Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

KE ?

kto kogo olał ? przeciez masz juz oficjalna premiere i to z jakimi bonusami !

Premiera była w 2013 roku. Dlaczego nie dali konsol w dniu premiery w Polsce? Olali nas i cały nasz rynek. Dla mnie są juz nikim na polu konsolowym. Sony dało nam w dniu premiery konsole, ja kupiłem 2 tygodnie później na zamówienie(niecały tydzień oczekiwania).

Link to post
Share on other sites

Premiera była w 2013 roku. Dlaczego nie dali konsol w dniu premiery w Polsce? Olali nas i cały nasz rynek. Dla mnie są juz nikim na polu konsolowym. Sony dało nam w dniu premiery konsole, ja kupiłem 2 tygodnie później na zamówienie(niecały tydzień oczekiwania).

I czekasz do tej pory aż zaczną wydawać gry.

Za kilka miesięcy kupowanie nowych konsol zacznie się powoli opłacać a cena i zawartość pakietu od microstoftu jest bardzo ok

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Mam zagadkę panowie. Gram sobie właśnie w Lifeless Planet (swoją drogą zapowiada się ciekawie), mam Athlona 651K@3.3GHz. Tak na oko ze dwa razy mocniejszy niż w konsolach (chociaż kiedyś słyszałem, że konsolowe cepy działają na 2.4GHz, ale w takim wypadku mój jest z luzem 50% mocniejszy)  W wielu miejscach są spadki do 20-30 FPS, jakim cudem koleś puścił to na Xbone w 30 FPS?

Link to post
Share on other sites

nikogo chłopczyku kolorowy nie olali...

premiera pierwotna była tylko w 13 krajach i zaoszczędzili dzięki temu sytuacji jakie były z ps4 , że brakowało ich w sklepach bo premiera była na cały świat i po prostu urządzeń było mało..

tak samo dzięki temu są  teraz bardziej przygotowani na przyjęcie nowych graczy online - a nie co chwila crashe serwerow i wieczne "konserwacje" oraz mogą dzęki temu sprzedawać teraz w nowych krajach lepsze zestawy (via u nas bez kinect i fajne bundle)

już o lepszej scenie startowej i o niebo lepszym zestawie gier na start nie wspomnę...

A co do Twojego pisania o gwarancję - to zobacz jak wygląda sytuacja  z PS4 to się posikać ze śmiechu można a jedno co Ci w tym temacie powiem to to , że XONE jest praktycznie bezawaryjny czego o ps4 powiedzieć nie można

 

dobrze napisał BIGI - taka polityka dystrybucyjna firmy i nikogo nie olewają i jest to bardzo przemyślane

 

BTW - wszystkie konsole poprzednich generacji miały premiery tez  NIE GLOBALNE i nikt nie pisał takich farmazonów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A co do Twojego pisania o gwarancję - to zobacz jak wygląda sytuacja  z PS4 to się posikać ze śmiechu można a jedno co Ci w tym temacie powiem to to , że XONE jest praktycznie bezawaryjny czego o ps4 powiedzieć nie można

 

Stwierdzasz to po kilku miesiącach... Seems legit... LOL Takie argumenty do mnie nie przemawiają. Nie znam osoby, która wysłałaby na gwarancję PS4... A XBONE nie ma w Polsce, więc co tu porównywać? Coś co jest w sprzedaży, do czegoś, czego nie ma?(mówię o Polsce, sprowadzanie zza granicy mnie nie interesuje)

Link to post
Share on other sites

W sklepie sprzedajemy i Xone i ps4 od dawna i nie ma problemu z dostępnością i serwisem

Xone w dystrybucji jest już od dawna - gwarancja załatwiana przez dystrybutora (tutaj to AB) wzorowo - nie trzeba wysyłać za granicę

Ps4 znam już 2 osoby co oddały na gwarancje

Wystarczy trochę poczytać branżowych stronek i fora aby mieć pełny obraz tego jak to wygląda na zachodzie - ps4 sypią się jak przysłowiowe domki w Jugosławii  czego o Xone nie można powiedzieć (była tylko jena pierwsza partia z wadą fabryczna czytnika)

Jedyne uszkodzone xone jakie można spotkać na zagranicznych  forach i serwisach aukcyjnych to te z błędem aktualizacji które powstały przez lekkomyślność właścicieli, a Ps4 co druga to BLOD-em lub uwalonym zasilaczem bądź z dropami na ekranie bądź uwalonym HDMI...

