Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Dlaczego, kup, porównaj, pobaw się z ciekawości.
Swoją drogą, gostek w motoryzacyjnym się mnie pyta do czego mi H18. No to mówię że do świateł.
A on na to, ale do czego? Bo przez 5 lat sprzedał 2 komplety, a przez ostatni rok przynajmniej 1 w tygodniu.
Na końcu jak mu pokazałem co i jak stwierdził że pora podnieść cenę.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Andrew napisał:

Nie no mam nadzieję, że to przedwczesne prima aprilis ;X (odnośnie tego przycinania żarówek)

Andrzeju ty sobie nielegalnego u nas retrofita led zamontowałeś , a ktoś inny żarówki przycina :D  Więc się nie czepiaj szczegółów ;)

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Panowie, mam pytanko czy da się dołożyć tempomat do samochodu z 2022r.? Dzwoniłem dzisiaj do ASO i facet twierdzi, że jak fabrycznie nie był założony, to już się nie da, ale coś mi się nie chce w to wierzyć.

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, soda napisał:

Panowie, mam pytanko czy da się dołożyć tempomat do samochodu z 2022r.? Dzwoniłem dzisiaj do ASO i facet twierdzi, że jak fabrycznie nie był założony, to już się nie da, ale coś mi się nie chce w to wierzyć.

 

Może mieć rację, teraz tną wszystko więc zapewne nie będzie wiązki pod tempomat. 

 

Ba, ja w swojej Alfie 147 z 2004 roku (a niektóre miały kompletne wiązki) też musiałem puszczać kable do tempomatu bo nie było wiązki ale schemat przynajmniej był dostępny. 

Edytowane przez Krzysko
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Krzysko napisał:

Ba, ja w swojej Alfie 147 z 2004 roku (a niektóre miały kompletne wiązki) też musiałem puszczać kable do tempomatu bo nie było wiązki ale schemat przynajmniej był dostępny. 

 

No ale widzisz, jednak SIĘ DA, tylko trzeba dołożyć wiązkę, a facet twierdzi, że się nie da :D  Masakra jest z tymi serwisami, chyba mają za dużo pieniędzy i nie chce im się robić.

 

Dużo było z tym roboty u Ciebie?

Edytowane przez soda
Link to post
Share on other sites

Wszystko się da , tylko po pierwsze ktoś to musi potrafić , po drugie czy nie taniej wyjdzie kupić auto z tempomatem . W starych autach to nie problem . A teraz tempomaty są  połączone z radarami itp

Co to za auto ?

10 lat temu pracowałem w takiej firmie co doposaża auta  vag . Nie było elementu którego byśmy nie dołożyli. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, jakub1t napisał:

Wszystko się da , tylko po pierwsze ktoś to musi potrafić , po drugie czy nie taniej wyjdzie kupić auto z tempomatem . W starych autach to nie problem . A teraz tempomaty są  połączone z radarami itp

Co to za auto ?

 

Auto dostałem jako służbowe w pracy, tylko ktoś kto je kupował nie zwrócił na to uwagi czy jest tempomat, bo wyposażenia ma sporo i w sumie było logiczne, że będzie miało tempomat, a tu jednak zonk. Samochód to Renault Express Van 2022r.

 

 

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, jakub1t napisał:

Czyli dosyć proste auto . Pytaj w warsztatach specjalizujących się w Reno . Jak komuś się będzie chciało zajzy w schematy i zobaczy co potrzebne . 

 

No i elegancko, dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...