Skocz do zawartości

Mofixil

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  731
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mofixil

 1. Premiera opóźniona o miesiąc: https://www.ea.com/games/battlefield/news/an-update-on-battlefield-5
 2. Próbowałeś zezwolić na nasłuchiwanie przez aplikacje w ustawieniach prywatności?
 3. Odpowiedź i wyjaśnienia Drunkz3 (dev w DICE) Ale najważniejsze: To prawie po staremu, i bardzo mnie to cieszy.
 4. Grand Ops to przekarmiony Rush z dodatkiem FABUŁY a spread zastąpiło trzęsienie się broni przy strzelaniu ¯\_(ツ)_/¯
 5. Game as a service, haha. Tyle wad co zalet, ciekawe czy przewidują że BFV pożyje dłużej niż 2 lata.
 6. Prosto z naszej strony głównej. Kojarzycie może taki bardzo niszowy tryb rozgrywki z jeszcze bardziej niszowej gry... jak to się nazywało... O! mam, Rush (na polski Gorączka lub Szturm zależnie od gry). Nie rozumiem po co rozbijają rush na rush i airborne ale ok.
 7. Patrząc na to że każdą klasę podzielili na ~3 subklasy (w przyszłości pewnie więcej) to całkiem prawdopodobne że medyk dostanie całkiem kompetentną broń do obrony jak i ataku, wiemy że np. Recon ma subklase Paratrooper specjalizującą się w skrytobójstwie. Ale cały fenomen "nauki grania z visual recoil" polegał na całkowitym go olaniu i waleniu w środek ekranu do którego później na sztywno przyklejono celowniki by rozwiązać ten problem.
 8. https://www.battlefield.com/news/article/battlefield-5-deep-dive-gameplay-changes-and-additions?setLocale=en-us Milusio, ale: Wierzę że gameplay designerzy wiedzą co robią, od początku serii rozrzut grał dużą rolę i dopiero na przestrzeni BF4 i 1 ustanowili sensowny system, ciekawe w jaki sposób mają zamiar go zastąpić w BFV, nie zdziwiłbym się gdyby zamiast rozrzutu broń po prostu skakała jak durna po ekranie osiągając ten sam efekt. W innym przypadku czeka nas prawdopodobnie bardzo śmieszny model obrażeń vide SMG w Hardline, albo wrócą na stare śmiecie ze starym dobrym rozrzu
 9. A jednak wciąż odpisujesz. Mógłbyś łaskawie napisać co Ci tak strasznie przeszkadza w "skillgapie" ostatnich BFów (bo przecież nigdzie nie precyzowałem że chodzi wyłącznie o BF1). Możesz też dalej siedzieć na swoim wysokim koniu z argumentem "kto ma wiedzieć ten wie", jak wolisz. Zadam więc pytanie jeszcze raz: Co jest nie tak ze "skillgapem" w ostatnich odsłonach serii?
 10. Śliczny argument, doceniam głębie przekazu
 11. ...co było nie tak ze skillgapem przez ostatnie lata?
 12. I zapowiada się WWII, wielka szkoda. Już ten Wietnam wydawał się ciekawszym konceptem ale wciąż mogą rozciągnąć go przez pół wieku konfliktów Obudźcie mnie jak pójdą zajawki 2143.
 13. https://www.dell.com/community/Vostro/After-Windows-1803-update-microphone-stop-working-No-Realtek/td-p/6074233 Panel Sterowania>Prywatność>Mikrofon>Zezwalaj aplikacjom na dostęp do swojego mikrofonu. U mnie zaskoczyło, polecam na przyszłość.
 14. Przypinam się z tym podobnym problemem, mikrofon Zalman MIC-1 nie działa, zdaje się od czasu ostatniej aktualizacji Windows 10, przed tym działał bezproblemowo. Żaden program nie wykrywa mikrofonu i nie pobiera audio, w menedżerze urządzeń widnieje jego pozycja i system raportuje że wszystko jest OK W nowym panelu sterowania audio błędy ale system nie jest w stanie ustalić co jest źle. W panelu "Dźwięk" mikrofon nie pokazuje żadnej aktywności gdy nasłuchiwanie urządzenia jest wyłączone. W przypadku włączenia nasłuchiwania, wskaźnik poziomu audio działa, ale dobre wieści się na
