Skocz do zawartości

Problem w grach z kartą GF GT520 2GB


Recommended Posts

Witam :)

Ostatnio zakupiłem w piątek kartę graficzną Ge Force GT 520 2GB DDR3 Palit,otóż jak zakładałem,najpierw zauważyłem że nie ma zasilania,więc pobiera prąd z płyty głównej,karta tak malutka że więcej miejsca się zrobiło,a więc chodzi mi o to że oprócz grach karta działa wyśmienicie,ale gdy uruchamiam jakąkolwiek grę zaczyna się zabawa nawet w menu przycina grę np.DI Riptide,nie wiem co jest grane,albo ta karta ma dla picu 2gb i ma 256mb bo wydajność ma z kart serii GF 8000/9000,czy coś żle zrobiłem?

Pomoże podkręcanie karty,czy zostanie jedno wyjście sprzedać?

Aha kupiłem za okazyjną cenę,od kumpla chodziło mu bez zarzutu BF3 :)

Jak coś zapomniałem,to proszę pisać

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Aha kupiłem za okazyjną cenę,od kumpla chodziło mu bez zarzutu BF3

Fajnych masz kumpli.  To karta to odpalania office'a na 3 monitorach, czy ile to ma wejść i nic poza tym.

Edytowane przez Aximus
Link to post
Share on other sites

Podkręcanie da 10% większej wydajności. A to oznacza że np z 10 klatek zrobi się 11, więc nie ma sensu. Sprzedaj tą kartę bo co najwyżej do odświeżania pulpitu może służyć. A nie obrażaj serii 8xxx lub 9xxx bo w większości przypadków to sporo mocniejsze karty graficzne niż "to".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok,czyli rozwiązaliście mój problem,więc sprzedam :)

A więc kupiłem od kumpla za 100zł okazyjnie,mało używana 6 miesięcy,niby grał w BF3 ale nie wierzę skoro mnie się gry tną,

To ja mam Radeon HD4730 512mb DDR5 to uciągnie wszystkie gry jakie mam np. Crysis 2 na średnich,

GF GT 520  zaciekawił mnie tylko ze względu na pamięć ale to był mój błąd,

Czyli z niczym się nie bawić,spakować i sprzedać,

Jak sądzicie ile upchnę może trochę zarobię więcej :D

 

Moja specyfikacja,uwaga komp ma 7 lat upgrade więc mogą być rozczarowania :

DDR1 3.5GB

AMD Athlon X2 4200+ 2.2GHZ Menchester s939

Radeon HD4730 512mb

Zasilacz 420W Tracer

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-K8N51GMF-9(-RH)

Link to post
Share on other sites

1 - w bf3 raczej nie poszalejesz na tym procu

2 - a nawet jak da się grać to zawsze jest szansa, że wybuchnie ci zasilacz (do wymiany bo ten co masz to tykająca bomba)

3 - karta grafiki jaka cię interesuje to gf 260/275/450 i radeony 4850/4870. Nawet leciwe 8800gt/9800gt będą wydajniejsze.

4 - www.allegro.pl i sprawdzasz ceny. Wersje 1gb kup teraz na poziomie 100pln

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nawet nie mów kolego że ta karta oprócz ddr3 posiada jeszcze szynę 64 bit :).

Spowolniona karta.

 

Ale powiem ci że i tak gry ci powinny na niej chodzić tyle że ustaw sobie na minimum graficzne gry i próbuj co się będzie dziać.

 

Spróbuj jeszcze zainstalowac nowe stry.

Edytowane przez boss7891
Link to post
Share on other sites

Wiecie ten komp był słaby jak cholera,ale dałem mu upgrade dużo wymieniłem procek,ram,karta,zasilacz,teraz to płyta główna jest najsłabszym podzespołem.

Uruchomiłem Dead Island na niskich z rozdzielczością 1920x1080 też się tnie i da się grać,ale wolę płynność.

A ktoś miał tą kartę oprócz mnie? :)

Link to post
Share on other sites

Pani Krysia z księgowości....a na poważnie to jest karta biurowa do wyświetlania literek w wordzie, jest tylko troche lepsza od amd 5450 a nie robią gorszych niż 5450. Intel HD 4000 miażdzy ją wydajnością a to jest karta grafiki zintegrowana z procesorem (że nie wspomnę o APU AMD).

Link to post
Share on other sites

Ja to bym zapolował na jakiegoś g1610 i płytkę h61 i ram i masz kompa, który lata w porównaniu do obecnego a do tego pobiera tyle prądu co światełko standby w monitorze. Można nawet się pokusić o odpalenie tego na twoim zasilaczu (chociaż ja nadal twierdze, że kiedyś wybuchnie). Do tego za jakiś czas radka 7770/gf 650 albo coś używanego. 

Edytowane przez ernorator
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...