Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Która wersja asusa zenfone 5 najlepsza jest? Czy Asus ZenFone 5 LTE A500KL z 2 GB RAMem jest okej?

 

Srednio. Nie za dobra bateria, aparat selfie, GPS i dzwiek. Lepszych masz duzo: Asus ZenFone Max ZC550KL, ZenFone 3Max, pozniej skacze ci troche cena a najlepszy bylby Asus ZenFone Zoom ZX551ML 

Która wersja asusa zenfone 5 najlepsza jest? Czy Asus ZenFone 5 LTE A500KL z 2 GB RAMem jest okej?

 

Srednio. Nie za dobra bateria, aparat selfie, GPS i dzwiek. Lepszych masz duzo: Asus ZenFone Max ZC550KL, ZenFone 3Max, pozniej skacze ci troche cena a najlepszy bylby Asus ZenFone Zoom ZX551ML 

Link to post
Share on other sites

Ktoś się orientuje gdzie można kupić osłonę na aparat do LG G6 w PL. Albo, żeby chociaż czas oczekiwania był do 7dni?

 

2-Packs-High-Definition-Camera-Lens-Prot


http://allegro.pl/szklo-hartowane-nillkin-h-0-3-mm-lg-g6-i6814604197.html?fromVariant=6815791975

Coś takiego znalazłem. W opisie jest, że produkt zawiera "ogyrinalne folie ochronne na obiektyw aparatu". Sprawdzi się?

Link to post
Share on other sites

Cześć. Chcialbym kupic Samsunga Galaxy S8 Plus ;) z góry dzieki za pomoc
1. Dlaczego cena nowych S8+ (jak zapewnie i innych telefonow) tak bardzo sie wacha? Cena s8+ =  2600- 3800 zl

2. Mozna jakos przewidziec jak te telefony stanieją? Bo nie chce wydawac tyle na niego. Czy np. w styczniu-lutym 2018 mogą kosztowac nowe kolo 1500zl ? czy moze juz szybciej ?

Link to post
Share on other sites

Ok..a kto decyduje o tym czy mi naprawią ten ekran?

I jaka jest praktyczna roznica miedzy tym czy kupie nowy S8+ za 2900 zl czy za prawie 4000 zl ? Jak kupie nowy za np 2800zlto nie bede mial ubezpieczenia na uszkodzenie? (Jestem  playu jesli to ma jakies znaczenie)

Edytowane przez xavor
Link to post
Share on other sites

Ubezpieczyciel o tym decyduje.Różnica jest taka że na tego za cztery koła dostaniesz paragon/fakturę VAT23% i możesz oddać na gwarancję do autoryzowanego serwisu Samsunga a na tego za 2800zł dostaniesz paragon/fakturę VAT marża i nie przyjmą Ci w autoryzowanym serwisie Samsunga,gwarancję wtedy daje sprzedawca i jak On to naprawi to nie wiem,może wysyła do serwisu a może robi to u siebie w kramiku.Ale to jest jeszcze nie wszystko bo jak On zwinie interes to zostajesz z niczym.

 

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ubezpieczyciel o tym decyduje.Różnica jest taka że na tego za cztery koła dostaniesz paragon/fakturę VAT23% i możesz oddać na gwarancję do autoryzowanego serwisu Samsunga a na tego za 2800zł dostaniesz paragon/fakturę VAT marża i nie przyjmą Ci w autoryzowanym serwisie Samsunga,gwarancję wtedy daje sprzedawca i jak On to naprawi to nie wiem,może wysyła do serwisu a może robi to u siebie w kramiku.Ale to jest jeszcze nie wszystko bo jak On zwinie interes to zostajesz z niczym.

ok, dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie , aktualnie posiadam lumie 950 . Jako, że windows już martwy chcę go zmienić na coś innego .Spoglądałem w kierunku lg g6 i  p10 / p10plus . Wiem, że tel nie jest do zdjęć ale zależy mi na dobrym porównywalnym apracie , a z tego patrzyłem to  niby lumia robi lepsze zdjęcia od nich więc w jakim kierunku spoglądać. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...