Skocz do zawartości

chrisplbw

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1924
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chrisplbw

 1. P2-P5: 35-50% przy 40-75 stopni. 50% potrafi już być słyszalne. Przy pełnym obciążeniu u mnie potrafi dobić do 80 stopni, ale jest to wymuszone lokalizacją kompa. Kliknij tą strzałkę przy napisie sterowanie wentylatorem będziesz mógł skorzystać z ręcznego wpisywania wartości, zamiast bawić się suwakami.
 2. jest jeszcze sfc /scannow. Możesz też pobrać takie combofixy: https://m.majorgeeks.com/files/details/windows_software_repair_tool.html https://github.com/ManuelGil/Script-Reset-Windows-Update-Tool/find/master
 3. tam jest również napisane, że znalezione błędy winny być naprawione w trybie offline, a do tego służą przełączniki "/ ForceOfflineFix" lub "/ OfflineScanAndFix" Możesz też użyć (nie zaszkodzi) dism /online /cleanup-image /restorehealth mogę się mylić, ale wg mnie to nie błędy/uszkodzenie samego dysku, tylko struktury/systemu plików.
 4. Zamiast szukać systemu kontroli rodem z Amazona, może warto się zastanowić/porozmawiać co jest przyczyną. Jeśli pracownicy mają problem z pakowaniem, to może problem jest w pracownikach, systemie magazynowania/pakowania itd.
 5. Wygląda na to, że nie. Wg instrukcji dołączony kabel DP 1.2 obsługuje 2560x1440, a w tej samej instrukcji znalazłem to: Uwaga:• W celu włączenia efektu HDR dla portu DP, konieczne może być ustawienie wersji DP na 1.2+HDR i włączenie wyjścia 10-bitowego koloru na karcie graficznej.• Należy skonfigurować tę opcję bazując na wersji DisplayPort obsługiwanej przez kartę graficzną Rozwiązaniem winno być pogrzebanie w opcjach monitora (gałka z tyłu) lub zainstalowanie OSD SideKick
 6. Adrenaline.Ustawienia-Grafika-Zaawansowane - 10bit? / Ekran- Głebia kolorów/ format pikseli ? O ile pamiętam Freesync po HDMI działał.
 7. Kliknij w ten niebieski napis "Wyświetl właściwości karty dla wyświetlacza" i tam sprawdź tryby pracy. Ustawienia ekranu w Windows do jedno, ale więcej znajdziesz w ustawieniach Crimson/Adrenaline.
 8. Ja ostatnio kupiłem MAXCOM MM461 BB . Mega klasyczny wersja z ciekawą opcją SOS dzwoniącą lub wysyłającą sms jednym przyciskiem. Sporym atutem są duże, czytelne i "miękkie" przyciski Duża czcionka też się przyda.
 9. Zaktualizuj Windows do obecnej kompilacji. Sterowniki pobierz najnowsze ze strony AMD. Podstawowa diagnostyka Win jak sfc czy dism, ew. WindowsSoftwareRapairTool lub inne naprawiające błędy systemu.
 10. możesz usunąć sterowniki w trybie awaryjnym za pomocą DDU z wyłączeniem pobierania sterowników z WU, a następnie użyć tego: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/support/detect.html
 11. Oferuję bonusowy kod zawierający: europejski niszczyciel VI poziomu Västeräs dowódcę Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z 10 punktami umiejętności bezpłatne wypożyczenie na tydzień niszczyciela VII poziomu Błyskawica oraz siedem kontenerów z zasobami! Kod nie jest obwarowany dodatkowymi warunkami promocyjnymi, a aktywacja przebiega bezpośrednio tutaj: https://redir.wargaming.net/x1uyi5ba/ Cena to 100 PLN (do negocjacji) - pytania, szczegóły w PW. P.S. Nie wiem czy zdjęcie maila będzie wiarygodne, ale mogę wrzucić
 12. Jaki jest cel tego tematu? Pojazd po Morelach bo chcą więcej niż inni, czy żal bo to jedyny sklep w którym kupujesz?. Sytuacja jest zjeb...., ale nie beznadziejna: GT710 Gigabyta za 235? pasywna 1030 za niecałe 500 lub 1050TI low profile za 1100 - no, ale to nie Morele.
 13. może pomoże: https://www.majorgeeks.com/files/details/windows_software_repair_tool.html https://www.wureset.com/files/zips/ResetWUEng.zip
 14. Komputer usiłuje uruchomić system przez kartę sieciową - ustawienie HDD w Boot to właściwe rozwiązanie. Podłączyłeś wszystkie wentylatory ponownie?. Buczeć może zasilacz. Sprawdź dyski pojedynczo. Opcje bootowania podczas startu kompa (F8, F9 lub F12) działają?
 15. Nie wiem , z tych trzech to chyba najprędzej Tomahawk.
 16. Z RGB Fusion też miałem jaja . Czasem wystarczy dobrać odpowiednią wersję -parę dni temu pewien użytkownik sam w ten sposób znalazł rozwiązanie problemu. Jak masz GPU też od Gigabyte'a, to najlepiej kombo z Aorus Engine (ze strony karty).
 17. Próbowałeś to jakoś diagnozować?. Może prosty update BIOS czy sterowników płyty głównej by pomógł.
 18. https://pl.msi.com/Motherboard/support/B450-TOMAHAWK#support-cpu 1800X to trochę mało by nakarmić 2070, imo wszystko od R5 3600 w górę będzie dobrym wyborem.
 19. Zacznijmy od tego jaki to telefon. Każdy z producentów ma dedykowany soft do zarządzenia z poziomu PC- KIES, HiSuite, MiSuite etc. Robisz kopie czego i jak chcesz.
 20. BIOS z listy kompatybilności to wersja wymagana by procesor w ogóle ruszył na tej płycie. Ten ze stycznia jako najnowszy winien zostać.
 21. Oczywiście, że tak. Musisz tylko sprawdzić zworki DLED_V_SW1/DLED_V_SW ustawiające odpowiednie napięcie 5V/12V. Aurora działa bodajże na 5V.
 22. Przynajmniej jedna osoba, która kombinuje przez zakupem, a nie po. Mobo powinno mieć przynajmniej jedno złącze ARGB i 2x RGB. Obudowa ma kontroler, ale ten w zestawie z AIO Capelix jest bardziej zaawansowany. Tak, po podłączeniu wszystkiego razem będziesz mógł sterować przez iCUE,.
 23. chrisplbw

  Barwa koloru

  Może szukasz nie wiadomo czego lub źle stawiasz pytanie. Najprostszą odpowiedzią jest biologia ze szkoły podstawowej o budowie ludzkiego oka: siatkówka składa się z trzech rodzajów czopków, których każdy odpowiada za widzenie zakresu koloru (niebieskiej, zielonej, lub czerwonej ). Zachodzenie owych zakresów pozwala na widzenie różnych barw. W zależności, które czopki zostały pobudzone taką barwę widzimy. Oko ma ograniczoną rozdzielczość barw, tzn. czasem nie jest w stanie dostrzec różnicy występującej między dwoma barwami o różnym widmie traktując je jako takie same. Oko ludzkie wy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...