Skocz do zawartości

Moderacja wg. Igorrodz


Recommended Posts

 

 

Po takiej ilości ostrzeżeń "słownych" oraz banów stwierdzam, że poważniejsze prowadzenie tego konta nie ma sensu, tak jak i pomoc użytkownikom.    Jeżeli wg. Ciebie sidzie nie traktował bym forum poważnie to jedynie miałbym reputację z tego tematu. Wprawdzie moich punktów jest mało bo wolę kluczowo podejść do sytuacji niż się wypowiadać w tematach o których nic nie wiem.


Nie powinieneś się tym przejmować. Jest mnóstwo przypadków osób z mnogą ilością warnów którzy zasłużyli sobie na stanowiska Eksperta, ML, czy nawet Moderatora. Wystarczy chcieć i się starać.

Listę ostrzeżeń niegdysiejszych, widzisz tylko Ty. Natomiast kwestia usunięcia jakiegoś zaległego jest niewykonalna dla moderacji, gdyż to zwyczajne logi, usunąć możemy punkt, pozycję z listy już nie.

Natomiast jeśli jesteś w stanie ogarniać tylko jeden dział to co stoi na przeszkodzie? Wypowiadaj się tam i daj się poznać ze strony osoby kompetentnej a kto wie jak się to dalej potoczy.

Temat zamknę za godzinkę/dwie, żeby dać szansę na odpowiedź czy czyjąś opinię w kwestii tej sytuacji.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest z waszym taryfikatorem po którym jest ban stały. Czy po ilości ostrzeżeń lub po gwałtownym przesadzeniu.

 

Pozwólcie, że to konto potraktuję jako zabawę aż do banu stałego, niegdyś w miarę poważne wypowiadałem się na forum. Teraz co innego. Mam mieszane uczucia co do kodeksu.

Edytowane przez Vertiver
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...