Skocz do zawartości

anemus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez anemus

 1. Już zaczynają. Z Elektrykami przecież nie chodziło o ekologię tylko ogólnie by ludzi zmusić do rezygnacji z samochodów, usidlić w gettach i w pełni kontrolować. Dla tego wybrano najbardziej bezsensowne rozwiązanie i blokuje się do teraz np wodór twierdząc, że z energetyki jądrowej jest "nieekologiczny" (dość karkołomna argumentacja). Elektryki dla tego celu mają fundamentalną zaletę oprócz wysokiej ceny - praktycznie likwidujesz rynek wtórny odcinając mniej zamożnych od dostępu do motoryzacji indywidualnej i sprowadzasz wartość rezydualną do zera przez co blokujesz zakup przez firmy/na fi
 2. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Asfalt pendżabski? To jakaś przyprawa do bajcowania kotów?
 3. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Ten jamnior to ma się dobrze. Pancia wydała 2x więcej na obrożę dla niego niż na myszkę dla siebie
 4. Kiedyś były czasy, teraz nie ma czasów. Każde pokolenie ma swoje wspomnienia i każde sobie je upiększa i klasyfikuje jako najlepsze z możliwych no bo to była młodość. @BlackCoffe teraz popatrz jak uczelnie są niedopasowane do współczesności. Kupę wiedzy zalega składowane w sposób gwałcący najnowsze osiągnięcia w kwestii składowania i dostępu do wiedzy... Tak gdzieś w wczesnym paleoproterozoiku. I wcale tutaj nie rozchodzi się o kontrolę nad prawami intelektualnymi jakby ktoś wpadł na pomysł wyciągnąć to jako argument. Wiele bibliotek digitalizuje treści i uwspółcześnia dostęp ale to
 5. Mesh z linkiem na wifi zawsze będzie ścinał ale podejrzewam, że tu problemem jest sam Asus. Nie widziałem jeszcze ich routera, które nie byłby maksymalnie z..ny. W tych poniżej 600 niewiele rzeczy będzie działało, a jak już się uda to nie bezie poprawnie. W tych droższych będzie działało jak w sprzęcie za 1/3 ich ceny.
 6. Jak ja ich nienawidziłem
 7. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Oj tam, islam sięgnie nawet katolickiej Brazylii, Gwatemali czy Kolumbii, a nawet rozpusty w Wietnamie
 8. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  @Tomi29 Większość ludzi woli arabicę. Ale tak poza tym to kwaśność to akurat po arabice tylko robusta go wydobywa i przedłuża posmak Robusta ma goryczkę.
 9. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Też jestem fanem mieszanek robusty z arabiką ale w sumie nie mam sprawdzonej palarni. Każda zjeżdża z jakością po wyrobieniu marki.
 10. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Na mini komputerku @GreQonE sigle rank choć w serwerku może lepiej - mniej będzie żarło.
 11. Ignoranci i bluźniercy
 12. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Ano dokładnie. Po stronie wtyczki to wszystko blaszka. Jedna wyprofilowana blaszka obejmująca styki w otworze pod bolec i boki wtyczki. Czy uziom pójdzie przez bolec czy kawałek miedzianego docisku z boku jeden... bolec. Ważne, że obecnie na rynku europejskim wsparcie dla obu rozwiązań równocześnie jest standardem w wtyczkach więc problemu nie ma..
 13. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  Przecież ma bolec. Wszystkie nowe wtyczki mają boczne wyprowadzenie uziemienia na boku wg niemieckiego standardu.
 14. Jak tak zliczam te procenty to już mi wyszło około 3000% Widać agentura rosyjska się uaktywniła i postanowiła wykorzystać krzewioną celowo za rosyjskie pieniądze religię by rozbroić Europę.
 15. anemus

  Co ostatnio kupiliście?

