Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokłądnie - Microsoft przejął dział samrtfonowy Nokii i zapewnia gwarancję.Nic sie tu nie zmieniło. 

 

Więc bez obaw - śmiem twierdzić, że będzie lepiej - biorac pod uwagę, że z 3 kw 2014 sprzedali 9.3 miliona Lumii i wypracowali dochód 2.3 Miliarda $ - sprzedzaą Lumii jest dochodowa i notuje znacznie wzrosty z roku na rok.

 

Microsoft wiec będzie dbał o dalszy rozwój linii Lumia :)

Link to post
Share on other sites

Dodajmy, że Rudy Huyn - jest jednym z najlepszym jeśli nie najlepszym "developerem" aplikacji pod Windows Phone - pisze jeszcze od czasów WP7. Obecnie nadal pisze świetne aplikacje.

 

Co ciekawe ta odpowiedź Rudego - padła po tym jak otrzymał propozycję z Google :) :) i odmówił.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem o co chodzi, ale po ostatniej aktualizacji (pfd) z telefonem cos dziwnego mi się dzieje. Stracił znacznie na płynności, przeglądarka potrafi sie sama wywalić (i to tak z 10-25 razy dziennie), po wyjściu ze stanu uśpienia nam 8bit mapę kolorów. To tego strony strony lądują sie jak za czasów modemów 56kps. Nie wspomnę o częstych crashach innym apek (najczęściej to metrotube z ktorym nigdy nie bylo problemów)... Tez tak macie czy to mój cos świruje (gwarancja?)

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem czy nie wywalę tego pfd i po sprawie.

 

Tak na marginesie. Najwięcej problemów z netem (wywalanie przeglądarki, errory na YT i metrotybe, nieładowanie sie stron) na na polaczeniu wifi. Na pakiecie działa zwykle bez problemu...


Z drugiej strony, jak pomyśle o instalowaniu wszystkiego na nowo to nie bardzo mi się chce (plus brak możliwości zapisania save w Hill Climb Racing;) )

Link to post
Share on other sites

Hehe no właśnie deweloperzy mogliby dodawać opcję zapisu osiągnięć. Chyba nic nie poradzisz póki co. Tworząc kopię zapasową wszystko zainstaluje Ci się samo. Trzeba czekać na kolejny update, który poprawi te błędy. Oficjalny 'Denim' wychodzi w tym miesiącu. 

Link to post
Share on other sites

Będąc na pfd spotkałem się z problemem 8bitowych kolorów kiedy odblokowywałem telefon. Zdarzało się to notorycznie, aczkolwiek irytowało mnie to w takim stopniu, że zrezygnowałem z udziału w tym programie. Od czasu wyjścia oficjalnego Cyan'a dla 920tki nie mam żadnych problemów z telefonem :> Nawiasem mówiąc, sejwy sejwami, ale korzystanie z telefonu na oficjalnym, niebugującym się oprogramowaniu jest znacznie lepsze, niż korzystanie z nowych ficzerów i borykanie się z błędami, doprowadzającymi do frustracji :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam do wydania mniej więcej 500zł na telefon. Telefon mogę kupić później bo gdzieś na gwiazdkę. Jeśli telefon jest dostępny w sklepie skory byłbym nawet wziąć na raty. Wtedy bym mógł coś droższego kupić. Wybrałem WP bo chyba nic z andkiem nie będzie działało płynnie na tańszym sprzęcie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...