 

I nie szukaj na siłę dziury w całym bo gadanie "więc co tu porównywać? Coś co jest w sprzedaży, do czegoś, czego nie ma?(mówię o Polsce, sprowadzanie zza granicy mnie nie interesuje)" jest gadaniem farmazonów gdyż można od dawna kupić Xone u AB i to wszystko prze nich załatwiać w razie W...

O TYM ŻĘ W KAŻDYM NEONECIE KUPISZ XONE OD PRAWIE PÓŁ ROKU NIE WSPOMNĘ... TAK SAMO GRY

i to zdane "Stwierdzasz to po kilku miesiącach..." tak stwierdzam - ze ps4 jest o wiele bardziej awaryjne od Xbox-a 

 

Moja rada - oszczędź już sobie już wstydu bo aż się szkoda robi ja się czyta takie bzdety...

Twoja znajomość tematu jest po prostu Ż A Ł O S N A  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Widzę, że nic nie można powiedzieć złego na Xklocka bo zaczyna tobie wypływac jad ;) Problem z HDMI? To przez złe kable - problem, który można rozwiązać samemu. Ale po co masz się dowiadywać skoro lepiej pluc jadem na PS4 jakie one jest złe... Tak w ogóle piszesz o problemach PS4 z pierwszej partii. Ale Xklocek jest przecież najlepszy i nie wspomnisz nic o setkach problemów z NAPĘDEM. Wiem jedno. Z fanboyem nigdy nie wygram i jesteś doskonałym tego przykładem. EOT.

Link to post
Share on other sites
Ale Xklocek jest przecież najlepszy i nie wspomnisz nic o setkach problemów z NAPĘDEM.

 

chłopie zaczynam naprawdę poważnie wątpić w twoją inteligencję

poczytaj mój ostatni post CAŁY

była to wada produkjcyjna w jednej partii tylko (około 10000 konsol)

 

 

 

Z fanboyem nigdy nie wygram i jesteś doskonałym tego przykładem

fanboy ? poczytaj mój profil i przestań już  naprawdę pajacować... Mam zawsze WSZYSTKIE KONSOLE ! i kupię XONE I PS4 - mam ps3 i x360 i uwielbiam te konsole praktycznie tak samo

Ja nie mówię, że PS4 jest FEEEE i w ogóle bo nie jest i jest Ekstra sprzętem

i Ty mnie będziesz od fanboy-i tutaj wytykał ???...

 

ja się odnoszę do Twoich arcy-śmiesznych wypowiedzi odnośnie XONE o jakiś olaniach i braku możliwości zakupu itp itd + dokładam kilka ciekawych faktów odnośnie tak wychwalanego przez ciebie PS4, że tak wcale ciekawie nie jest , a oficjalna premiera XONE jescze przed nami i wtedy się zrobi ciekawie jak wystartuje w innych państwach (już sprzedaż skoczyła 2x po zmniejszeniu ceny i braku kinecta a to nadal 13 krajów)

 

 

Problem z HDMI? To przez złe kable - problem, który można rozwiązać samemu

nie wiesz o czym piszesz...

 

"złe kable"  :hahaha:

 

 

 

Co ma nieudolna wysyłka do psujących się konsol?

 

nie jedna nieudolna lecz jest tych tematów wiele a ma to do tego, że serwis sony zawsze był niczym w porownaniu z M$ - już sam fakt "EXTRA" pudełek zwrotnych to kpina (sprzedaj taką później :D ) - serwis sony działa tak - podłaczą i sprawdzą - działa do odeślą , a że zasilacz ma śpiewające cewki to już lacha na to tak samo z terkoczącym BR 

MS w 90% wymienia całe konsole - wyjątkiem są tylko wymiany napędów a i zawsze dają bonusy jak klucze na gry czy GOLDY XBL - wszystko w nowych pudełkach FABRYCZNYCH/SKLEPOWYCH 

 

 

 

Tak w ogóle piszesz o problemach PS4 z pierwszej partii

BLOD i zasilacze to nie tylko pierwsza partia...

 

 

 

Widzę, że nic nie można powiedzieć złego na Xklocka bo zaczyna tobie wypływac jad

Ty nie gadasz nic złego - TY gadasz po prostu SMIECI nie mające nic wspólnego z rzeczywistością - co zdanie to bullshit

 

a takie coś i głupotę tępić będę zawsze

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Czytałem, jakiś update, że ejdnak wydadzą Lare na PC i PS4(znaczy na ps4 na pewno a z pc nie jestem pewien) czy to prawda?

Nie wydadzą.

 

BTW. Tylko ja mam wrażenie, że to będzie niepelnoprawna Lara? Taka odskocznia od prawdziwego tytułu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...