Skocz do zawartości

Recommended Posts

UP@

Wszystko fajnie tylko oddzielnie mikrofon musiał bym dokupić. 

A to nie wchodzi w rachubę. 

Za często pakuje sprzęt  i się przemieszczam żeby dodatkowe kable ciągnąć .

Najchętniej kupił bym słuchawki wireless żeby kabli nie było, na razie taki model odpada bo kabel to kabel. 

Na razie jestem za granicą i z netem problem bo drogo wiec jak wrócę do domu to w temat konkretniej się zagłębie. 

Pozdrawiam. 

 

Edyt. 13.12.2014.

Karta dźwiękowa w moim laptopie to (Creative Sound Blaster Recon3Di) .

 

Jeżeli do Słuchawek muszę dokupić kartę dźwiękowa to na razie się wytrzymam. 

Pomyślę o temacie w nowym roku.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites
Jeżeli do Słuchawek muszę dokupić kartę dźwiękowa to na razie się wytrzymam. Pomyślę o temacie w nowym roku. Pozdrawiam.

to jest najlepsza decyzja, warto poczekać i kupić coś porządnego.te Takstary to świetne słuchawki, nie skreślałbym ich, bo nie mają mikrofonu.Chyba ci zależy jak najlepszym pozycjonowaniu, no nie ?

Karta dźwiękowa w moim laptopie to (Creative Sound Blaster Recon3Di) .

jaki dokładnie masz model lapota ? Z tego co wiem Creative nie montował takich układów w laptopach, tylko oprogramowanie, by z ludzi bałwanów robić ,a oni to potrafią.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

jaki dokładnie masz model lapota ? Z tego co wiem Creative nie montował takich układów w laptopach, tylko oprogramowanie, by z ludzi bałwanów robić ,a oni to potrafią.

Alienware M18 z GTX880M SLI. 

Ponoć z kartami GTX780M była jakaś padaka montowana a w tym modelu ponoć się poprawili.

Ale jest to nie sprawdzona informacja. 

Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Ostryb wstydziłbyś się :)! Masz najlepszego laptopa jakiego można kupić, M18 z Alienware, na którego praktycznie nie ma kozaka i kosztuje też zawsze swoje a na słuchawki się będziesz szczypał? Chcesz super ogromne puszki - voila DT150, możesz kupić używane, do tego DAC, mikrofon niestety ale doczepiany zalmana i masz porządny dźwięk - taki jak sam lapek. A jak masz słuchawki 5.1 to też od nich odchodzi niezła meduza z kabli, pomijając oczywiście jakość dźwięku.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ostryb wstydziłbyś się :)! Masz najlepszego laptopa jakiego można kupić, M18 z Alienware, na którego praktycznie nie ma kozaka i kosztuje też zawsze swoje a na słuchawki się będziesz szczypał? Chcesz super ogromne puszki - voila DT150, możesz kupić używane, do tego DAC, mikrofon niestety ale doczepiany zalmana i masz porządny dźwięk - taki jak sam lapek. A jak masz słuchawki 5.1 to też od nich odchodzi niezła meduza z kabli, pomijając oczywiście jakość dźwięku.

 

No żeś pomnie pojechał . :o

Małżonka chciała mi kupić pod choinkę słuchawki bo obecne wyglądają ja szmata.

Zawsze staram się zasięgnąć opinii u mądrzejszych od siebie.

Dlatego zawitałem do tego tematu.

Małżonka chciała kupić za własne pieniądze tak do 50 funtów.

Okazało się że należy wydać 200 funtów.

Te słuchawki naprawdę wyglądają na wielkie ,

http://www.amazon.co.uk/Beyer-Dynamic-AMS-DT-150-250-GREY-Beyerdynamic-Headset-Gris/dp/B000LDPP1K/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1418933699&sr=8-1-fkmr0&keywords=voila+DT150

Co w moim przypadku na plus.

 

Postaram się jeszcze raz obrazowo wytłumaczyć o co chodzi.

https://www.dropbox.com/s/gdpll2zf4a9grqg/20141218_212111.jpg?dl=0

Mam tyle miejsca w ciężarówce.

Jak widać myszkę mam bezprzewodową bo po kablu tragedia.

Dlatego martwi mnie trochę oddzielna karta dźwiękowa i oddzielny mikrofon.

To naprawdę dużo kabli się zrobi.

Pakuje się do torby minimum 4 razy w tygodniu.

Dlatego jak by były jakieś słuchawki razem z przystawką , chyba kiedyś takie Tritton widziałem ale teraz na szybko nie mogę namierzyć.

