Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Bardziej interesujące start-titles, w tym kilka ciekawych całkowicie nowych marek (Quantum Break, Ryse), a nie tylko odświeżanie ogranych tytułów. Lepsza infrastruktura sieciowa (dopóki Sony nie udowodni że PSN, dorównał Live utrzymujemy stan z obecnej generacji).

 

to czy sa bardziej interesujace to jest subiektywna opinia, dla mnie o wiele bardziej interesujace są te z ps4.

 

uzytkownicy liva placac wmowili sobie że mają lepszą uslugę :)

 

 

Wreszcie duuużo wygodniejszy pad, większy i z asymetrycznymi gałkami.

znowu kwestia gustu, dla mnie ds4 z poprawionymi gałkami i spustami jest teraz padem idealnym.

 

z tego co wiem to na razie to był jeden błąd który szybko naprawili

reszta to same dobre rozwiązania

 

znasz więcej tych negatywnych ?

przymusowy kinect, slaba specyfikacja, wysoka cena, zewnetrzny zasilacz

Edytowane przez Wulfen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

uzytkownicy liva placac wmowili sobie że mają lepszą uslugę

 

bo Live jest o wiele lepszy jakościowo (chodzi o rozgrywkę sieciową) jak i w aspekcie bezpieczeństwa 

a teraz spróbuj pograć na PSN od dziś od 18:30 do jutra... "bicz pliz"...takie jaja w 2013 wieku by nie mieli zapasowych serwerowni...

 

I przypomnij sobie kilkudziesięcio dniowy atak na PSN... Noż kur.. super zabezpieczenia i w dodatku wyciek numeru kart kredytowych...

Przestań już smucić w tym temacie bo darmowe nie oznacza tutaj wcale lepsze...

 

 

 

znowu kwestia gustu, dla mnie ds4 z poprawionymi gałkami i spustami jest teraz padem idealnym.

Mam się śmiać czy płakać ?

Nie trzymał w ręce a już  ma faworyta... geniusz głupoty...

 

 

 

zewnetrzny zasilacz

dlatego ps3 slim i SS to strasznie gorące konsole w których NADAL WYSTĘPUJE ylod czego w xboxach od 2009 roku w kwestii RROD nie można powiedzieć  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Akurat Sony to mam wrażenie, że stosuje dużo gorszy stop jako spoiwo (YLOD). Jak się czyści pady na Xboxie to cyna jest kleista, w przypadku konsol Sony cyna się skrusza. Mimo że sama płyta od PlayStation jest grubsza i lepiej oddaje ciepło, a więc w teorii PCB jest lepsze. To faktycznie od 2009 roku produkcji nie spotkałem Xboxa z RROD/E74, a Slimów (zwłaszcza tych 2xxx) robiłem już dziesiątki, jak nie setki.

 

Zresztą wystarczy popatrzeć na samo wykonanie obudów konsol, Xbox 360S nie ustępuje starszej odmianie w żadnej kwestii... mało tego, plastiki wydają się lepsze. Podczas gdy Sony tnie koszty na czym może i każda kolejna wersja konsoli, coś traci.



PS: Dawajcie ostrzeżenia im, bo nie mogę... Wulfen i jego urojony świat, ośmiesza się w kolejnym poście, a taki Deus91Ex jeszcze go plusuje za to... banda fanatyków. 

Link to post
Share on other sites

Mam się śmiać czy płakać ?

Nie trzymał w ręce a już  ma faworyta... geniusz głupoty...

jak ktos wyglasza takie opinie tylko w przeciwna strone to tommy t nie ma nic przeciwko :roll:

nie musze trzymac pada w rece zeby go ocenic. Wiadomo że ogolnym ksztaltem nie wiele sie rozni od ds3( ds4 jest jedynie trochę  wiekszy), za to ma wklesle analogi i lepsze spusty.

jak i w aspekcie bezpieczeństwa

na jakiej podstawie tak uwazasz?

 

I przypomnij sobie kilkudziesięcio dniowy atak na PSN...

szczerze mowiac to nie mialbym nic przeciwko gdyby to sie powtorzylo, przynajmniej dostalbym jakies darmowe gierki od sony :]

 

Noż kur.. super zabezpieczenia

a skad wiesz ze XBL jest lepiej zabezpieczony?

 

i w dodatku wyciek numeru kart kredytowych...

wyciekly dane osobowe a nie numery kart kredytowych

 

Przestań już smucić w tym temacie bo darmowe nie oznacza tutaj wcale lepsze...

czyli mam glosic jedyna sluszna prawde objawiona. Live jest lepszy i koniec

 

dlatego ps3 slim i SS to strasznie gorące konsole w których NADAL WYSTĘPUJE ylod czego w xboxach od 2009 roku w kwestii RROD nie można powiedzieć 

wcale nie wystepuje i koniec! prosze o jakies dane na ten temat

Edytowane przez Wulfen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1) Pieprzysz pieprzysz pieprzysz.... nawet żenujące wady PSN, obracasz na plus... jesteś 40-parę dni pozbawiony usługi, narażony na wyciek ważnych danych personalnych, a ty się cieszysz bo ci dadzą za darmo grę o wartości 50zł? Zresztą online przez PSN to lagi, lagi i jeszcze raz lagi... to samo łącze, XBL i zero problemów. Pomijam już np. ofertę tytułów Arcade, która na konsoli MS prezentuje się dużo lepiej.

 

2) NIGDY nie widziałem Xbox'a 360S z RROD, za to robiłem już kilkanaście wymian GPU w PS3 Slim, chociaż fakt faktem były to wersje 2000 i 2500. Prawdą jest też to że Super Slim (4000) "wyje" jak szalona, nie tylko przez układ chłodzenia ale również napęd. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
wcale nie wystepuje i koniec! prosze o jakies dane na ten temat

 

 

Wulfen - znajdzi mi chociaz jednego X360 od 2009 z roodem na allegro

 

PS3 z ylod-em (slimow), jest MASA...  i nie tylko ylod ,bo czesty jesta jest przypadłość czujnika term który rozpedza wentylator na 5 bieg i włacza termozabezpiecznie -  ale na to jest mały patent o którym na bank się tutaj nie dowiesz ;) no i jest jeszcze odmiana ylod tylko, że freezuje konsole 

 

wszystko to się daje do jedengo wora :

 

Sam kiedyś jak jeszcze robilem na serwisie to skupowaliśmy tego w setkach do wymian układow RSX (bo sam reflow w przypadku ps3 niewieledaje ze wzgledu ze siadaja kule miedzy rdzeniem a bga a nie medzy bga a pcb jak w xbox) gdyż ten układ jest w miare tani i naprawa była opłacalna

 

jeszcze jakieś argumenty ? Bo to Twoje "WCALE" brzmi tutaj śmiesznie i po tym widzę,że dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu jak to co gadasz to typowe bzdury...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W Super Slimie też będzie niedługo wesoło, bo Sony zaliczyło apogeum cięcia kosztów i RSX nie ma nawet IHS'a (chociaż to plus, bo nie trzeba będzie zdejmować do reballa <lol2>), ale grzeją się mu pamiątki strasznie przez to i wentyl też rozkręca się wesoło. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...