Skocz do zawartości

Z czego komputerowego jestem zadowolony


Recommended Posts

Jestem bardzo zadowolony z mojej starej karty graficznej: ATi Radeon X1950Pro by Sapphire (256MB/256bit). Pomimo że jest stara i wentylator bywa głośny, nadal daje radę. Nie gram w najnowsze gry, ale do różnych MMO spokojnie wystarcza. Żyje już 4 lata bez żadnych problemów, i pewnie jeszcze długo pożyje.

 

Monitor LG L1900J 19" : ma już ponad 4 lata, od tamtej pory kompletnie bezawaryjny, 0 bad pikseli. Rozdzielczośc 1280x1024 (5:4) nadal jest wystarczająca, a sam wygląd wciąż ciekawy.

 

Razem tworzą parę nie do zajechania. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość miomol

Ja jestem zadowolony z:

 

EVGA 650i Ultra (FSB 300MHz to dla niej nie problem)

 

Intel Pentium Dual-Core E2200 2.4GHz (po obniżeniu mnożnika na 11x poszedł na 3.2GHz 1.36v przy BOXowym chłodzeniu,ale z dodatkowym wentylatorem i 74 stopnie w LinXie)

 

Już niedługo nowe ramy (samsung z allegro %-)),zasilacz (OCZ SXS 2 400W) i grafa (HD3850/HD4850), więc napiszę jeśli będę zadowolony :P

Edytowane przez miomol
Link to post
Share on other sites

Zadowolony jestem z:

- zestawu bezprzewodowego Logitech EX100

http://www.yooki.pl/galerie/z/zestaw-klawiatura-mysz-l_6172.jpg

 

Prosty i bezawaryjny komplet, użytkuję go już jakieś 2 lata i jest bezproblemowy,

baterie wymieniam w myszce raz na miesiąc, w klawiaturze raz na... sam nie pamiętam, 3 miesiące czy coś takiego.

 

- karta graficzna Gainward Radeon 4850 512MB

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/news/200808/pr_gainward4850nonr1.jpg

 

Może nie ma możliwości overclockerskich, ale temperatury były niskie już na starcie, a po założeniu Accelero S1 rev.2 + Silentium 12cm to już w ogóle lodówka i cisza.

Przy tym chłodzeniu nawet bez wentylatora spokojnie może chodzić bez żadnych obaw.

Link to post
Share on other sites

e5200

R4850

 

3 lata, a ja ciagle gram w najnowsze gry. Niektorzy juz zdazyli zmiec sprzet 2-3 razy.

 

Microlab solo 3C

EMU 0202

Aurvana Live!

 

Low-end audio albo high-end audio PC. FLAC i dla mnie miodek. Przynajmniej na najblizsze lata.

 

Athlon 1700XP

R 9950

 

Krecilo sie cudnie. Glownie w zime. Otwieralo sie okno, gdy byl mroz. Siedzialo sie w kurtce i smigalo ile fabryka dala. Co za czasy...

 

myszka Tracer Diablo

 

Zaskakujaco dobra mysz.

Edytowane przez Istvan
Link to post
Share on other sites

Chyba standardowo nokia 6310i :) 8 lat i mimo że obudowa ledwo się kupy trzyma to nadal działa niezawodnie :)

Monitor IBM 15' crt, już nawet nie pamiętam w którym roku kupiony, ale działał odkąd miałem komputer (a to już ponad 10 lat będzie), oddany charytatywnie znajomemu, niestety unicestwiła go paprotka.

Link to post
Share on other sites

:wariat:

Zadowolony jestem z:

-OCz sxs2 400w - cichy, stabilny, wystarczający

-6850 od Gigabyte - podatna na OC, cicha (minusem jest brak możliwości zwiekszenia napięcia ale nie kupiłem jej dla smarków)

-7300GS od Gigabyte - pasywniak, tyle lat bez problemu :D

-ASRock 880GM-LE - chłodna, wieksze możliwości OC od procka :menda:

Link to post
Share on other sites

U mnei jestem z wszystkiego zadowolony :P zapłaciłem grosze praktycznie , a sprzęt za tą cene mam bardzo dobry także się ciesze :P

 

Najbardziej jestem zadowolony z zakupionego kilka miesięcy temu : Monitora BenQ G2222HDL monitor jest świetny, barwy są "soczyste" , czerń głęboka , dosyć szerokie kąty obrazu, i oczy się nie męczą. Naprawdę polecam... w dodatku największy plus to cena... 450zł a jakość obrazu i design na bardzo wysokim poziomie, W dodatku monitor jest bardzo stabilny!

