Skocz do zawartości

wodego

Użytkownik+
  • Liczba zawartości

    3433
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1366 Doskonały

1 obserwujący

O wodego

  • Tytuł
    Maniak

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11002935 wyświetleń profilu
  1. Windows 7 działa dobrze, programy się instalują, korzystanie z internetu, to nie problem. Zainstaluj tylko odpowiednie sterowniki do chipsetu i karty sieciowej.
  2. Jak sprzęt jest budżetowy, to wolne działanie po 2 latach spowodowane są słabym prockiem, pamięcią itp., a nie starym androidem. Mam Huawei MediaPad M3 z 2016 roku z Androidem 6. Dopiero w tym roku ze 2 apki nie są aktualizowane, bo developerzy od tych apek porzucili wsparcie dla androida 6. Jednak stare wersje wciąż działają. Niektórzy będą w szoku, bo internet działa, filmy się odtwarzają, aktualizacje ze sklepu Play się pojawiają. Mógłbym tam wgrać jakiegoś nowszego androida custom (jak to kiedyś robiłem na telefonach) typu LineageOS, ale po co? To, do czego go używam działa.
  3. Bo jak wyjdzie nowszy android, a urządzenie będzie miało poprzednią wersję, to nie będziesz mógł filmów oglądać czy internetu przeglądać? Pogoń za cyferkami ma niezwykłą moc.
  4. Patrzysz na marketingowe parametry, a nie na te co trzeba. Seagate jak dla mnie gorszy: - 7200 rpm - wyższe temperatury, wibracje, głośność, większy pobór energii * praca/idle 8.7/5.5W (mnożysz x 2 dyski) gdzie WD: * praca/idle 4.7/3.1W - prawie 2x mniej Te wszystkie parametry masz opisane w datasheet.
  5. Przecież podstawowe testy bardzo łatwo zrobić. Zamieniasz prawy z lewym i już pierwszy wniosek.
  6. wodego

    Co ostatnio kupiliście?

    Zaoszczędziłem prawie 600£. Szukałem baterii CR2450 (pastylka) i znalazłem na Amazonie UK fajną ofertę 5 sztuk za 600£ z przesyłką. Nie skorzystałem z tej super oferty i kupiłem na ebay 4 sztuki za 9€, dzięki temu mam 700€ w kieszeni. Jeszcze nie wiem co zrobię z tą ekstra kasą. Ps. Link i obrazki nie wchodzą
  7. wodego

    Wymiana RAM w laptopie

    To upewnij się czy ma za mało RAMu, a nie gdybasz. shift+ctrl+ESC
  8. Zmień port, kabel SATA oraz zasilanie. Odłącz kabel SATA zostawiając tylko zasilanie (odłączanie/podłączanie oczywiście na wyłączonym kompie). Jak dysk dalej resetuje się w pętli, to już jest poważny problem.
  9. Dysk typu SMR czyli nic fajnego. Jak jest podłączony do komputera: bezpośrednio SATA czy obudowa zewnętrzna?
  10. Problem z instalacją sterowników karty graficznej najczęściej ma przyczynę w fizycznym uszkodzeniu karty. Nic z tym nie zrobisz. Wyłącz dedykowaną i korzystaj z integry.
  11. ctrl i kręcisz kółkiem myszki.
  12. Przychodzi na myśl klej elastyczny do gumy, dętek.
  13. wodego

    Co ostatnio kupiliście?

    Mam pendrive, który ma ze 20 lat. Ma pojemność 4GB, wtedy to było sporo. Specjalnie go ponownie przetestowałem, oczywiście na USB 2.0: Odczyt 30MB/s Zapis 22MB/s Miałem kilka pendrive, które gdzieś dostałem z tragicznymi prędkościami coś jak ten goodram. Nie dałem rady je używać i wyrzuciłem. Były to nie duże pojemności 4-8GB. Nie wyobrażam sobie coś wrzucać na pendrive rakietę o pojemności 128GB. No ale jak do pracy, to rozumiem: - Co wczoraj robiłaś przez całe 8 godzin? - Zgrywałam pliki na pendrive. Ledwo przed fajrantem zakończyło się kopiowanie.
  14. wodego

    Co ostatnio kupiliście?

    @up, starałaś się wybrać jak najwolniejszy pendrive? Prędkość odczytu z nośnika: 20 MB/s Prędkość zapisu nośnika: 5 MB/s Toż to rakieta!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...