Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam użytkownika

marcin 18

 

Dobry kontakt i sprzęt zgodny z opisem.

 

 

@administrator

Razem z marcin 18 mamy problem taki jak wyżej widać.

Żeby było jasne nie zhakowałem konta użytkownikowi tylko po napisaniu posta z mojego konta przelogowało mnie na jego konto i post został dodany z jego konta. ;):]

Link to post
Share on other sites

Polecam użytkownika

marcin 18

o i teraz gra jak to było możliwe że pisaleś z mojego konta

 

tak sie przestraszyłem że omyłkowo napisałm o innym użytkowniku mam nadzije że akcje tego typu niebedą sie powtarzać

 

CIEKAWE JAK NA TO ADMINISTRACJA ZARAAGUJE

 

CZY T OŻE MAM WŁACZONE ZAPAMIETYWANIE LOGINU MA ZNACZENIE JAKIEŚ ?

Link to post
Share on other sites

Szczerze to nie mam pojęcia co się mogło stać. Wedle wszystkich danych z bazy itp. wygląda po prostu, jakby "marcin 18" napisał normalnie posta ze swojego konta, ale z treścią jak twierdzicie napisaną przez "mttjrWKS". Naprawdę dziwne. A to jednorazowa sytuacja? Będę musiał zgłosić ten błąd do twórców phpBB3, bo nie wiedziałem, że funkcjonować mogą takie dziury :wariat:

Link to post
Share on other sites

tak jak na razie jednorazowa

kupił ode mnie dysk

więc go poleciłem

dałem mu tego linka gdzie był komentarz

on chciał odpowiedzieć

i odpowiedział ale z mojego konta polecając mnie

"wylogował się z "mmojego konta " zalogował na swoje i napisał jeszcze raz komentarz

o wszystkim powiadomił mnie na gg bo mamy do siebie kontakty

dzięki że chociaż ktoś się zainteresował

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Pozdrawiam MARCIN

 

 

edyt

nie nie jeden komp

ja mieszkam we Wrocławiu on w Długołęce

~~~~~~~~~~

jurek___ogorek

pojęcia nie mam jak to działa ale strachu sie najadłem

 

dzięki z info już tak więcej niezrobie świadomie

Link to post
Share on other sites

dałem mu tego linka gdzie był komentarz

miałeś pewnie wyłączoną obsługę ciasteczek/coś innego i wtedy login i hasło (ogólnie konto z którego piszesz) jest przesyłane metodą get, czyli przez adres.

 

Masz wtedy dopisek "sid=costam", czyli np. "http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=40&t=1967&sid=4090aa65e95c76b9ae20d2f860373776".

 

Jak ktoś przez to wejdzie, to możliwe, że z Twojego konta się napisze wiadomość.

Link to post
Share on other sites

Jeśli tak to się odbyło, to możliwe, że stało się tak, jak jurek__ogorek pisze wyżej. Nie kopiujcie numerów sesji przy podawaniu linków. W sumie dziwna rzecz, że autorzy skryptu tego nie załatali. Ale konta nie ma co kasować, bo w najbliższym czasie (naprawdę bliższym) nastąpi zmiana skryptu na bezpieczniejszy i wygodniejszy :wariat:

 

Koniec offtopa :->

Link to post
Share on other sites

Polecam użytkownika Sony156 :) Mimo ze moja paczka szła trochę długo ( poczta polska miała spore opóźnienia ) użytkownik cierpliwe czekał i był ze mną w stałym kontakcie :P na szczęście druga paczka do Soniaka szła juz szybko :D Polecam tego Benchmarkowca! :D Kontakt-Rewelacja

Link to post
Share on other sites

Co prawda żaden z forumowiczów, ale trzymać się zdala od użytkownika penszcz z allegro. Facet może i ma atrakcyjne ceny i może zdarza mu się przeprowadzić porządną transakcję, ale to co zrobił w moim przypadku jest... poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zamówiłem towar w niedzielę wieczorem i od razu opłaciłem. Według zapewnień towar miałby się znaleść u mnie we wtorek, po kontakcie mail'owym w środę poinformował mnie że mają opóźnienia i dojdzie w czwartek. Towaru oczywiście nie otrzymałem. W piątek mimo usilnych prób dodzwoniłem się dopiero późnym wieczorem, prosząc o zwrot gotówki. Mężczyzna który odebrał telefon stwierdził że robi za magazyniera a szef wróci z urlopu dopiero w poniedziałek i że karty którą zamówiłem jednak nie wysłali bo... w ogóle jej nie mają. Ale w przeciągu 2 tygodni powinna być. Dopiero we wtorek udało mi się dodzwonić do rzekomego szefa, ten obiecał zwrot pieniędzy. Od razu otrzymał moje dane, jednak zwlekał ze wszystkim aż do przyszłego tygodnia. Kasę oddał, teraz jednak walczy o zwrot prowizji... Śmiech na sali...

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Gorąco polecam użytkownika marcin 18 (sprzedający). Świetny kontakt, poważna osoba, super zapakowany towar i błyskawiczna wysyłka (wysłana w piątek, a w sobotę była już u mnie - bonus dla poczty). Towar w doskonałym stanie. Więcej takich sprzedających

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...