Skocz do zawartości

Recommended Posts

marcinekk

Jeden wielki oszust. Kupiłem od niego kartę (połowe pieniędzy wpłaciłem, drugą miałem wpłacić po otrzymaniu paczki) Vertex HD4850 oraz Chiefteca 550. Po wpłacie kontakt się URWAŁ.

 

Dzięki transakcji zawartej na gametrade - od razu przystępują oni do zgłoszenia sprawy na policje :) Także koleś tak czy siak ma przechlapane, gdyż oszukał już wiele osób.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam

Omijac uzytkownika poslugujacym sie adresem email jankoallegro@o2.pl oraz numerem gg 13095673 o nicku Czoket. Koles wyslal sfingowane potwierdzenie przelewu i stracilem 80zl.

 

Na szczescie konto Origin udalo mi sie odzyskac wiec nie stracilem w sumie nic. Pisze tylko zeby Was ostrzec przed tym gosciem i przed wysylaniem sprzetu itp zanim otrzymamy pieniadze na konto.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja od siebie dodam tego Pana OMIJACIE Z DALEKA

 

Łukasz Śliwa
Ogrodowa 20
58-130 Żarów
dolnośląskie
Polska
koksik666.91@o2.pl
535905751

 

Kupiłem GW2, dostałem dane do logowania, jakiś inny CD-KEY  i nie mogłem zmienić emailu do konta pisząc do suportu, akcja trwa juz 2 miesiące koleś obiacał mi email w sylwestra a już koniec stycznia i zero kontaktu, konto oczywiście na allegro zablokowane kogoś tam jeszcze przewalił na LOLA ogólnie nie polecam zakupu u tego PANA oraz osób z małą ilością komentarzy.

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

Ostatnio Eklerek brał ode mnie grafikę i procka. Solidny kupujący, myślę że mnie też poleciłby jako sprzedawcę bo mocno zszedłem mu z ceny. GTX560Ti poszedł za 420 zł a i5 2500k za 500zł. Polecam go, na pewno się nie nadziejecie, poza tym znam go osobiście. Ze mną zawsze można też pogadać jeśli chodzi o słuchawki i DACi. Zapraszam na gg jeśli ktoś chce. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Och tak, kabak 1991 to naprawdę świetny sprzedawca. Nie dość, że bajeczne ceny, sprzęt zadbany, z gwarancją, to jeszcze przywiózł mi go do domu. Do tego można miło porozmawiać na wszelkie tematy. Również serdecznie polecam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...