Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jest wiele wspaniałych pozycji. Sam od nowa przeszedłem na ipadzie baldurs gate. Z łezką w oku. Podobnie ostatnio zaliczyłem nowego x-coma (choć to droga pozycja). Wcześniej wesoło obskakiwałem z pozycji siedzącej dwie części plants vs zombies, kilka sztuk cut the rope, where's my water (i klony), różne darmowe tower defence, infinity blade (można się wkręcić grając nawet po jednej walce od czasu do czasu), wiele point and clicków (remake broken sworda, kilka gierek od telltale games-ŚWIETNY puzzle agent). Ogólnie jest w co grać. 

Link to post
Share on other sites

Na WP nie ma az takiego wyboru, ale z nudów zawsze się coś znajdzie. Mogę też być trochę mało obiektywny, bo nigdy nie byłem jakimś zapalonym graczem, ale jakoś lepiej wspominam gry na telefonie przed erą smartfonów - mimo wszystko ;) (przykładowo playman, czy cos w rodzaju splinter cell).

Link to post
Share on other sites

 

 

ale po tych wyciekach o 8.1 będzie już systemem naprawdę wartym zainteresowania
Ja tak myślę, że po tej aktualizacji blue będzie to system niczym nieodbiegający (a nawet lepszy)  od androida. A w tych wyciekach zapewne nie ma jeszcze wymienionych wszystkich funkcji jakie wprowadzi WP 8.1 a będzie ich jeszcze więcej. 
Link to post
Share on other sites

MS zaczyna już udostępniać WP8.1 dla developerów.

 

Co do przeskoczenia Androida to według mnie na to nie ma szans. Nadal brakuje porządnego menedżera plików, sensownego menu (ustawienia), a trzeci przycisk (szukaj używając Bing) działa dobrze tylko w USA (tylko w USA jest pełne wsparcie Bing, a MS nie pozwala na zmianę na znacznie lepsze Google).

Ponadto brakuje wielu aplikacji typu inne przeglądarki. Obecnie IE (normalne, nie mobilne) jest mało popularne (nie ma co się dziwić skoro jest do tyłu względem konkurencji), przez co nie mogę sobie zsynchronizować swojego (normalnego) Firefox'a (wkurzające i to bardzo). WP8.1 ma wprowadzić IE11, co nie zmieni faktu, że znając życie o synchronizacji nadal będę mógł zapomnieć (liczę że w końcu ukaże się FF na WP). W sklepie jest znacznie więcej aplikacji niż pewien czas temu, lecz brakuje podstawowych aplikacji, co próbuje załagodzić MS, lecz niektóre ich aplikacje są za przeproszeniem g**no warte.

Edytowane przez Tabalan
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Co do aplikacji to już deweloperzy dyktują warunki (też byłbym zadowolony z synchronizacji gdyby pojawiło się FF). Może większe zainteresowanie systemem po wypuszczeniu WP 8.1 przełoży się to na "sklep". Zobaczymy w praktyce jak będzie wyglądał menadżer, ale fajnie, że cokolwiek do przeglądania plików wypuścili.

 

Osobiście czekałem dość długo na sensowną (tzn. działającą) aplikacje do Google Drive bo jakis czas temu byla z tym tragedia. Jedna przeglądała, ale nie mozna było pobrac/otworzyć plików, druga znowu widziała niektóre pliki, ale nie dało się pobierać.

 

Od jakiegoś czasu na szczęscie poprawili co nieco i "Google drive on WP" działa jak trzeba.

Link to post
Share on other sites

Niektórzy już dostali nowe SDK do Windows Phone 8.1 i parę ciekawych rzeczy się pojawiło :

 

VPN, instalacja aplikacji na Karcie Pamięci - ale twórca apki może to zablokować, rozdeielenie Muzyki i Wideo na dwa huby, odpowiednik Data Sens dla baterii, pozwalajacy sprawdzić co ciągnie i jak dużo  :) pradu, zamykanie aplikacji jak w Windows 8.1 - czyli "ciągniemy" z góry na dół palcem i apka się zamyka, centrum powiadomień, osobna głośnoć, podobno jest możliwośc zmiany domyślnej apki dla wiadomości, przycisk wstecz ma dziąłac jak w Windows 8.1, czyli zamrażać a nie wyłączać apki. Podobno jest też możliwośc rpisania apek unowersalnych dla WP8.1 i Win RT - choć ja podejżewam, ze chodzi o "automatyzację" tak by nie musić przepisywac kodu z WP8 na RT i odwrotnie.

 

Jeśli się to potwierdzi to WP8.1 Blue naprawdę będzie ciekawy i może zacznie w pełni konkurować z Androidem.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie może troszkę inne ale jednak dotyczy Noki Lumi 920 , więc tak ile jest realnie miejsca na telefonie bo wbudowana pamięć to 32Gb ile zostaje dla użytkownika ? Ponieważ chyba zmienię system z Androida na Nokię i podobają mi się Lumia 920 i 820 :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...