Skocz do zawartości

Recommended Posts

I jak sprawa się zakończyła? Oddal GTXxor co twoje czy polecial w kulki?

 

Nie oddał, 2500k sprzedał - napisał, że jak sprzeda to mi wpłaci, kasy na koncie nadal nie mam. :]

Sam sobie tu opinie wyrobił.

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Co to za brednie " jak sprzedam". Co cie to obchodzi czy on cos sprzedaje czy nie. KAse powinien oddac i to nie marne 150 zl tylko 250 czyli tyle ile przez niego straciles. On jest prowodyrem całego bajzlu. Zglos sprawe adminowi forum, ze dzieki jego kretactwom poplynales na konkretna kase. Ja bym tak tego nei zostawil. I jeszcze smie cie wyzywac w prywatnych wiadomosciach. Kpina jakas.

Link to post
Share on other sites

Co to za brednie " jak sprzedam". Co cie to obchodzi czy on cos sprzedaje czy nie. KAse powinien oddac i to nie marne 150 zl tylko 250 czyli tyle ile przez niego straciles. On jest prowodyrem całego bajzlu. Zglos sprawe adminowi forum, ze dzieki jego kretactwom poplynales na konkretna kase. Ja bym tak tego nei zostawil. I jeszcze smie cie wyzywac w prywatnych wiadomosciach. Kpina jakas.

Ty milcz bo dobrze wiemy że mamy do siebie problem o coś innego. Więc nie filozofuj, bo sprawę już dawno była omówiona od dechy do  dechy. A apropos 2500K, to Bakak go nie wziął i został, więc polecam czytać workloga :) 

 

Ciekawe gdzie jest ta konsola teraz tak btw ? GTxxor ? :D

 

GTXBOXX :D

 

Nie no znowu leżę.... :rotfl:

 

:hahaha:

 

Wybaczcie...

 

Ja się wypiąłem na sprawę z zasady i za szczeniackie zachowanie na forum, bo faktycznie chcesz dochodzić racji sądź sobie firmę której to wysłałeś ALE NAWET NIE MASZ NA TO POTWIERDZENIA. Masz potwierdzenie wysyłki, na której nadawcą jest kolega i druku serwisowego nie masz, bo ci nie dali.

 

Ja mam papiery świadczące o tym że sprzęt im zwróciłem. 

Link to post
Share on other sites

Wyłudzenie sprzętu ty się słuchasz? Konsola przyszła wysłana nie przez ciebie, żaden z was nawet nie zainteresował się otrzymaniem zlecenia serwisowego. Bez zlecenia serwisowego wysyłasz coś i nie wiesz gdzie. Ja mam papiery potwierdzające że sprzęt wrócił do firmy, której to wysłałeś... ty zamiast uderzyć do tej firmy osądzasz mnie wyzywając od złodziei... Tylko dlatego że ja miałem ją w rękach.

 

Jak (bodajże Prostownik) napisał skutecznie swoim zachowaniem zniechęciłeś WSZYSTKICH, którzy próbowali w jakiś sposób sprawę rozwiązać. Mój szef chciał to rozwiązać, został potraktowany w sposób niekulturalny (a nie mam powodu by mu nie wierzyć). Skoro zresztą sam biorąc 'sprawę w swoje ręce' zostałem tylko i wyłącznie zwyzywany i pomówiony. Więc jeśli tak 'poleciałeś' na publicznym forum, to domyślam się że w rozmowie 1n1 mogłobyć jeszcze weselej. 

 

W życiu trzeba nauczyć się że czasem trzeba przestać zgrywać komandosa, zastanawiam się co ty kiedykolwiek załatwisz... Babkę w urzędzie w okienku też będziesz atakował, bo poprosi o poczekanie albo przejście do innego? Sugeruję dobrego lekarza. 

Link to post
Share on other sites

Taa, zniechęciłem cię może podając drugi raz numer konta o który drugi raz prosiłeś czy może zapytaniem czy zrobiłeś przelew.

Nic chłopie kompletnie do ciebie nie trafia, masz może 2 osobowości?

 

http://allegro.pl/intel-core-i5-2500k-4-5ghz-stock-v-selekt-gwar-i3092669309.html

2500k nie poszedł? może aukcja dla komentarza? łosia możesz sobie robić ze swoich kolesi. :]

Link to post
Share on other sites

http://s11.postimg.org/9u5gqwzz7/xor.png



Faktycznie zszedł na Allegro ale okazało się że nie ma gwarancji, bo z Liquid Ultra zeszły napisy z IHS --poinformowałem kupującego i oddałem pieniążki, stąd dostałem komentarz że 'profesjonalnie podszedł do transakcji' 

Link to post
Share on other sites

Sony, ciebie w ogóle nie powinno obchodzić, że on che cokolwiek sprzedać. KAse powinien oddać tak czy siak. Co to za tłumaczenie, że nie sprzedał i5.... Jak w przedszkolu.... Ranga ekspert powinna być zmieniona na kombinator. A te jego wycieczki osbiste w ogóle nie wiem dlaczeggo są tolerowane przez moderacje . Podobno podnosimy jakość wypowiedzi. Zresztą fakt, że "może " ci zwróci kase która ledwie w połowie pokrywa koszt sprzętu który straciłęśjest dla mnie kuriozalny.

JAkie czasy, tacy eksperci....ehhhh.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Widzę bardzo boli ostrzeżenie za moje raporty i niech boli, bo głupotę trzeba raportować. 



A jak Synergia wyceniasz uwalone 360'tki bez akcesoriów na 300zł to mam kilka, zrobię ci promocję i puszczę po 250 / szt. 

Link to post
Share on other sites

Wprawdzie stare ale warto dodac

 

Słodkowiczanineczek - kupowałem klawiatura, transakcja przebiegła super, przesylka pobraniowa dobrze spakowana

 

KamiKAzeDBC - kupowalem zasilacz, transakcja poza allegro przelew na konto, przesyłka ekspresowo wysłana

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...