 

Radeon hd4850 od Asusa - Tani , niesamowicie wydajny, jak na tą cenę, dokręcony :D jest super. nie znaczy to jednak że karta za 350zł pozwala grać w wszystkie gry w najwyższych detelach i rozdzielczości, ale jednak w większość gier gram full hd i wysoka jakość tekstur - spisuje się znakomicie

 

A jak najbardziej jestem zadziwiony zasilaczem :D Jest to zasilacz no name o nazwie GoodWatt 600 :D:P siedze juz na nim ponad rok , codziennie komp ma takie obciążenie i jeszcze nigdy zasilacz nie zmęczył się:P w dodatku bardzo dobrze chodzi! ( za 90zł :D )

 

Dziękuje dobranoc !

Link to post
Share on other sites

Ja jestem zadowolony z ocz mxs 600w mimo ze mi pada podłączyłem 2x 6870 i nagle mi sie zawiesza komp,później wyciągałem 1 kartę i to samo,no musi na serwis polecieć ,mimo tego i tak jestem zadowolony bo mogę w LFS przynajmniej pograć:)A tak na serio to cichy niezawodny zasilacz mimo tego ze pada mi wiem ze po prostu jest to moja wina i tyle ze podłączyłem 2 karty,zastanawiam się tylko nad jednym i tu prośba do jeomax.co.uk będzie jakaś szansa ze dostane mocniejszy ,bądź jakbym dopisał ze oczekuje wymiany na mocniejszy np za dopłatą.

 

Oczywiście zadowolony jestem najbardziej z grafik razem mam 6 wentyli w grafikach a i tak cisza 20x wieksza niz w moim starym gtx 470 to jest klasa:)

 

Kolejna rzecz z której jestem zadowolony to kierownica G25 wypas naprawdę polecam

Edytowane przez henry230
Link to post
Share on other sites

Wymienię w podpunktach, będzie łatwiej czytać ;).

 

  • Obudowa: Cooler Master RC-690 (brakuje jedynie czarnego wnętrza i kanałów na kable, ale można je sobie spokojnie poukładać za pomocą opasek).
  • Wiatraki: SilentiumPC Sigma EVO (produkt godny polecania, nie trzeba wydawać majątku jak na zagraniczne konstrukcje).
  • Drukarka: CLP-310 (niedroga laserowa drukarka kolorowa).
  • Chłodzenie CPU: Scythe Mugen II (duży i tani, nie wygląda pięknie, ale spełnia swoje zadanie.
Link to post
Share on other sites
Obudowa Chieftec Dragon- Jest już ze mną od 2006, jej atuty to gruba blacha. Rok temu, zrobiłem modyfikacje w postaci wycięcia większych otworów na wentylatory z 80mm na 120mm ( przód i tył ) i spisuje się wyśmienicie, do tego przemalowałem czarnym matem z koloru żółtego.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Co ja robie cenię? Z rzeczy typu drukarka:

 

- Epson Color 760, o tak stare czasy działa nadal.

- HP laserjet 5 z chyba 1995 roku. Toner na 10k stron za grosze.

- Epson stylus C45, kartridże po dychacza, cały komplecik z dwie dyszki.

- Epson stylus SX115, skaner jest dobry i tylko tyle. Ślimaczy się z drukiem, kartridźe za 20zł/sztuka, cały komplet wydatek rzędu 120zł(nie wiem czemu pakiety są droższe, oczywiście piszę o zamiennikach Jettec, to jedne z najlepszych, zazwyczaj activejet'y są do do starszych modeli).

 

Z innych rzeczy:

 

- x7 748k, super mysz w przystępnej cenie

- Asus Xonar DX

- Sennheiser HD202, świetne słuchawki za 80zł

Link to post
Share on other sites

1. Radeon 9550 :P gpu kręciło się 250@470 MHz ram 400@540, bez zmiany chłodzenia za darmo robiło się z tego kartę o wydajności pomiędzy 9600 pro - 9600 xt :).

2. Sempron 3200+ am2 1800@2700 MHz dalej płyta nie pozwoliła :) jak na owe czasy to był naprawdę mocny proc po takim oc, skok wydajności z 1800 ogromny a proc chłodny i nie wymagał dużego podnoszenia napięcia.

3. PII 955 BE, bo tani i wydajny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...