Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podejrzewam, że w Polsce, jak i w Europie Lumia 640 XL wersja "Chińska" konkurowała by cenowo z L1330 :) :)

 

Ta decyzja wynika z "masturbowania" się cyferkami :) :) oraz ogromna konkurencja - bo przecież S400 jest zupełnie wystarczający, a w Chinach mamy ogromna konkurencję i Lumia musi się czymś wyróżnić.

 

Ja osobiście na Waszym miejscu zamiast się "masturbować" Sanpdragonem 800 :) - woła bym aby w Lumi 640 XL zamontowano NIE S800 ale WIĘKSZY akumulator - jak w Lumi 1520 :) :)

 

Wyobrażacie sobie czas pracy Lumii 640 XL z akusem od L1520 ?


Pojawiły się wymagania sprzętowe dla Windows 10 Mobile. W tym informacja ile RAM'u potrzeba :

 

2560×2048 - 4 GB

2560×1600 i 2048×1152 - 3 GB

1920×1080 - 2 GB

1280×800, 1280×720, 1024×600, 960x540 -  1 GB

854x480, 800×480 - 512 MB

 

Potwierdzono, że nawet telefony z 4 GB Pamięci Wewnętrznej dostaną windows 10 - ale do przeprowadzenia aktualizacji potrzeban będzie Karta Pamięci.

 

Z procesorów dojdą : Snapdragon 810, 808, 615, 210, 208 oraz Intel Atom X3.

 

Szczególnie wersja z Intel Atom X3 bardzo mnie ciekawi - jeśli się potwierdzą doniesienia, że telefon z Atomem X3 po zadokowaniu będzie miał normalny Windows z Pulpitem to będzie to rewelacyjny sprzęt.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli faktycznie da się na "Androidy" wgrywać Windows 10 to może byc rewolucja. :) :)

 

Jest sporo bardzo fajnych telefonów - ktore mają jedną wadę - Androida :) na pokładzie.

 

No i patrząc na parametry takiego SGS3 - Windows na nim będzie dzialał bardzo dobrze :) - wielu posiadaczy slabszych czy starszych  Androidów mogą się przesiąść na Windows - zwlaszcza, że będzie za darmo  :) - i zyskać nowy, płynny system a nie martwić się brakiem wsparcia.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

A jak Myślisz DLACZEGO Microsoft daje Windows Phone i Windows na małe tablety za darmo?

 

Dlaczego oficjalnie Microsoft ogłosił, że aktualizacje i poprawki dla Windows 10 będą dostepne też dla NIELEGALNYCH kopii ?? :)

 

Powód jest bardzo PROSTY - Microsoft dużo WIĘCEJ zarabi na USŁUGACH niż na samym systemi czy sprzecie. :) :)

 

Po za tym im więcej ludzi będzie używać Windows tym atrakcyjniejszy będzie to system - MS znacznie więcej zarobi na sklepie, do tego więcej użyrkowników oznacza większa atrakcyjnośc dla programistów.

Link to post
Share on other sites

Komu to potrzebne, sztuka dla sztuki. Przewodowe klawiatury i myszki? Bezsens, to ma być sprzęt przenośny. Możliwość rozszerzenia pamięci? Jest OneDrive, chyba że ktoś lubi biegać z dyskiem czy pendrivem podłączonym do telefonu.

Osobiście nie potrzebuję miliona funkcji i aplikacji jak w Androidzie, świadomie wybrałem WP i jak na razie bardzo dobrze się sprawuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Amok2 - jak oceniasz ilość aplikacji na WP ? ;) Jak dla mnie (osoby, która w bardzo małym stopniu z nich korzysta) jest ich naprawde sporo. Nie rozumiem tych, którzy piszą, że WP jest ubogi w apki. ( Oni chyba nie widzieli całego sklepu z aplikacjami).

Link to post
Share on other sites

Aplikacji jest od groma a na ich brak narzekają raczej nieliczni. Ja wybierając nowy telefon kierowałem się głównie: płynnym softem, wyświetlaczem, dobrym aparatem i pracą na baterii. Padło na Lumię 930 i jestem zadowolony. Nie należę do osób, które non stop bawią się telefonem. Zainstaluje sobie kilka przydatnych aplikacji, kilka gier na czarną godzinę i tyle. Telefon służy mi głównie do komunikacji, przeglądania internetu, słuchania muzyki i robienia zdjęć a te są naprawdę wypasione. Do takich zastosowań WP pasuje według mnie idealnie.

Link to post
Share on other sites

@Amok2 - jak oceniasz ilość aplikacji na WP ? ;) Jak dla mnie (osoby, która w bardzo małym stopniu z nich korzysta) jest ich naprawde sporo. Nie rozumiem tych, którzy piszą, że WP jest ubogi w apki. ( Oni chyba nie widzieli całego sklepu z aplikacjami).

booking.com (!!!)

Wizzair App

Fiszki.pl

GOOGLE(!) - czegokolwiek od nich

AutoMapa

Aplikacji niektórych banków.

Gry pomijam bo sam nie gram na telefonie, ale niektórych może to drażnić.

Outlook

Porządnego Office od MSu

Link to post
Share on other sites

Pojawiły się oficjalne informacje - do telefonów z Windows 10 będzie można podłączyć WIELE urządzeń, wymieniono :

Pendrive, Dyski Przenośne, Hub'y USB, Audio IN/OUT, urządzenia HID jak Klawiatury i Myszki oraz PADY, różne urządzenia BlueTooth, a dodatkowo możliwość podłączenia Telewizora :) :)

 

Najbardziej mi brakuje AutoMapy :) :)

 

Google nie używam :) - więc nie boli, MS Office ma być w Windows 10, poczekam, to co jest do podglądu wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Baaa, na iOS, Android, tylko nie WP

MS powinien motywować bardziej deweloperów.

 

Zobacz ile aplikacji jest wciąż w wersji beta.

 

A swoją drogą nawet MS się ociąga - pomijam już wspomnianego Office czy Outlook i patrzę na gry - HALO Spartan Strike miał być na początku 2015, i co? I nico

Link to post
Share on other sites

booking.com (!!!)

Wizzair App

Fiszki.pl

GOOGLE(!) - czegokolwiek od nich

AutoMapa

Aplikacji niektórych banków.

Gry pomijam bo sam nie gram na telefonie, ale niektórych może to drażnić.

Outlook

Porządnego Office od MSu

Czego Ci brakuje w domyślnej aplikacji poczty na WP? Czegoś to braknie w obecnym pakiecie Office. Nokia Here+ moim zdaniem bije tą śmieszna automapę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...