Skocz do zawartości

Recommended Posts

@effendi360 ale masz poetyckie wyrażenia. :D

Co do sprawy to tak trzymaj i nie odpuszczaj. Trzeba tępić oszustów z całą siłą i oczyszczać z takich forum. Jak załatwiałeś sprawę przez allegro to dodatkowo do nich napisz.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Nie chciałem pisać tego posta, ale zapowiedziałem sprzedawcy, że czekam do końca miesiąca. Faktura miała być dosłana zaraz po tym jak zgłosiłem jej brak w przesyłce.

No i się zaczęły "usprawiedliwienia" typu: przyszłym tygodniu doślę jak tylko wrócę z urlopu itp.

 

Później zaproponowałem wysłanie jej poprzez e-mail. Wystarczyło tylko zeskanować i przesłać. Dla sprytnych ludzi jest to zajęcie na maksymalnie 5 minut, a jemu zajmuje to już ponad 2 tygodnie.

 

Mam już dosyć tej zabawy w kotka i myszkę.

 

 

 

 

Pozdrowienia dla kubaziom73

Link to post
Share on other sites

Nie polecam sprzedającego monsterPC.

Zamówiłem myszkę o wartości 47 zł, Koszta wysyłki- 17 zl co razem daje 64 zł . Natomiast w mailu od sprzedawcy koszta opiewały na kwotę 72 zł. Po moim mailu z prośbą o wyjaśnienie sprawy sprzedawca zobowiązał się do korekty, Poprawił kwotę na 69 zł. Po kolejnym mailu dodatkowo z prośbą o zwrot 5 zł (podałem nr konta) nie zrobił nic, nawet nie odpisał. Tak wiem- kwota niewielka ale niech skroi 1000 osób to już ma 5k zł. Pójdzie neutral- naciągany a i tylko za zgodność towaru z opisem i szybka wysyłkę, ponieważ do nich nie miałem zastrzeżeń.

 

I panowie- nie spamujcie w temacie a wszelkie dyskusje z nim nie związane prowadźcie na PW ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość effendi360

Polecam użytkownika majormajewski

 

Sprawna transakcja, paczka dobrze zabezpieczona, dobry kontakt, wszystko odbyło się poza allegro, bezstresowo dla obu stron.

 

Każdemu życzę transakcji z takim użytkownikiem, który poważnie podchodzi do interesów.

Link to post
Share on other sites

Uwaga na marcinekk zgłosił się do mnie bo niby miał do sprzedania Alpenfhn Peter 79XX za 200. Najpierw poprosiłem go o fotki chłodzenia i zapytałem o kilka szczegółów związanych z tym chłodzeniem, potem jak poprosiłem o fotki chłodzenia na których jest kartka z jego nikiem to zaczął nalegać na jak najszybsze sfinalizowanie transakcji. Kiedy odpisałem mu ze nie kupie dopóki nie dostane fotek z jego nikiem kontakt się urwał. Tak więc proszę uważać

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...