Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Biedny layout, wstyd

layout kupa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 axelbest

axelbest
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 23:47

Hej
niżej wrzucam 2 screeny, a całego posta kieruję głównie do osób decyzyjnych z redakcji. 

Nowy layout
https://i.imgur.com/hctBfQp.png

Stary layout
https://i.imgur.com/5V4R2lO.png

Naprawdę, proszę, miejcie litość, nie po to ludzie kupują monitory Full HD i 4k by mieć mniej treści. 

Porównajcie ilość treści widocznych na obu layoutach, na moje oko i mój monitor (full hd) - w nowym layoucie widzę raptem 3 "newsy", a na starym... no cóż, nie chce mi się nawet liczyć, ale jest ich parędziesiąt. 

Ja rozumiem, że macie podejście biznesowe i że pewnie głównym argumentem jest rzekomy fakt, że coraz więcej osób przegląda stronę na telefonach. Ale naprawdę miejcie troszkę rigcz'u i nie katujcie nas takimi kobylastymi layoutami. 

• 1

#2 były69

były69
  • Gaduła

• 444 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 13:29

Po staremu było lepiej.

Użytkownik były69 edytował ten post 11 sierpień 2019 - 13:30

• 0
Spoiler

#3 Bulka

Bulka
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:36

Jednym słowem dramat.

Niestety ale od czasu wprowadzenia nowego layout'a zaglądam tylko na forum benchmarka, strona jest dla mnie nieczytelna i irytująca. I aż się dziwie, że redakcja broni nowego szablonu. Sam zajmuje się hobbistycznie projektowaniem stron i wstyd by mi było takie coś oddać klientowi, zwyczajnie wstyd. No chyba, że klient tak chciał, to co innego. Ale wtedy to pogratulować "gustu" pozostaje.

• 5

#4 pawelox01

pawelox01
  • Entuzjasta

• 554 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:28

Jednym słowem dramat.
Niestety ale od czasu wprowadzenia nowego layout'a zaglądam tylko na forum benchmarka, strona jest dla mnie nieczytelna i irytująca. I aż się dziwie, że redakcja broni nowego szablonu. Sam zajmuje się hobbistycznie projektowaniem stron i wstyd by mi było takie coś oddać klientowi, zwyczajnie wstyd. No chyba, że klient tak chciał, to co innego. Ale wtedy to pogratulować "gustu" pozostaje.

Mam dokładnie to samo, odkąd jest nowy layout zaglądam tylko na forum, a główną stronę benchmarka omijam szerokim łukiem.

Po staremu było lepiej, kiedyś to było!
  • 0

#5 wodego

wodego
  • Entuzjasta

• 707 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:40

Temat o nowej stronie znajduje się tutaj:

http://forum.benchma...rona-benchmark/

Admin mógłby scalić niepotrzebny nowy temat.

• 1

#6 UB-SB-USB

UB-SB-USB
  • Amator

• 55 postów

Napisano 31 październik 2019 - 11:14

Dawno mnie nie było na forum ale też chciałem się przyhaczyć do negatywnej oceny layoutu. Wygląda brzydko oraz chaotycznie. Ogólnie jednak jest to  powszechny trend i strony wyglądają gorzej niż kiedyś, właśnie przez przystosowywanie do telefonów :/

• 0

#7 KamellotK1

KamellotK1
  • Entuzjasta

• 543 postów

Napisano 31 październik 2019 - 15:03

To nieprawda. Można zrobić dobrze wyglądający serwis dostosowany zarówno dla telefonów jak i desktopów. Tylko, że serwis benchmark wynajął/dostał do zlecenia beznadziejną agencyjkę reklamową nieznającą się na tematach User Experience i User Interface. Więc ani to nie jest przyjazne w użytkowaniu ani wizualnie :)

• 0

CPU: AMD Ryzen 3700X + Cooler Master 212 Black Edition  |  MOBO: Asus ROG Strix X570-E Gaming RAM: Corsair Vengeance RGB PRO 2x8GB 3200MHz CL16 GPU: Gigabyte RTX 2070 Super Windforce 3X 8G  |  m.2 ADATA XPG SX8200 PRO 256GB  |  

PSU: XFX XTR 650W  |  NZXT H500i + 4xCorsair AF 120mm QE

#8 wodego

wodego
  • Entuzjasta

• 707 postów

Napisano 31 październik 2019 - 21:24

Po prostu kierowali się jak najniższą ceną. Najtańsza oferta nie uwzględniała jakiegokolwiek wsparcia, a więc i poprawek po wykonaniu roboty.

• 0

#9 vidio

vidio
  • Dyskutant

• 165 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 08:55

faktycznie mógłby ktoś coś zmienić z tym wyglądem, bo również zaglądam tylko na forum a stronę główną omijam szerokim łukiem  :sciana:

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: layout, kupa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych