Skocz do zawartości

Humble Bundle - promocje, pytania.


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym was spytać o wasze opinie na temat Humble Bundle. Korzystacie? Co o tym myślicie? Kupowaliście coś?

 

Ja sam uważam inicjatywę za genialną. Zbieranie pieniędzy z dobrowolnych opłat, w zamian za które otrzymujemy gry a do tego wspieramy cele charytatywne? Polać! Tym bardziej, że wiele pakietów zawiera świetne tytuły.

Ja sam 80% swojej steamowej biblioteki oparłem na Humble Bundle. Żeby nie być gołosłownym, w Humble Bundle kupiłem pakiet od THQ (Darksiders 1, 2 + Red faction Armageddon + Red faction Guerilla), edycję z Red Orchestra i Killing Flour, Humble Indie Bundle 8 (świetne Awesomenauts), Humble Deep Silver (Metro 2033, Saints Row, Risen, Dead island) oraz ostatnie Humble Origin bundle. Zwykle daję 1$ ponad cenę średnią, a piniundze rozdaję dając 1/4 na organizatorów, a resztę na biedne dzieci (wyjątkiem było tylko THQ bundle, gdzie połowę dałem producentom). A Wy ile kupiliście pakietów? Jakie kwoty wpłacacie?

Edytowane przez wujekdobryzbojek
Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z Humble Bundle czwarty raz. Staram się wpłacać zawsze nieco więcej niż to minimum ale i tak jest mi totalnie głupio że za tak niską cenę dostaję tak dużoi to w pełni legalnie. Origin też kupiłem, kosztowało mnie 10 dolców, a mam gry na które mnie zupełnie nie stać jeślibym miał kupować osobno. Oprócz tego akcja wspierania organizacji charytatywnych mocno mnie cieszy.

Szczególnie wyczekuję zawsze na pakiety gier na androida, je również warto zakupić w tych akcjach, do tego jeszcze dostajemy świetnej jakości soundtracki do gier jako MP3 lub FLAC. Naprawdę mi głupio że tak mało mogę za to zapłacić...ale korzystam i polecam każdemu.

Ta legalna droga rozpowszechniania legalnego softu zlikwiduje piractwo komputerowe - taką mam nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

Ja w sumie ostatnio pierwszy raz zakupiłem pakiecik i podoba mi się taka forma sprzedaży.

Szybki i prosty zakup, no i oryginalny stuff :) Szkoda tylko że komp nie uciągnie BF3 :/

Link to post
Share on other sites

Humble Origin Bundle
Humble THQ Bundle
Humble Weekly Sale: 1C Company
Humble Weekly Sale: Serious Sam
Humble Weekly Sale: Tripwire

 

;)

zawsze opcję powyżej średniej, ale czasami te packi mają średnio interesującą mnie zawartość :P

a gdyby ktoś chciał podobne to np jest jeszcze http://www.indiegala.com/

Link to post
Share on other sites

Kupił by mi ktoś tego packa? Bo jak nie będę mieć to nie wiem co zrobię bo próbuje od tygodnia i nie przyjmuje tej cholernej karty mastercard, kolega próbował i też nic. Żeby nie było kasę najpierw przeleje .

Edytowane przez goldmich
Link to post
Share on other sites

Kupił by mi ktoś tego packa? Bo jak nie będę mieć to nie wiem co zrobię bo próbuje od tygodnia i nie przyjmuje tej cholernej karty mastercard, kolega próbował i też nic. Żeby nie było kasę najpierw przeleje .

 

Załuż konto na paypal i przypisz do niego kartę. Kupowałem paypalem i wszystko ok.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Szperając po necie znalazłem stronę https://www.humblebundle.com/

Z tego co udało mi się wyczytać to akcji towarzyszy bardzo szczytny cel i zarówno jest to coś dobrego dla graczy. Jako że został ostatni dzień promocji to chciałbym zakupić pakiet który jest w tej chwili. I tutaj moje pierwsze pytanie. :) Minimalna wpłata to 1$, a z tego co wyczytałem to jeśli zapłacę więcej niż wynosi obecna średnia wpłata(na ten moment 4,92$) to otrzymam 4 dodatkowe gry, tj. red alert 3, bf3, populous, sims 3, zgadza się? Czy owe gry będą w języku polskim? Oraz czy jest możliwość zapłaty przez zwykły przelew czy tylko PayU oraz karta kredytowa?

Pozdrawiam Maciej.

 

//jak widzisz jest już temat o tym serwisie. pozwoliłem sobie je połączyć. na przyszłość proszę sprawdzić czy istnieje już podobny ;)wormadam

Link to post
Share on other sites

Kupi mi ktos na szybkiego ten pakiecik Origin przez paypal? Przeleje kase na konto w PL banku przelewem ekspresowym. Zostala 1h 40min do konca

 

edit: kupione :)

Edytowane przez labik
Link to post
Share on other sites

 

 

Ta pierwsza gra z foto to dno

no prosza cie...

kupiłem głównie przez EU3

 

mi96, grasz w to wszystko czy zwyczajnie do kolekcji? :D ja część odpuszczam hb odpuszczam bo i tak nie będę w niektóre tytuły grać, szczególnie indyki :P

Link to post
Share on other sites

Ja kupię a nawet gry nie odpalę ;)) . Jedyne co mnie zniechęca to to że są to tylko Amerykańskie instytucje charytatywne . Czyli że wszystkie te pięniądze uzyskane pójdą i tak tylko na Ameryke.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...