Musze to na spokojnie przemyśleć a po nowym roku jakaś okazja się trafi :?:

 

No nic jeszcze raz dzięki za pomoc i wybicie mi z głowy Tesoro.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ostryb polecam się na przyszłość :)

 

Będzie się opłacało, zobaczysz sam, nie będziesz w stanie wrócić do tych słuchawek co wiszą tam na zdjęciu. Jak jeździsz po okolicy Glasgow, to chętnie zapraszam po nowym roku do siebie na odsłuchy - salon audio może to u mnie nie jest, ale za to można chrupnąć polską kiełbę do bitu :) Mo i mam też te DT150 jak co. DAC jak pisał Adiv wcale nie taki straszny, i są też takie, co z USB zasilane są. Tylko bez pośpiechu i zestaw się wyczaruje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 DAC jak pisał Adiv wcale nie taki straszny, i są też takie, co z USB zasilane są.

 

:co:  W tym zdaniu coś mnie zastanowiło.

DAC musi być zasilany z USB.

Nie mam możliwości jeszcze jednego podpięcia prądu dodać.

Postanowiłem w pierwszej kolejności zaopatrzyć się w DAC.

Moje typy to

http://www.amazon.co.uk/FiiO-E10K-Headphone-Amplifier-DAC/dp/B00MW2DA60/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1419006305&sr=8-7&keywords=dac

http://www.amazon.co.uk/U7-Soundcard-Integrated-Headphone-Amplifier/dp/B00CP53ML2/ref=sr_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1419006327&sr=1-4&keywords=xonar

Mam nadzieje że oba na USB zasilanie ?

A po nowym roku słuchawki ale raczej coś takiego

http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-PC350SE-Special-Edition-Blocking/dp/B008O510Y8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1419006793&sr=8-1&keywords=sennheiser+350+pc

Oddzielny mikrofon mnie przeraża.

Oczywiście nie koniecznie ten model.

2lata temu zastanawiałem się nad Sennheiser 350 i to był błąd że się nie zdecydowałem na nie,

kosztowały około 100 funtów .

Pozdrawiam.

 

pS. kosq83 niestety nie jeżdżę na Szkocję już od dawna.

Ale dziki za zaproszenie. ;) ;)

Link to post
Share on other sites

No PC360 już były tutaj przewijane na forum i okazało się że bas wychodzi w nich dopiero po wzmocnieniu. STX pohheadphone out już dawał im radę, więc jak najbardziej zew dac /wzmacniacz w jednym będzie wskazany. Jak będzie zasilany z USB to jest duża szansa że będzie też całkowicie przenośny (bateria) i za tem bardziej uniwersalny :) Mi tutaj oferta FiiO przychodzi na myśl. A co do tego co podlinkowałeś, to raczej da się lepiej w tej cenie. A senki coś superddrogie tam są. Obczaj ofertę scan co uk. Popatrz tez na FiiO E17.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na chwile obecną mój zestaw to

PC 350

http://www.ebay.co.uk/itm/Sennheiser-PC-350-Special-Edition-High-Performance-Gaming-Headset-NEW-/111548516442?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item19f8cf485a

Asus Xonar U7 Compact 7.1

Mam w domu Creative zestaw 7.1 .

Z tym Asusem będę mógł się podłączać pod ten zestaw.

Na razie temat zostawiam wrócimy po nowym roku.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Panowie,

za namową wielu głosów między innymi z tej strony, jestem zdecydowany na zakup Superluxów.

Tylko nie wiem których szczerze mówiąc. Jakość dzwięku nie gra aż takiej różnicy dla mnie (gram przeważnie w Dotę i czasem posłuchałbym muzyki w pracy, głównie zależy mi na tym, by miały wymienny przewód i nie były droższe niż 150zł:) Z góry dzięki za podpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Panowie szukam ciepłych zamkniętych słuchawek, źródłem dla nich będzie SB recon3d dlatego też polecono mi coś ze stajni takstar. Wstępnie rozmyślam między HD2000 a HD6000, wizualnie bardziej odpowiadają mi HD2000 i teraz pytanie czy różnica między nimi jest znacząca i warta dopłacenia do HD6000 czy może do~250zł znajdę coś lepszego ? 

Link to post
Share on other sites

Hmm dla mnie Takstar HD2000 to nie są ciepłe słuchawki. One mają sporo góry (mają przetwornik z Pro80), delikatnie wycofaną średnicę oraz fajny punktowy niski bas. Niemniej to bardzo dobre słuchawki, a przy swej cenie bajka.


HD6000 to takie HD2000 na sterydach z większym impaktem na basie.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...