Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

W tym wypadku nieco lepszym wyborem będzie Huawei, ma lepszą matrycę i robi lepiej radzi sobie przy gorszym świetle. LG ma za to ciekawy i unikalny dodatek w postaci szerokokątnego obiektywu

Dzięki za podpowiedź, wzięłam p10, bo lepiej leżał w moich małych dłoniach i jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć :)

Link to post
Share on other sites

Siema :D 

 

Zbliżam się do zakupu nowego smartfona. Przesiadam się z Huawei P8 Lite, był to mój pierwszy smartfon, więc nie mam za dużych doświadczeń, ale do tego czasu byłem zadowolony z tego telefonu. 

Po małym researchu wybrałem 4 modele na które mnie stać, a są wydaje mi się najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym:
Xiaomi 5s plus 4 GB/64GB za 1350zł

ZTE NUBIA Z17 MINI 6GB/64GB za 1199zl

Xiaomi Mi Note 2 4GB/64GB za 1999zł

Xiaomi Mi5X za 950zł

 

W telefonie zależy mi żeby był wydajny, bo dużo korzystam z aplikacji łączących się z internetem. Bateria żeby wytrzymała ten do wieczora chociaż, a aparat był umiarkowanie dobry. Jak wspominałem do tej pory mój Huawei był spoko, ale teraz już jest do wyrzucenia.

Który z tych byłby najlepszy pod względem jakość cena, ponieważ różnica cenowa nie jest duża, a może ktoś kto miał te modele wie który byłby najleepszym wyborem :D 

Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kupilem używany Redmi 4a, chciałem zrobić mu RESET do fabrycznych żeby poustawiać wszystko po swojemu ale wymagane jest hasło użytkownika konta i teraz:

 

- napisać do byłego użytkownika o to hasło 

- zauważyłem gdzie indziej w menu że da się wylogować z konta Xiaomi i tutaj ... albo sie wyloguje i dalej nie przywroce ustawien fabrycznych, albo po wylogowaniu zaloze SWOJE konto o ile to bedzie mozliwe i wtedy dam rade? hmm?? w co watpie bo pewnie nie bede wtedy "administratorem" telefonu?

 

Może się ktoś orientuje jak to jest?

 

I jeszcze taka sprawa, bo nie jestem tez biegły ... to chiński telefon z wgranym jakimś polskim oprogramowaniem, przywrócenie ustawień fabrycznych NIE COFNIE do chińskiego menu tylko dalej wszystko bede mial po polsku?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z kupnem telefonu poprzez innego sprzedawcę niż sam Amazon na amazon.de? Interesuje mnie ta oferta: https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XJ49G5B/ref=mp_s_a_1_2?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1521095483&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=galaxy%2Bs8&dpPl=1&dpID=41OBmm5z0UL&ref=plSrch&th=1&psc=1

Niestety wyczytałem recenzję że telefon przychodzi w ponownie zaklejonym pudełku i są obawy że mogą być to używane, dlatego zwracam się tu o opinie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...