Skocz do zawartości

xbk123

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez xbk123

 1. @up Ciekawe kiedy zlikwidują ten idiotyczny przepis. Równie dobrze sędzia może kręcić kołem i patrzeć co wypadło - doszło do obrazy uczuć/nie doszło. Będzie taniej, szybciej i będzie to miało więcej sensu niż powoływanie biegłych i prowadzenie procesu.
 2. No to można nazwać next gen gaming
 3. Na to. Nie ma to jak dobre sci-fi. Co prawda to jeszcze wielka niewiadoma, ale liczę na coś pokroju DS. I na BF6
 4. Z doskoku śledzę tą emocjonującą dyskusję. Chodzisz do kościoła? Wspierasz kasą i słowem instytucje kościelne? A czy ateista z polski wspiera słowem i kasą reżim KRLD?
 5. Takie gadanie bez sensu. A może poznasz fajną dupcię, ateistkę, zostawisz żonę i dzieci, zrobisz apostazję i pójdziesz sprayować po ścianach kościoła? W tym co napisałeś widać syndrom nawiedzonego katolika. Jak ktoś zostawił kk i ma w du.. te rytuały i całe religijne mambo jambo to znaczy, że coś z nim nie tak, krzywdę sobie robi, trzeba mu pomóc.
 6. https://stooq.pl/n/?f=1396138 Na najbliższej sesji szykuje się chyba jeszcze jedna przecena.
 7. Fabuła w GTAV i RDR2 jest bardzo dobra, nie wiem o co ludzie się czepiają. Dobrze nakreślone postacie, fajne dialogi i sporo humoru. Poza tym to tak bardzo dobrze zrobione sandboxy, że nawet bez głównej części fabularnej te gry dają nieziemsko dużo frajdy.
 8. Niestety, wygląda na to, że nakręcanie hype i obiecywanie gruszek na wierzbie przynosi efekty i w polityce, i w branży gier.
 9. To 11fps na XO też nieziemskie. Trzeba być jajcarzem żeby w takim stanie to wypuścić i powiedzieć... grajcie. Chłopaki zbierają zasłużone baty w memach i nie tylko.
 10. Te bugi przypominają mi te z mafii 3. Tylko tamtą grę robiło studio pod wiatą.
 11. Jak w takiej sytuacji mr zero ma ścigać przypadki pedofilii i tuszowania pedofilii w kościele. Przecież on tam jest jak chłopiec jedzący brednie z ręki tego samozwańczego szamana z Torunia. Gdzie tu jest niezależność najważniejszych organów władzy sądowniczej. A jak nie to, to szef partii rządzącej w ścisłej komitywie ze swoim odkryciem towarzyskim z TK. Pis to parodia władzy. Najśmieszniejsze jest to, że oni dochodzili do władzy pod hasłem walki z układem, a stworzyli układ wszystkich układów.
 12. xbk123

  Co ostatnio kupiliście?

  Zaje... film. Konsola też fajna.
 13. Ten tekst Tuwima polecam szczególnie narodowcom, pis i prezydentowi.
 14. Jak najwyżsi hierarchowie kk chronili pedofilii to nie wiem co pozostaje do lubienia. Może mury i budowle kościelne darzysz uczuciem.
 15. To nie dzieło szatana, czy innego nieistniejącego bytu. Część społeczeństwa i kolejne ekipy rządowe pracowały na to, że kk cieszy się specjalnym statusem i nietykalnością. Księży skazanych wyrokami za pedo przenosi się do innych parafii, gdzie nadal mogą pracować z dzieciakami i nikt tego nie kontroluje i nie ściga poza dziennikarzami śledczymi. Tymczasem mr zero jest zajęty ściganiem za zawieszenie tęczy na bramach kościoła czy innymi pierdołami. Kk jest nadal święty i nietykalny w Pl. Lewica (sld) nie była lepsza, też wchodziła w d... klerowi.
 16. Pieniądze, władza i brak kontroli korumpuje. A kościół, nie tylko w Polsce, ma tego w nadmiarze od lat.
 17. Swoim postem chciałem zwrócić uwagę, że sojusz tronu z ołtarzem to nie tylko sprawy światopoglądowe. To wspomniane przeze przejmowanie państwowych gruntów po oburzająco śmiesznej cenie. To też kasa dla rydzyka, etaty kapelanów, nauczyciele religii w szkołach. Ponoć też kk dziwnym zbiegiem okoliczności jest jednym z większych beneficjentów unijnej kasy. Tak tak, podzielą grunt, część pójdzie na cele sakralne, reszta sprzedana z ogromnym zyskiem developerowi, albo pod centrum handlowe. Poza tym komu podlega kk w Polsce? Państwo na takich transakcjach traci ogromny szmal, czyli my
 18. A co myślisz o zakupach przez kk gruntów od państwa z 99% bonifikatą? Takich spraw były dziesiątki albo setki.
 19. Hasła i epitety są adekwatne do tego, co ten rząd wyrabia. I nie powinni spuszczać z tonu, bo grzeczny przemarsz będzie miał słabszy efekt. Kiedyś kaczy w Sejmie wyzywał ludzi od zdradzieckich mord i bezpodstawnie, albo jak kto woli na podstawie własnych urojeń, oskarżał o zabicie mu brata. Przykro się oglądało, że opozycja kładzie uszy po sobie zamiast ostro reagować. Dzięki tym marszom Kaczyński usłyszał to, co powinien usłyszeć już dawno temu. Czas aby ten mistrz antagonizowania ludzi zaczął pakować torby. Będzie to z pożytkiem dla całego społeczeństwa.
 20. Kiedyś spotkałem się z opinią żarliwego katolika, że faceci nie powinni się interesować rozwódkami, bo one nie wiedzą co czynią, nadal kochają swojego byłego męża i na pewno do niego wrócą. Podobne rzeczy produkuje się przy temacie kobiet i aborcji. Powoli dochodzimy do tego, że ateista wypisujący się z kk nie wie co czyni, rozwódka błądzi i kobieta, która chce dokonać aborcji też odleciała, albo ma depresję. Proponuję wszystkie te grupy ubezwłasnowolnić dla ich dobra, a w przypadku kobiet wrócić do aranżowanych przez rodziców małżeństw. Ciekawe co jeszcze "pewne kręgi" wymyślą, żeby za wszelk
 21. Generalnie jest tak, że edukacja seksualna jest be, prezerwatywy według kk są be, tabletki dzień po są be, aborcja jest be, a później mamy pakowanie dzieci do beczek z kapustą - głośna sprawa z przeszłości. Lewa strona chce uniknąć tego typu dramatów. Świat nie jest doskonały, nie ma idealnych rozwiązań. Aborcja w sytuacji gwałtu, ciężkiego upośledzenia/wad płodu powinna być dostępna zawsze. Zmuszanie kobiety żeby nosiła i urodziła w takiej sytuacji jest motywowanym religijnie znęcaniem się. O reszcie przypadków można dyskutować.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...