Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kontakty z serwera możesz wyeksportować do pliku *.csv. Póki co nie ma możliwości zapisywania kontaktów na karcie SIM. Zwróć uwagę, że na karcie SIM nie można zapisywać długich nazw ani dodatkowych informacji.

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

Kontakty z serwera możesz wyeksportować do pliku *.csv.

Nie przydatne dla mnie.

 

 

Póki co nie ma możliwości zapisywania kontaktów na karcie SIM.

Szkoda, już byłem prawie zdecydowany na Lumie no ale co poradzić, trza zostać przy Mułodroidzie.

 

 

Zwróć uwagę, że na karcie SIM nie można zapisywać długich nazw ani dodatkowych informacji.

Wiem. Długość nazw mi wystarcza i nie potrzebuje nic więcej niż nazwa + numer telefonu.

Link to post
Share on other sites

Czyli generalnie WP zyskuje. Szkoda, ze nie ma Rosji oraz Ameryki Południowej - tam podobno Lumie sa bardzo popularne. Zwlaszcza L520 i L620 - do tego stopnia, ze MS/Nokia chce się nastawić głównie na tanie modele przeznaczone na rynki rozwijające się.

Link to post
Share on other sites

Racja Ravir - jeszcze są Indie - tam jest na to popyt jak na ciepłe bułeczki... na 520-tkę i na Asha.

 

P.S. Statystyki pokazywane są z tych krajów, które "się liczą" i pokazywanie ich jest na rękę wybranym firmom...

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

To dobrze, że WP8 zyskuje udział w rynku dzięki 520, ale niech Microsoft i Nokia nie zapomną wydać kolejnego modelu z serii 9xx i/lub 10xx. I niech to zrobią ASAP. Skoro ma się pojawić 929 dla Verizon to zaraz będzie model dla całego świata (jak to było z 928 i 925) ;)

Link to post
Share on other sites

tyle że po co? Co w Lumia 920/925 jest złe? dlaczego mieliby wydawać kolejny model skoro te które są ju/ż na rynku nadal są świetne. Ja bym chciał a żeby NIE wydawali kolejnych, żeby taka durna gonitwa jak w Android-fonach się nie zrobiła: kto ma więcej jąder w smartfonie...

Link to post
Share on other sites

Sam MS będzie się skupiał właśnie na 'budżetowych' telefonach: http://wpworld.pl/30144/w-najblizszym-czasie-microsoft-zamierza-skupic-sie-glownie-na-budzetowych-modelach-z-wp/

Co do nowych telefonów typu high-end to z pewnością się pojawią. Muszą wydawać coś nowego co pozwoli lepiej wykorzystać możliwości systemu ale nie pewnie nie będzie to tak dynamiczne jak w przypadku Androida.

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrze, bo nie każdy musi kupować jakiś drogi sprzęt, żeby dobrze działał jeśli potrzebuje go do podstawowych funkcji. Niestety wśród telefonów z androidem jest problem. Albo tani chińczyk albo niezbyt szybki 'markowiec'.

Dystrybucja GDR2 dobiega końca, czy możemy już czekać na GDR3?  :menda:

Link to post
Share on other sites

Trochę się pozmieniało - kiedyś nikt nie płakał że WP6.1 muli i prawie nie działa dotyk a teraz kupią smartfona lowenda i będą płakać bo "podstawowych funkcji" nie mogą korzystać. Bez żadnych aplikacji zainstalowanych to i SGS sprinter.

Przeciętny uzytkownik sklepu play czy marketplace wpada tam i bierze syfu na zapas bo za darmo... A potem nie można dzwonić bo reklamy w dialerze na pół ekranu. A napisałem też marketplace bo lumia też potrafi przymulać pod naporem syfu. iOS wywali kilka aplikacji ale chyba sam w sobie nie tnie ani nie wiesza.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

1. WP6.1? Co to?

2. iOS muli i to czesto... na iOS7 w szczególności - widzę to i na żony iPad 4gen i na jej iPhone 5.

3. Z autopsji wiem, że WP8 muli równie mało co iOS6.

4. Android... ten system jest dla mnie śmieszny sam w sobie... a jego uzytkownicy (nie wszyscy rzecz jasna) są równie zabawni z jednego powodu - kupują system dla darmowych gier itp... Instalują tego badziewia od zajechania a na koniec się dziwią że system tnie... Żal

Link to post
Share on other sites

Chodzi zapewne o Windows Mobile 6.1 :) Bez przesaty nadal mam HTC Touch HD na Windows Mobile - i nie muli tak bardzo jak Android. Mam też HTC MAgic i HTC WildFire S. Windows Mobile działa znacznei płynniej niż Andrut na WifdFire S - a przypominam, ze WF S ma mocniejszy procesor i 2x tyle RAM'u niż staruszek Touch HD :) :)

 

A te systemy dzieli przepaść pokoleniowa :) więc patrzac na optymalizację stary Windows Mobile jest lepszy niż nowy Android :) 

 

Dotyk - nie porównuj rezystancyjnego systemu z pojemnościowym - bo ten ostatni ZAWSZE bedzie miał wieksza czułość. :) Ale rezystancyjny ma tą zalet, że można użyć marchewki lub dildo :) :) a na pojemnościowym musisz mieć specjalne rysiki czy rękawiczki. :) W codziennym użytku pojemnościowy system jest lepszy, ale jak mamy się podpisać przy odbiorze paczki :) to nie ma opcji dla rezystncyjnego ekranu. :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi zapewne o Windows Mobile 6.1
wiem... to był sarkazm...

 

miałem HTC HD2 - tam chyba WM6.5 był - działał świetnie! na swoje czasy rzecz jasna!

 

 

Ciekawostka: http://www.wpcentral.com/nokia-amber-allows-here-maps-update-individual-streets

Nokia HERE Maps - dzięki "Amber" GDR2 program może aktualizować poszczególne ulice, a nie całe mapy - ciekawa wiadomość bo sama aktualizacja nie jest już równoznaczna ze ściąganiem całej mapy na nowo.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj wieczorem pojawiła się w końcu aplikacja moBILET, która wizualnie prezentuje się znacznie lepiej od tej na iOS i Androida ;)

Teraz jeszcze ING Mobile i wszystkie appki, z których korzystam na iOS będą dostępne na WP8.

 

Pytanie do użytkowników Facebooka - jaki jest komfort używania aplikacji na WP8?

Czy ktoś się orientuje czy ma być lub jest dostępna aplikacja Messenger tak jak na iOS i Android?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...