Skocz do zawartości

Wydarzenie w Smoleńsku


Recommended Posts

Cieszę się, że na tym portalu jest kilku naprawdę młodych ludzi, którzy czytają, rozumują, pytają. Po czym formułują logiczne brzmiące wnioski i stiwerdzenia bądź pytają dalej. Nie jest to żadna ironia, jest to szczery zachwyt i nadzieja.

 

z szacunkiem

Link to post
Share on other sites

żal mi ich jako ludzi,jako polityków wcale.Co do miejsca pochuwku to nieważne gdzie ważne aby to było z odpowiednim szacunkiem ale prosze nie nazywajcie tego człowieka bohaterem bo nim nie jest.Co do teorii spiskowych to jest kpina jeżeli miałoby dojść do zamachu to podczas pogrzebu takowego można sie spodziewać bo któż z terrorystów by niechciał załatwić połowy władców za jednym zamachem.Ten cały płacz i tragizowanie jest dla mnie śmieszne.Oni byli tylko ludzmi w pracy.Stał sie wypadek i nikt tego niezmieni ale jak dla mnie jest to zbyt wyolbrzymione

Link to post
Share on other sites

Za swojej kadencji zawetował siedem ustaw, w tym ustawę zdrowotną, która dzięki której łatwiej można było obracać pieniędzmi dla służby zdrowia... :hahaha:

Piszesz ile ustaw zawetował podczas swojej pierwszej i to nie pełnej kadencji,
Tak gwoli ścisłości L. Kaczyński zawetował 18 ustaw, z czego 17 (dziwnym trafem) przypada na okres rządów PO KLIK.

Zgłosił do TK 19 ustaw (ile z nich musiał podpisać, nie chce mi się już szukać/wszystkie za rządów PO).

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Tematy polityczne powinny być zakazane na tym forum, bo schodzi ono na psy.

Jak się zaczyna o polityce mówić, to zaraz są bluzgi, obelgi, szyderstwa i ... i bałagan.

 

@kubbak:

Masz idealny podpis co do niektórych wpisów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

idać że Ty dałeś omotać się teoriom spiskowym.

 

EDYTKA:

Proponuję usunąć ostatnie 3 wpisy i zamknąć temat.

 

Ja proponuję aby na razie nie zamykać tematu, możemy sobie spokojnie w nim porozmawiać na ten temat ważne aby bez obrażania i różnego rodzaju innych nieprzewidzianych rzeczy.

 

POWIEM TAK: KILKA OSÓB PRZEŻYŁO WYPADEK ALE ZOSTALI ZABICI PRZEZ KACAPÓW !!!

NIE DAJCIE SIĘ OMOTAĆ TELEWIZJI, BO ONI POKAZUJĄ TYLKO TO CO MOGĄ. A PRAWDY NIGDY NIE POKAŻĄ.

Nie ma na to dowodów, aczkolwiek pojawiło się ostatnio kilka nowych wątków nad którymi możemy porozważać.

 

1. Godzina katastrofy - media podają, że strona Rosyjska podała opóźnioną samolot rozbił się ponad 16 minut wcześniej - dlaczego podali późniejszą godzinę?

2. Na wp.pl pewna pani profesor pisała, że rano w czasie katastrofy do domu kilku posłów PiS były włamania, szukano danych, dokumentów i przeszukiwano laptopy - dziwne, że akurat w tedy? I dlaczego media o tym nie mówią?

3. Dlaczego polscy prokuratorzy nie zostali bezpośrednio dopuszczeniu do śledztwa?

4. Własnościowy serwis portalu O2.pl - sfora podaje, że "Nigdy nie poznamy przyczyn katastrofy" - z uwagi na to, że Polacy dostają jedynie raporty w tej sprawie od Rosjan, nie mają wpływu na nic, nie mogą zgłosić nawet sprzeciwu, jedyne co mogą to zgłosić zastrzeżenia do raportu - które Rosjanie mogę odrzuć bez podania przyczyn --> czytać http://www.sfora.pl/Nigdy-nie-poznamy-p ... ofy-a19460

5. Dlaczego lotnisko w smoleńsku nie było oświetlone? Tylko wg. tego co pokazywali w mediach po wypadku ruscy jak w ukropie wkręcali żarówki do lamp po bokach lotniska?

