Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rozumiem, że polecasz? :) W lutym będą pierwsze oficjalne odsłuchy drugiego Orfeusza, na razie sa tylko informacje o nim. Ja po przygodzie ze starszym modelem Orfeusza nieco z dystansem podchodzę do takich sprzętów, bo albo jestem głuchy, nie potrafię docenić tego sprzętu albo zwyczajnie to nie jest żadne cudo.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

O nowym Orfeuszu już jakiś czas huczy, jednak głosy są podzielone, bo jakby nie patrzeć to kolejny skok na kasę, do tego wygląd też jest dość niecodzienny. Orfeusz I, gdy wszedł do produkcji kosztował 16000$, obecnie zestaw kosztuje koło 100-120tys. PLN. Nowy zaczyna od 50000€. To już typowy sprzęt dla snobów. Za te cenę można mieć cały top najlepszych słuchawek świata włącznie z Orfeuszem I, SR-009, Omegami, SR-007, HE-1000, AKG K1000, HD800 do tego kilka porządnych wzmacniaczy i DACów :)

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Ale sami wiecie że ludzie nie kupują Veyronów czy limitowanych Ferrari żeby nimi tylko jeździć głównie żeby je "mieć".

Tak co do wątku - chyba wszystkie wymienione słuchawki są dynamiczne. Czy jest jakiś konkretny ku temu powód? Gdzie te wszystkie niemożliwie brzydkie elektrostatyczne STAXy? :)

Link to post
Share on other sites

Superlux HD669 czy HD660 - które będą lepszym wyborem do CS:GO ? Jeżeli chodzi o kartę to mam Xonara DG.

 

Co jest nie tak w tym pytaniu ? Co jeszcze mam napisać ?

 

Jeżeli pytam się na forum to raczej oczekuje jakiś argumentów bardziej doświadczonych ludzi, a nie rzucania wyrazami jak na jakimś targowisku ...

Link to post
Share on other sites

Ja natomiast oczekuję od ludzi, że potrafią być choć trochę samodzielni i wiedzą od czego jest wyszukiwarka. Zadałeś pytanie w temacie, którego sama nazwa brzmi "polecane słuchawki", a nie "polećcie mi słuchawki". Ten temat dla mnie to obecnie typowe śmietnisko, a pomiędzy śmieciami znajdują się ciekawe posty z opisami, opiniami, mini recenzjami. Temat jest według mnie rozwalony przez takie zapytania. 

 

Poza tym, nie wiem czego oczekiwałeś zadając pytanie A czy B? Odpowiedź jest krótka, bo nie specjalnie jest nad czym się rozwodzić. Chcesz poczytać coś to jest wiele informacji nawet na tym forum, nie wspominając o recenzjach w internetach. Trzeba tylko chcieć.

 

Ja chyba za dużo od ludzi wymagam, sam nie wiem...

Edytowane przez FeX
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Recenzje recenzjami, nie ma w nich konkretnie informacji który model będzie się lepiej sprawował w CS:GO. Napisałem tutaj zapytanie bo nie mogłem znaleźć jednogłośnej odpowiedzi na innych forach, czy recenzjach który model będzie się lepiej nadawał do CS:GO.

 

A tak ogólnie to może lepiej przesiaduj sobie na jakimś forum filozoficznym ? Masz pod nickiem "Headphones Master", a nie umiesz albo nie chcesz doradzić/odpowiedzieć na banalne myślę dla Ciebie pytanie skoro jesteś "ekspertem" tej kategorii.

Link to post
Share on other sites

Napisałem tutaj zapytanie bo nie mogłem znaleźć jednogłośnej odpowiedzi na innych forach, czy recenzjach który model będzie się lepiej nadawał do CS:GO.

[/font][/color][/size]

 

No i jednoznacznie konkretnie dosadnie krótko i na temat Ci odpowiedziałem w czym masz jeszcze problem?

 

Skoro wybrałeś te 2 modele to zapewne już czytałeś o nich i o reszcie wiec wiesz ze 669 mają większą scenę.

Co ci jeszcze mam tu zrobić tabelkę z za i przeciw dla każdego modelu?

 

669 są lepsze do grania bo lepiej wypozycjonuja i tyle w temacie

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Recenzje recenzjami, nie ma w nich konkretnie informacji który model będzie się lepiej sprawował w CS:GO. Napisałem tutaj zapytanie bo nie mogłem znaleźć jednogłośnej odpowiedzi na innych forach, czy recenzjach który model będzie się lepiej nadawał do CS:GO.

 

A tak ogólnie to może lepiej przesiaduj sobie na jakimś forum filozoficznym ? Masz pod nickiem "Headphones Master", a nie umiesz albo nie chcesz doradzić/odpowiedzieć na banalne myślę dla Ciebie pytanie skoro jesteś "ekspertem" tej kategorii.

 

Matko s curko!

 

Tak, masz rację, lubię sobie robić jaja z ludzi, którzy otrzymują odpowiedź na zadane pytanie, ale oczekują rozwinięcia myśli, bo według nich temat jaki poruszyli jest nazbyt zindywidualizowany, a sam autor pytania (które w internetach zadało więcej osób niż jest mieszkańców w średniej wielkości mieście) nie potrafi znaleźć odpowiedzi w internetach.

 

Trochę pomogę, wejdź w główną stronę forum, wpisz w wyszukiwarkę Superlux HD669. Tadam!

 

Tak, robię sobie jaja również z wpisanego przeze mnie tytułu.

 

WORD LIFE ja po prostu widzę, że ludzie ciągle i ciągle pytają o to samo, mimo podwieszanych tematów, mimo wielu już obecnych tematów, gdzie te same problemy były poruszane i zostały rozwiązane. Wiem, że łatwiej jest napisać posta, niech inni się wypowiedzą, ale po prostu czasami dalsze rozwodzenie się nad tematem jest po prostu zbędne.

 

Nie myślałem nigdy o forach o przekroju filozoficznym, ale pewnie dałbym radę  :menda:

Żeby nie było, że znowu piszę filozoficzne posty, poczytaj http://forum.pclab.pl/topic/1069502-Superlux-hd330-vs-hd660-vs-668b/

 

Dwie minuty szukania. Chyba jestem geniuszem internetu!

 

Edit:

 

Na dniach będę miał u siebie jeszcze Beyerdynamic T90, HiFiMAN HE-400i, Beyerdynamic DT990Pro warto będzie sprawdzić, jak to gra z AIM SC8000, X1s oraz Cayin HA-3, przekrój cenowy po całości.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...