 15. IV jest zarezerwowane dla 15 odsłony serii
 16. Ciekawe ile się nauczyli przez 2 lata życia jedynki.
 17. Skończy się to jutuberami dyktującymi najlepsze kombo w grzei, presety i kosmetyka która zupełnie nie wpływa na to jak korzysta się z danej broni to optymalne wyjście. Balans jest zachowany a fanatycy kustomizacji dostają swoje nieistotne zabawki. Naprawdę wierzysz, że gracze sami z siebie będą w stanie uświadomić sobie że są zbyt głupi by korzystać z opcji zaawansowanych?
 18. ...i co to ma na celu osiągnąć? Kosmetyka to jedyne gdzie gracz powinien mieć prawo głosu, cokolwiek co miałoby wpływ na statystyki broni powinno zostać tak jak w BF1, ostatnie czego potrzebujemy to kolejne niemożliwe do zbalansowania kombinacje dodatków, problem który presety rozwiązują całkowicie. Najbliższy kompromis to zdegradowanie celowników, chwytów czy innych doczepek lufowych do roli kosmetyków, a i tutaj można natrafić na problemy z balansem, patrz BF1 gdzie optyka narzucona na broń miała duże znaczenie, ułatwiając lub utrudniając walkę na dystans.
 19. Wątpię i raczej nie powinni porzucać presetów broni z BF1, to przynajmniej jakaś różnorodność w przeciwieństwie do BF3 gdzie mimo całej "wolności" każdy biegał z hbar/ergo/kobra albo BF4 gdzie była masa dodatków, sporo z nich albo bezużytecznych albo dających kombinacje które miały przeciwny efekt do oczekiwanego. Niech dorzucą kamuflaże, jakieś oklejanie taśmą czy wisiorki z Siege ale presety muszą zostać bo typowy gracz jest albo za głupi albo za bardzo boi się matematyki aby wykorzystać rozwinięty system modyfikacji na swoją korzyść.
 20. Nie wygląda żebyś miał jakiś strasznie duży wybór tutaj, jest MaCiuŚ jeśli jesteś jakkolwiek zainteresowany PvP, jestem też ja, ale nie licz na jakiekolwiek PvP czy wizyty w DZ. Tak btw to event się zaczął koło 13.
 21. GE potwierdzony na 23 stycznia we wczorajszym SOTG.
 22. Żeby chociaż ten Marco podał jakiekolwiek dane, też sobie mogę powiedzieć że wciąż gra w nią masę ludzi, Tylko ja na ten przykład ruszyłem rzyć na SteamSpy i mamy daily CCU http://steamspy.com/app/365590 na którym widać że wczoraj szczytowo na samym Steam grało ponad 26k osób naraz.
 23. Powątpiewam w prawdziwość argumentu o tym że The Division jest w gameplayu w jakiś sposób ligę bardziej skomplikowany niż Warframe czy Destiny ale myśl sobie co chcesz, czekam na przykłady. W PvP było rakiem bo śmiesznie wysoki TTK pozwalał na podbiegnięcie do przeciwnika i spray z biodra z minimalną karą do prędkości poruszania się (patrz argument przeżywa ten kogo trudniej trafić), gdyby TTK było niższe niż półtora magazynka+2 burst heale po drodze to problem sam by się rozwiązał, ludzie nie mieliby czasu na zbliżenie się. W PvE hipfire sobie po prostu istniało, jak ktoś c
 24. Digital Extremes sie w Warframe nauczyło, Bungie się w Destiny nauczyło ale Massive dalej na upartego to niepotrzebnie ciągnie. Zabito jedną z podstawowych mechanik rozgrywki tak naprawdę bez powodu. No chyba sobie jaja robisz. Wśród samych karabinów meta ogranicza się do Bullfroga, LVOAC/LWM4 i może G36. Warianty P416, AK i SCAR to żarty które nie są ani celne ani nie zadają ogromu obrażeń. Może SMG, gdzie T821 od początku gry jest bezużyteczne, w tej niedoli dołączyły też UMP czy nawet Thompson. W całej grze przeszło połowa broni jest całkowicie bezużyteczn
×
×
 • Dodaj nową pozycję...