Skocz do zawartości

spider_1987

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  6197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez spider_1987

 1. Eleven Sports 1, 15:00, Grand Prix Węgier

  1. kubbak

   kubbak

   Grande strategia!

   GRANDE!!!!!!!!!!!!

   GRANDE!!!!!!!!!!!!

   GRANDE!!!!!!!!!!!!

   GRANDE!!!!!!!!!!!!

    

   :hahaha:

    

    

 2. Ja też flaszki tak jak @buszi
 3. Bo stary "dings" się sypie... A o brodę polackiego wikinga trzeba dbać (tym razem inna nuta zapachowa- Azure Lime polecić mogę)
 4. Szybko zgubie... Mówiłem... Na huk mnie bt... Mówiłem... Tylko miedź no bo jakość dźwięku lepsza... Mówiłem... Pierwsze spotkanie z tws...
 5. @UP Jestem na początku, nie pochłaniam książek tak jak dawniej, niemniej wydaje się ok jak to u Folleta.
 6. Ja to wiem ale musiałem sprecyzować Niestety nie świeco a szkoda, safety 1st
 7. feksiu ale wiesz, że brązowych monków czy derby tudzież czarnych oksfordów nie nosi się do krótkich spodenek i tshirtu? Ja wiem co do czego mi pasuje i pod tym kątem tworzę swoje stylizacje i w du**e mam czy moje obuwie sie komukolwiek podoba, to ja mam być zadowolony
 8. Zamek Ambras w Innsbrucku, długo-weekendowy spontaniczny trip
 9. Świecącego "X" możesz wyłączyć z poziomu softu; zapalone zostają jedynie pierścień przy pokrętle i niewielkie ledy informujące o wybranym trybie o ile jest aktywowany (scout mode, sbx) i punktowe, które informują o podpiętych urządzeniach. Te mają "biały kolor", więc nie są jakąś tęczą oczojebną. Porównanie ON/OFF, dodatkowo jasność pierścienia przy pokrętle jest zależna od wybranej głośności- im większa tym mocniej świeci. W użytkowaniu, także przy zgaszonym świetle nie rozprasza ani nie irytuje (przynajmniej mnie). https://imgur.com/a/mkKmD6K
 10. spider_1987

  Rowery

  No ja byłem zziajany po 1 podjeździe leśnym i to niezbyt stromym a kolejnych się obawiałem, więc na razie bardziej po płaskim śmigam Kwestia czasu i będzie coraz lepiej. On do wszystkiego tak podchodzi, obojętnie czy składa kompa czy rower czy samodzielnie buduje głośnik.
 11. spider_1987

  Rowery

  Kawał dobrej roboty ptysiu
 12. spider_1987

  Rowery

  Ja pierdykam... Szacun Pany... Zazdraszczam kondycji. Ja dopiero zaczynam co widać na załączonym obrazku
 13. Coś lekkiego po "Co sie stało w Jonestown", której lektura z długimi przerwami zajęła mi jakiś rok (mimo to książka rewelacja, po prostu nieczęsto czytuję reportaże)
 14. Kilka gratów do bajka...
 15. Szybkie foto po zakupie Podziękowania dla userów @kubbak, @mgcflvi @R4DZ1K za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w kwestii rowerów
 16. Dźwiękówka laptopowa nie zaoferuje cudów ale biorąc pod uwagę wybór między głośniczkami wbudowanymi w lapka a zewnętrznym zestawem stereo (zakładam, że korzystasz z tej pierwszej opcji) osobiście nawet bym sie nie zastanawiał tylko wybrał opcję nr 2. Różnica w odsłuchu będzie na bank lepsza z faktu, że to głośniki zewnętrzne a więc większe, mocniejsze, o lepszych parametrach, lepiej wykonane a nie jakieś pchełki zamknięte w laptopowej obudowie. Co do czystości dźwięku z głośników które zaproponowałem się nie wypowiem ale są to modele zazwyczaj polecane w tym przedziale cenowym i chwalone.
 17. @UP Cii bo się wyda...
 18. Porteczki dla małży i siebie oraz bajk wraz z koszykiem dla piękniejszej połówki
 19. Jeżeli posiadasz wystarczającą ilość miejsca to może rozważ "klasykę" w postaci czegoś od Edifier- 1280Ts czy R1600T tudzież PreSonus Eris E3.5.
  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. marko22

   marko22

   Dokładnie. Nawet nie musiałem tam wchodzić i czytać. Kapitalizm i  zyski.

  3. zbiku90

   zbiku90

   Smutne. Niby są alternatywy ale do Vanced żadna nie ma startu.

  4. Eftar

   Eftar

   Artykuł wspomina, że twórcy Vanced chcieli wejść na rynek NFT?

 20. Hmm a to nie jest tak, że te płyty/formy są dostępne w każdej wersji? Ok nie było pytania- sprawdziłem, niestety nie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...