6. Jeden portal internetowy - nazwy nie pamiętał przytaczał wypowiedź --tylko się nie śmiejcie Rydzyka który podobno powiedział, że to był zamach i chciano załatwić 2 braci.

7. Filmiki w internecie, sam ich dobrze nie rozumiałem - bo akurat nie mam głośników :oops: - filmiki które zresztą są usuwane co chwila. Podobno na nich widać machającą osobę - ja jej nie widziałem, na drugim podobno słychać głos polaka "żyje". To może zwykła prowokacja ale tak do dyskusji dodałem.

 

Fakt faktem wątpliwości są i chciałbym tutaj wspólnie z wami się nad tym zastanowić, bo są sprawy nie wyjaśnione. Nie chciałbym abyście posądzali mnie o jakieś teorię spiskowe, tylko po prostu aby porozmawiać na ten temat.

Link to post
Share on other sites

7. Filmiki w internecie, sam ich dobrze nie rozumiałem - bo akurat nie mam głośników :oops: - filmiki które zresztą są usuwane co chwila. Podobno na nich widać machającą osobę - ja jej nie widziałem, na drugim podobno słychać głos polaka "żyje".

http://studio.wp.pl/mid,945154,wideo.html

 

Obejrzyjcie i weźcie głośniki na full i w ciszy obejrzeć.

Link to post
Share on other sites

tak...słychać było strzały....

ja już dawno pisałem, że biorę pod uwagę ewentualność zamachu, aczkolwiek, kiedy to już pisałem nie było znanych sporo faktów....niestety teraz jestem chyba coraz to bardziej bliższy tej teorii (choć nadal jednak za daleko aby stwierdzić to jednoznacznie :D )

powiem tylko tyle, że w jakimś nagraniu (nie wiem jakim, zostało mi to powiedziane przez babcię jak ze sql wróciłem), że w pewnej sekundzie przed rozbiciem słychać jakoby ktoś mówił "strilaj" (nie wiem jak to się po rosyjsku pisze)....to tyle na ten temat ode mnie

a co do samych wystrzałów....mogła być to zwyczajna eksplozja załadowanej amunicji do broni, którą mieli przy sobie wojskowi...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Oglądałem ten filmik setki razy w różnych wersjach: większy kontrast, większa jasność, lepsza ostrość i z innymi ulepszeniami. Głośniki mam marne i nie mieszkam w studiu nagraniowym. Sam z siebie słyszałem tylko "dawaj gnata" i dwa razy głos osoby filmującej oraz oczywiście syrenę i rzekome strzały. Dopiero po przeczytaniu różnych komentarzy, że w którejś sekundzie ktoś coś mówi, gdzieś idzie itd. zacząłem to widzieć i słyszeć.

Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw jak ciezko jest podrobic takie nagranie. Dla zdolnego dzwiekowca, wmontowanie tych dzwiekow, tak by brzmialo to calkiem wiarygodnie nie byloby chyba duzym problemem? Po co to robic? Ot tak dla hecy, aby narosly kolejne teorie spiskowe :D.

Ja bym takie dzwieki do wmontowania nagrywal tez w lesie, w odpowiedniej odleglosci od mikrofonu, tak aby postarac sie zachowac wszystkie efekty srodowiskowe.

Dopiero po przeczytaniu różnych komentarzy, że w którejś sekundzie ktoś coś mówi, gdzieś idzie itd. zacząłem to widzieć i słyszeć.

 

wg mnie latwo mozna zaczac sie czyms sugerowac, doszukujac sie tam czegos czego nie ma.

To takie moje małe przemyslenia, rownie dobrze to wszystko moze byc prawda...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...