Skocz do zawartości

Nowa strona Benchmark


Recommended Posts

Jak wszedłem i przeglądałem jakiś artykuł. 


Gdzie ci to wyskoczyło ? Przeglądam tą stronę codziennie i nic takiego nie mam, ani jednego komunikatu o nowej stronie...

Stara jest bardzo czytelna i ok , więc po co zmieniać ?

Jest czytelna i to bardzo a nowa jest coś podobna do pclab.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam podobne odczucia jak @k0zik, potestowałem chwilę i póki co wróciłem do starej wersji. Zacząłem doceniać to, w jaki sposób (bardziej skompresowany) przedstawione są w niej dane, dzięki czemu muszę znacznie mniej scrollować by ogarnąć wszystko, co mnie ciekawi.

Edytowane przez Wmblady
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Według mnie nowa wersja portalu jest mniej przejrzysta, kolejny portal idzie w kafelki których nie cierpię, nowsze wcale nie jest lepsze i to nie jest kwestia przyzwyczajenia. Stara szata graficzna jest dla mnie lepiej zoptymalizowana i czytelniejsza. O ile wybór wersji zostanie zachowany i nie będzie powiązany z koniecznością bycia zalogowanym będzie to na plus, natomiast jeśli nie będzie takiej opcji wyboru, biorąc pod uwagę ciągły spadek jakości treści oferowanej przez portal ( np. pseudo testy kart graficznych ) będzie to dla mnie kolejny powód by sobie iść w diabły.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Widać, że projektowo przystosowana do urządzeń mobilnych. Plus za to. Natomiast na PC potrzeba będzie czasu na przyzwyczajenie się. Ogółem plus za zmianę, ale można by poprawić to i owo. Jak na przykład dodać czarną wersję strony.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei wprost nienawidze tych ala mobilnych ubogich wersji. Nawet na telefonie wchodze na wersje PC. Tym razem wchodze,  patrze,  chxe zmienic,  a tu sie okazuje,  ze to jest obecna wersja. Kiedys juz pisalem przy zmianach,  ze dajcie choc jeden dodatkowy wybor,  czyli np. wersja PC + mobilna. Coraz wiecej szanujacych sie serwisow tak ma. Zaproponowalem tez zeby np. zrobic krotka ankiete co ludziom przeszkadza. Piszecie newsy o tworcach gier,  ktorzy robia cos na przekor graczom,  a co wy robicie?  Siada taki projektant,  tynkarz,  akrobata i wrzuca to na strone. Do tej pory korzystalem j/w z wersji PC i bardzo dobrze nawigowalo mi sie po stronie. 

 

W niektorych miejscach szblony,  rodzaje czcionek nie pasuja,  wszystko jest rozstrzelone po calej dlugosci. Ten pasek z autorami co sobie lata to jest potrzebny? Nie wystarczy, ze klikne w newsa i tam mam miano i zdjecie na samej gorze? Wczesniej mialem wszystkie newsy z dzialow jedno pod drugim,  kolejnosc moglem sobie wybrac. Dodam,  ze jak dla kogos kto zagladal regularnie bylo bardzo wygodnie. Teraz w kazdy dzial gier,  hardware itp. Teraz trzeba wchodzic w kazdy dzial po kolei zeby sobie klilnac w cos co zainteresuje. Ktos powie,  no tak ale wczesniej byla mala czcionka itp. gorzej. Tak?  Gest jednosekundowy zeby sobie zblizyc to za wiele dla ludzi? 

Wchodze sobie w Gry,  pierwsze z brzegu i od razu odrzuca mobilne powiekszenie wszystkiego co znakduje sie na stronie. Grafika z jednego artykulu zajmuje ponad 1/3 ekranu i nie wiem czy to u mnie ale te grafiki zanim sie kliknie w news sa w 240p albo gorzej. To sie wiaze z tym co pisalem wyzej,  ze wiele elementow jak grafiki,  niektore naglowki tekst jakichs przyciskow nawigacyjnych i inne sa za duze. '' Czytaj najnowsze'',  '' Jaramy sie''.  Moglbym polozyc na tym calego palca,  a zobaczyc mozna z 10 metrow. Jak klikam w artykul,  w ktorym sie udzielalem to albo otwiera mi reklame albo nienotwiera nic. Cos tam chyba nie hula.

Nie zapisuje plusow i minusow komentarzy uzytkownikow. 

 

Zmiany?  Tylko po co?  Wg. mnie bylo super i wystarczylo co nieco pozmieniac,  a ten artystyczny koncept wyglada szczerze... zle. To tylko moja opinia. Wylapalem pare rzeczy w 10 min,  a pewnie jest wiecej. 

Edytowane przez Sharimsejn
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...