  A dobre te karaczany? Zjadłbym ugotowane i usmażone cocopaches z limonką, smażone na masełku escamoles w tacosiku albo smażone chicatanas z limonką
 16. No niezupełnie. Mają swój algorytm ale oczywiście nie pod maksymalizację zysków franczyzobiorcy tylko swoich. W algorytmie zyski franczyzobiorcy są ustalane tak by miał w miarę pensję (on i zatrudnieni) ale nie został "magnatem sklepikowym". Oczywiście algorytmy czasem zawodzą.
 17. @wodegono tak... Nie wierzę w te testy Ale to czy tamto pokazuje... Nie wierzę bo nie! Jak ziemia może być okrągła skoro widać, ze jest płaska? Na poważnie to po prostu jest szybciej. W jednym mniej (operacje losowe - 2-3x), w innym więcej (operacje sekwencyjne, czasy dostępu, rząd wielkości). Wszystko to w mniejszym lub większy sposób wpływa na komfort użytkowania zarówno systemu ajk i aplikacji. A że w różnych wątkach ludzie nie mają do ciebie siły i po prostu olewaja temat w pewnym momencie to już inna sprawa Nie odbieraj tego jako zwycięstwa swoich tez.
 18. Chińczyki migrują ku X2/X3-9060 + IG5236 w zastępstwie Microna i E18 lub X3-9070/9060 + MAP1602A dramless jako ogólna tendencja
 19. DFP zwane też Vesa DFP. Jeśli to oryginalna z Presario to tam była konkretnie ta karta: https://computingworlds.com/hp-126724-001-video-cards.html
 20. Skoro zaczęło się tydzień temu i są to pełnoekranowe reklamy to obstawiam jakąś aplikację, a nie Miui. W Miui wyłączenie modułu reklamowego (MSA) pomaga (W flagowcach jest mocno ograniczony) tak jak wyłączenie ich w aplikacjach systemowych ale aplikacje nie walą reklamami pełnoekranowymi. Może żadnej nie instalowałeś ale jakiś deweloper mógł uznać, że to niedoczekanie, że tak mało ich oglądasz, a apka ma za duże uprawnienia. Nie aktualizowałeś ostatnio aplikacji z sklepu play?
 21. B47R wyszły, a E25+B58R są droższe i mają swoje bolączki z zapisem. Niemniej BiCS5 z E18 zazwyczaj radzą sobie słabiej niż E18 z B47R. Przydały by się jakieś testy wariantów. Corsair MP600 Pro NH ta sama choroba ponoć dopadła.
 22. No kiedyś to były czasy, a teraz czasów nie ma. Ludzie się wbrew pozorom wcale tak bardzo nie zmieniają (o ile w ogóle). Kiedyś mieli wiedzę w bibliotekach, a czytali głównie bulwarówki i beletrystykę. Kiedyś oglądali popisy kogoś w telewizji czy nadesłane tam śmieszne filmiki, a teraz oglądają tiktoki czy youtube. Nawet jakbyś zajrzał głębiej w nasze dzieje to zdziwił byś się jacy ludzie byli podobni do współczesnych. Lubimy natomiast stosować ogólniki i sztucznie dowartościowywać starsze formy np obiegu informacji i rozrywki tak jakby służyły do wyższych celów i były wart
 23. To jak ty chcesz kupować? Zamawiać i zwracać wszystkie możliwe monitory na rynku za co potem wszyscy kupujący płacą +10% do ceny? Osobiście uważam, że zwroty powinny być bezwzględnie płatne - parę procent ceny. BTW. Widać, ze wielu monitorów w życiu nie widziałeś...
 24. Z social mediami i ogólnie internetem jest dokładnie tak samo ;P Zależy gdzie bywasz, co czytasz czy oglądasz i z kim na jakie tematy się komunikujesz.
 25. Z książkami tak się wydaje dopóki człowiek sobie nie uświadomi, że 99% słowa pisanego wydanego na papierze to głupoty porównywalne z social mediami. Harlequiny nie odbiegają poziomem od grup madek na FB bo nie mogą - grupa docelowa obu produktów jest taka sama. Ba, nawet nie taka sama tylko ta sama.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...