Skocz do zawartości

Humble Bundle - promocje, pytania.


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

@UP Niestety do coopa na jednym komputerze musisz mieć pada lub drugi zestaw klawiatura+mysz (między innymi dlatego, że celuje się myszą, nie da się grać w dwóch na jednej klawiaturze)

BTW ciekawe co będzie na weekly.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites

na weekly cena jest ustalana z górę bo popatrz na to

 

Average purchase: $3.95

Average Windows: $3.79

Average Mac: $4.89

Average Linux: $5.12

 

więc chyba nie masz co liczyć na to

Edytowane przez makabrax
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Powiem wam, że humble a raczej paypal leci w kulki. Już się nei da płacić bez tworzenia konta na paypalu.

Wybrałem zatem płatność kartą kredytową ( użyłem ofc debetówki) i też, że tak powiem nie są wporządku bo wymyślili sobie recaptchta czyli za pierwszym razem płatność nie przechodzi i pobiera TIPA w wysokości 1 pln zwrotnego w ciągu 2 tyg :e.

Ehh te kombinacje. Anyway humble zakupiony. Pewnie nawet nie zagram cuz brak czasu, ale to nic :D

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Wybierałeś płatność kartą przez stronę, czy przez paypal'a? Mi przez stronę działa bardzo dobrze, czasem nawet zamiast pobierać 1$ pobiera 1PLN, ale po jakimś czasie zmienia tą kwotę na prawidłową :D Mnie niestety weekly nie przekonuje, jedyną grą którą byłbym zainteresowany to blood bowl, ale gry tam trwają za długo :)

Link to post
Share on other sites

No ja też piszę o blokadzie (może trochę niezrozumiale), po zapłacie 1$ na humblu najczęściej blokuje mi na karcie (czyli także na koncie, bo w końcu to debetówka) 1PLN, ale gdy już blokada jest zaksięgowana to zmienia się na 1$ (czyli ~3,3PLN), co ciekawe przy większych kwotach niż 1$ już to się nie dzieje. Chyba, że chodziło Ci o blokadę potwierdzająca możliwość płacenia tą kartą, to mogę powiedzieć, że google przy przypisywaniu karty do google walet pobiera 5 zł, także zwrotne w ciąg 2 tyg. (ale mi zwróciło po jednym dniu), więc 1 zł blokady nie jest jakąś wielką kwotą.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...