Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

EDIT: na IE działa, aaale tnie się strasznie....
U mnie też się tnie dopóki nie załaduje się do końca. Też korzystam z Chrome'a ale coraz bardziej mnie irytuje ta przeglądarka. Phablet czy tablet to już indywidualne preferencje. Kupując tablet na pewno wybrałbym jakiś z pełnym W8.
Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy masz zainstalowaną w chome wtyczkę silverlight.

jeśli wtyczka to to samo co rozszerzenie, to nie mogę w wyszukiwarce znaleźć wtyczki Silverlight, pokazuje Flickr, ale jak to zainstalowałam, to nie zmieniło to nic... Dalej filmów nie mogę oglądać... 

 

no dobra, w menu nagle ni z tego ni z owego pojawiły mi się kafelki literek "utrudniające" wyszukiwanie, jak je wyłączyć? nie chcę ich, nie miałam ich! i nie wiem jak i gdze je wyłączyć....

Edytowane przez Rysica
Link to post
Share on other sites

jeśli wtyczka to to samo co rozszerzenie, to nie mogę w wyszukiwarce znaleźć wtyczki Silverlight, pokazuje Flickr, ale jak to zainstalowałam, to nie zmieniło to nic... Dalej filmów nie mogę oglądać... 

 

no dobra, w menu nagle ni z tego ni z owego pojawiły mi się kafelki literek "utrudniające" wyszukiwanie, jak je wyłączyć? nie chcę ich, nie miałam ich! i nie wiem jak i gdze je wyłączyć....

Kliknąć wstecz ;)

To jest wyszukiwanie po literach zgodnie z kolejnością alfabetyczną.

Link to post
Share on other sites

no nie, to nie działa. i nic nie włączałam, nie chcę mieć literek w menu :/ to musi się dać gdzieś wyłączyć. jak klikam strzałkę wstecz to mi wychodzi z menu na "pulpit", jak klikam dłużej strzałkę wstecz - włącza mi aktualne aplikacje. Jak klikam dłużej na literkę, pokazuje mi wszystkie na pulpicie. Jak klikam na lupę - włącza klawiaturę, żeby wyszukiwać. A ja w ogóle nie chcę mieć tych kafelkó z literkami tam, chcę mieć tylko kafelki aplikacji. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...