Skocz do zawartości

MSI 990FXA-GD65 czy Asus Sabertooth 990FX R2.0


Recommended Posts

Modelowanie na FX to jeszcze większa kaszana niż gry, przecież tam prawie wszystko leci na jednym wątku! Poza tym, co ma wydajność procesora do marnowania pieniędzy na zbyt drogą płytę główną? Niech bierze używaną GA-990FXA-UD3, tak jak Max proponował. Sam taką mam i śmiga jak rakieta, nic droższego do AMD nie potrzeba.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

@brudnonabani

 

ten FX8320 to jakiś selekt? rev? konkretny model? - czy tak poprostu dobra sztuka z serii?

obecnie mam X4 955@4,0 z C&Q właczonym, na MSI 990FXA-GD80 - kupiona używka za 350zł  (wcześniej-tania MSI)

Planuje wymienić Phenoma na FX8320

Link to post
Share on other sites

widze ze tamat zmierza w kierunku kto umie czytać dokładniej :D, oczywiście jak każdy użytkownik sprzętu komputerowego w naszym pięknym kochanym kraju chciałby na sprzęt wwydawać jak najmniej :D , dla tego jestem za kupnem nawet używki byle by była o niebo lepsza od mojej MOBO :D i stabilna z dobrym zasilaniem procka... i mozliwościami do oc ! widzę że temat sprawił nie małe poruszenie z czego się cieszę bo w kazdym temacie powinni się wypowiadać ludzie którzy na własnej skórze testują sprzęt bo taka wiedza jest najwiarygodniejsza  :) 


Asus M5A97 EVO - 6+2

 

http://www.benchmark.pl/uploads/image/Asus_9xx_D.jpg

no i wiadomo :) ile :)


jeśli chodzi o wykorzystanie moct tego procka to powiem że i5 które miałem  było wolniejsze od tego fx :) mówie z prrzez pryzmat praktyki :) w programach graficznych :) z czego za i5 3450 dałem 760pln a za fx 649 :) dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

@tomcug

 

Z tego co pamietam masz Rev.1.6 w ktorej APM dziala jak trzeba. Natomiast rev 3.0 ktora jest teraz dostepna w sklepach jest juz wykastrowana. Dopiero modele UD4 i UD5 pozwalaja na calkowite wylaczenie APM.

 

Przecież napisałem wyraźnie, że chodzi o używki... Tamta licytacja to sprzęt z kontrolą APM...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...