Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Dzięki wielkie Marcinie, za update listy :) +++++

 

"JOUST"

 

Pamiętam, jeszcze w samej końcówce lat '80 dorwałem się z kumplem w tę grę w trybie dwóch graczy - graliśmy dotąd, aż przekręcił się licznik leveli - po 99 znowu przywitał nas poziom 0 :/ - po tym zdarzeniu nigdy już w to nie grałem więcej :]

Link to post
Share on other sites

Prawidłowa odpowiedź!

 

1. Wormadam - 95 pkt

2. CougarV6 - 80 pkt

3. marcinus13 - 52 pkt

4. Reenstix - 41 pkt

5. Danny_79 - 41 pkt

6. JeomaX - 3 pkt

7.Thompson - 2 pkt

8. Zwierzak - 2 pkt

9. Player1 - 1 pkt

10. marocco - 1 pkt

11. MrAndy - 1 pkt

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Zgadza się. Gra zrobiona na wzór popularnych niegdyś gierek przenośnych marki cccp elektronika (jajeczka itd). Premierę miała pod koniec maja na ostatnim zlocie atarowców.

 

1. Wormadam - 95 pkt

2. CougarV6 - 80 pkt

3. marcinus13 - 53 pkt

4. Reenstix - 41 pkt

5. Danny_79 - 41 pkt

6. JeomaX - 3 pkt

7.Thompson - 2 pkt

8. Zwierzak - 2 pkt

9. Player1 - 1 pkt

10. marocco - 1 pkt

11. MrAndy - 1 pkt

Link to post
Share on other sites

"JOUST"

 

Pamiętam, jeszcze w samej końcówce lat '80 dorwałem się z kumplem w tę grę w trybie dwóch graczy - graliśmy dotąd, aż przekręcił się licznik leveli - po 99 znowu przywitał nas poziom 0 :/ - po tym zdarzeniu nigdy już w to nie grałem więcej

 

"Oto zagadka na dziś. Zagrywałem się kiedyś w to do bólu. Pamiętam, że bardzo chciałem zobaczyć, czy gierka ma jakieś zakończenie i po 99 poziomie, gra przeszła do 1 (przekręcił się licznik). W tym momencie odechciało mi się w nią dalej grać :P"

Post z pierwszego maja 2010 :D Zadaje Danny, odpowiedź: Joust. Odgaduje (a jakże) CougarV6 ;) ;)

 

http://forum.benchmark.pl/topic/9961-zgadywanki-czyli-co-to-za-gra/page__st__200__p__150762#entry150762

 

Ta gra była w naszej zabawie rok temu. Oczywiście nie będziemy mieszać z punktacją, ale musicie zacząć uważać na powtórki. W końcu to już 87 stron :D

Edytowane przez CougarV6
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

O proszę + za czujność dla Łukasza. Licznik przekręca się oczywiście na 0 - dziś odpaliłem i sprawdziłem. Rok temu musiałem się walnąć. No proszę - nie pamiętałem, że już takie coś pisałem :ups:

 

Zadający przed wyświetleniem powinien cofnąć się do pierwszego posta i sprawdzić - w końcu lista jest aktualizowana (ostatnio dzięki Marcinowi).

Link to post
Share on other sites

Jeszcze troszkę mu brakuje ;)

 

1. Wormadam - 96 pkt

2. CougarV6 - 81 pkt

3. marcinus13 - 53 pkt

4. Reenstix - 41 pkt

5. Danny_79 - 41 pkt

6. JeomaX - 3 pkt

7.Thompson - 2 pkt

8. Zwierzak - 2 pkt

9. Player1 - 1 pkt

10. marocco - 1 pkt

11. MrAndy - 1 pkt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...