z malutkim apetytem na prąd

Edytowane przez Matiziol
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź,

 

Mam rozumieć ,że do tej obudowy "  SilentiumPC Brutus M25 Pure Black BT-M25 USB 3.0" wszystkie te elementy sie nie zmieszczą? czy chodzi o chłodzenie? będą dodatkowe mniejsze wiatraki  5 SZTUK - SilentiumPC Zephyr 120x120x25mm - Cichy 13,6 dBA

 

Pytanie z mojej strony, które w zasadzie jest najistotniejsze , czy któreś z podzespołów może nie współgrać lub być ograniczone przez drugie?

Link to post
Share on other sites

Zmieścić się zmieszczą, ale będzie im gorąco. Po prostu ta twoja obudowa nie jest najlepiej wykonana, mało przewiewna i lubi się gibać na boki, lepiej kupić r1 i 2 WENTYLATORY (wiatraki to są na polu ;) )

I jeszcze jedno-

Dysk ssd wybrałeś lekko mówiąc 'taki se'. 60 gb są wolne i nieopłacalne. Warto dopłacić do cruciala m550 128gb. Może, ale nie w wypadku Twojego zestawu z moimi poprawkami. Podaj jak teraz wygląda, bo cały zestaw jak na razie jest rozłożony na 3 posty, można się pogubić ;)

Link to post
Share on other sites

Muzyk bardzo dziekuje za porady,zaktualizujre dzisiaj zestaw aby byl czyytelny dla innych.

Kwestia natomiast jest inna, komputer ktory przedstawilem mam mozliwosc zakupic za 5k - razem z monitorem, wydaje mi sie, ze odejmujac monitor za 1200zl ,taka specyfikacja komputera bredzie w bardzo dobrej cenie. Mam racje? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...