Skocz do zawartości

Recommended Posts

No pfd dla wszystkich, a ja dalej siedzę na starej wersji. Chociaż jestem w pfd :P

A nie ukrywam, że na Ativ S różne rzeczy się dzieją np.: po zrobieniu fotki, tel. samoistnie się wyłącza. 

ja mam tak samo w swoim ativie... niekiedy w ogole aparat nie działa, długo się włącza ekran blokady (3-4 sekundy) no i nie mogę zainstalować tej aktualizacji -.-

Link to post
Share on other sites

Natomiast wiemy jakie parametry będzie miała Lumia 730 - 4 rdzenie 1.2 GHz, 2000 mAh, 1 GB RAM, 8 GB pamięci Wewnętrznej, przednia kamera ma mieć 5 MPix, a tylna 6.5 MPix - największa niespodzianką ma być ekran o przekątnej 4.7 Cala.

 

Wygląda to bardzo ciekawie - ALE - martwi mnie ten ogromny ekran, do tej pory Lumia 720 była idealnym "wołem roboczym" - świetnym wyborem dla ludzi, którzy więcej dzwonili, a z zaawansowanych funkcji rzadziej korzystali.

 

Tymczasem Lumia 730 ma być średniej półki smartfonem z mocnym naciskiem na "selfie" :) oraz media.

 

Cóż, mam nadzieję, że pojawi się jakiś telefon z duża baterią, ekranem mniejszym niż 4.5 cala, 1 GB RAM i przyzwoitym aparatem.

Link to post
Share on other sites

Wypowiem się na temat mojej lumii 520.

Początkowo byłem w niebie wszystko płynnie pięknie 100 razy lepiej niż na androidzie. Jednak po jakiś 8 miesiącach użytkowania zaczęła się sieczka. Po pierwsze padnięty przycisk odblokowywania Po drugie zawieszanie się telefonu czasem nie mogę odebrać połączenie bo ekran nie reaguje bo tak i tyle mogę zrobić. Po trzecie grzanie się czasem po napisaniu dwóch-trzech smsów telefon aż pali w ręce. Mam dosyć tego telefonu i po skończeniu się umowy dokonam chyba jedynego właściwego wyboru i kupię Iphone. Po przejściach na androidzie i koszmarze który mam teraz na Lumii czas spróbować trzeciego systemu. Ale dopiero za kilka miesięcy,a ten czas muszę się męczyć z tym złomem tfuu... Windows Phone.

Link to post
Share on other sites

 

 

Po drugie zawieszanie się telefonu czasem nie mogę odebrać połączenie bo ekran nie reaguje bo tak i tyle mogę zrobić. Po trzecie grzanie się czasem po napisaniu dwóch-trzech smsów telefon aż pali w ręce.

 

Oddawałeś go na serwis?

 

Ja mam dłużej niż 8 miesięcy i nic takiego się nie działo, a zawsze instalowałem wersje beta Windowsa (czy deweloperskie, jak zawał tak zwał).

Link to post
Share on other sites

Czuję Twoje rozgoryczenie, ale z drugiej strony nie jest to typowe zachowanie telefonu i póki co największe pretensje musisz mieć do siebie póki nie oddasz go do serwisu.

 

Miałem telefony różnych producentów i sporo zalezy od szczęścia czy się coś zepsuje czy nie ;).

Link to post
Share on other sites

Ja też swoją Lumię 520 posiadam 8 miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Jak na budżetowy smartfon to dla mnie jest super. Wszystko działa płynnie i szybko, zero zacięć i lagów. Internet bajka. Jedyne co zauważyłam to lekko ciepła klapka z tyłu u góry gdy telefon jest pod ładowarką i jest podczas ładowania używany. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do tego telefonu, bardzo fajny i na pewno poleciłabym go innym. Zależy też jak się telefonu używa, czy jest zabezpieczony przed upadkiem itp. Ja mam na przykład obudowę, która chroni przed takimi właśnie upadkami na podłogę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Przecież PfD dla Lumii x20 daje prawie tyle samo
Niektórzy może nie wiedzą a ja np nie chce mieć potencjalnych problemów z telefonem jakie występują przy PFD stąd czekam na oficjalkę.

@Lionelsq Nad tym problemem już podobno pracują ;)

 

gdy telefon jest pod ładowarką i jest podczas ładowania używany.
To akurat normalne ;)
Link to post
Share on other sites

Jak na razie ranking wygląda tak :)

 

Pierwsze Miejsce Orange : L520, L625, L720, L820, L925, L1020, L1520

Drugie miejsce Ex aequo - T-Mobile oraz CV : L625, L925, L1020, L1520

Drugie miejsce Ex aequo - Play oraz Plus : L625, L925, L1020, L1520

 

Wyścig trwa :) :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...