Skocz do zawartości

Jaki serial teraz obejrzeć?


Recommended Posts

Większość była ale pominęliście

 

Firefly - genialny serial o kosmicznych przemytnikach w oprawie westernowej. Jak dla mnie klasyka.

 

Jerycho - fajny klimat. W USA detonują kilkanaście atomowek. Serial pokazuje życie z perspektywy jednego miasteczka. (Tylko 2 sezony ale bardzo ok)

 

Castle - polecam po firefly, gra koleś z Ff i są bekowe wcinki, serial o detektyw (babka), i bogatym pisarzu, sam ogladalem w robocie i fajnie zastepowało radio.

 

To z takich ktorych jeszcze nie wymieniano.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
"Później" nie będzie, serial został skasowany.

 

Bez jaj ? dlaczego niby ? StarGate'a też skasowali, mało co da się teraz w TV oglądać z SF praktycznie nic nie ma, z komiksów to Arrow, z kryminalnych jest jeszcze NCIS/LA/NO dno i padaka

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Bez jaj ? dlaczego niby ? StarGate'a też skasowali, mało co da się teraz w TV oglądać z SF praktycznie nic nie ma, z komiksów to Arrow, z kryminalnych jest jeszcze NCIS/LA/NO dno i padaka

Dolicz jeszcze Flasha i S.H.I.E.L.D. z komiksów no i ciekawe jak sie rozwinie Constantine

Edytowane przez Michug
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Polecam wszystkim gotham, bardzo dobry serial.

Arrow też jest ciekawy, ostatnio sporo się dzieje. Jeśli ktoś lubi Sherlocka to elementary będzie dobrym wyborem.

Flash niby fajny, ale jeszcze się nie wkręciłem. Polecam wszystkim gre o tron, chyba każdy kto interesuje się serialami słyszał o tej produkcji, świetna charakteryzacja, świetni aktorzy, warto oglądać.

Bardzo dobry też jest suits, znalazłem gdy szukałem następcy housa, świetny serial polecam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
Polecam wszystkim gre o tron, chyba każdy kto interesuje się serialami słyszał o tej produkcji, świetna charakteryzacja, świetni aktorzy, warto oglądać.

 

Tak słyszałem o tej produkcji ale nie oglądałem ani jednego odcinka, zbyt niskie loty jak dla mnie.

 

Co do Arrow i Flasha, fajnie to wszystko połączyli chociaż poziom serialu można przedstawić na sinusoidzie. Od odcinków rewelacyjnych, po totalną stratę czasu :D

To są seriale bardziej z naciskiem na młodzież niżeli na dorosłą publikę, chociażby te wątki miłosne ciągnące się jak telenowele. :)

 

Gotham to akurat najsłabsza produkcja z tych wszystkich, od samego początku wieje nudą, a z każdym kolejnym odcinkiem człowiek ma ochotę zaniechać oglądania.

 

A Black Sails to nawet nie ma co opisywać, rewelacyjny serial, jedyne co mi się w nim nie podoba to ten cały "pedzio" który przez cały czas zgrywa cwaniaka i lizusa :P.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...