Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Chyba nie o to Kosmicie chodziło... Co zrobić by "przypisać" Betę do konta (wtedy pokazuje się w "Moje gry")? Też mam ten problem . Chyba , że jestem już ślepy i tego nigdzie nie widzę :/

 

e/Napisałem do EA i wysłuchali mej prośby o dodanie gry :)

Link to post
Share on other sites

Na swoim koncie mam Titana, a chciałem u syna na pc3 zobaczyć jak to śmiga na nieco słabszej konfiguracji. Wiem że mogę u niego na kompie zalogować się na swoim koncie, ale wtedy już z nim nie pogram :)

Link to post
Share on other sites

Na Originie w zakładce "Moje Gry".

 

Ludziki, mam problem. Pobrałem, zainstalowało się, ale nie odpala... Coś tam się synchronizuje i zamiast gry to wyskakuje takie okienko - http://prntscr.com/2tcyg4

 

I tyle...

Spróbuj dodać grę w wyjątkach antywirusa/firewalla - często jeszcze nie było stosownej aktualizacji i gra jest "zabijana" zanim się włączy (takie coś co pokazuje Ci się wyświetla po wyłączeniu gry).

Link to post
Share on other sites

Co do multi OP inteligent pistol/SMG mech ride bo po co uzywac swojego titana kiedy z buta mozna zalatwic innego :D albo camping on the roof a titan nic ci nie zrobi bo brakuje zniszczen srodowiska dobra gra pod Free2Play z mikroplatnosciami

Link to post
Share on other sites

Wskoczenie na tytana i jego wykończenie nie jest takie łatwe jak się gra przeciwko ogarniętym graczom. Smart Pistol wcale nie jest taki OP, jak ktoś stoi jak wryty albo sobie powoli biegnie środkiem ulicy to jego problem. Sam marudziłem na tą broń, ale trzeba się nauczyć jak tego gówna unikać. 

Zniszczeń środowiska nie potrzeba. Splash damage 40mm swoje zrobi, minigun w takiej sytuacji jest jeszcze lepszy. 

Link to post
Share on other sites

A jak sie nie gra przeciw ogarnietym graczom to to wyglada jak wyglada smart pistol nie trzeba miec skilla lokujesz wiele celow mozna lokowac podczas double jumpa itp ja marudze na nia bo jestem jej uzytkownikiem a nie od niej gine. Jak wedlug ciebie splash DMG przebija sufit bydynku? nie wspiminajac ze pociski titana nie przebija drewnianej chatki :)

Link to post
Share on other sites

Splash damage a przebijanie czegokolwiek to dwie różne rzeczy jeśli jeszcze nie zauważyłeś. Czego Ty się spodziewałeś po grze od ludzi, którzy stworzyli Call Of Duty?  Jakiegoś levolution? Miała być dynamiczna, widowiskowa gra i taka właśnie jest

Link to post
Share on other sites

Ja się niczego nie spodziewałem i znienacka dostałem, w mojej ocenie, najlepsze multi ostatnich miesięcy. Tak, podoba mi się o wiele bardziej niż bugfield 4 (którego kupiłem pomimo megachu... bety i nie mam pojęcia czemu to zrobiłem). Od czasu BC2 z każdą kolejną gorzej, tak tutaj mam prawie dopracowany produkt na megamiodnych mapach

Nie ma żadnych dropshotów, quickscope'ow czy cholera wie czego,ale zrobienie podwójnego wallruna, obrót i wywalenie kolesiowi salwy z shotguna prosto w ryj jest jedną z tych rzeczy, która mi się podoba. 

Mam świadomość,że smart pistol jest do delikatnej poprawy, że shotgun jest może trochę op, ale i tak na obecną chwilę balans broni jest świetny.

Mnie najbardziej wkur... jump kick a nie smart pistol. 

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest z dostępem do bety na dzisiaj ale wczoraj poprosiłem EA o dostęp i zaraz Titanfall pojawił się w moimi Origin.

 

Gra ma nawet kopa dzięki mixowi wielu fajnych rozwiązań, dla miłośników MP na pewno tytuł ciekawy. Graficznie i dźwiękowo jak średniak z minionej generacji, nic specjalnego. Pomimo tego na maksymalnych ustawieniach na GTX570, 8gb ram, i5 760, ssd jest pokaz slajdów.

Edytowane przez kbrbabzbtb
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...