Skocz do zawartości

Wahania między GF GT630 2gb ddr3 a GF GT630 1gb gddr5


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Tridefy,

Recommended Posts

Nie rozumiem, poleciłem Ci 450gts 512 za 188zł a później nagle chciałeś za więcej to dałem 7750, obie karty są sporo szybsze niż ten 6670 nawet z pamięciami GDDR5.
Nie rozumiem dlaczego cały czas się bronisz od tego 512 mb pamięci które spokojnie wystraczy przy tej karcie i będzie sporo szybsze niż jakiś 6670 z 2gb pamięci

Link to post
Share on other sites

Kolego na gts450 to w starsze tytuły w fullhd nawet pograsz, a ty peniasz. Bierz to i nie ma co gadać, w tej cenie nic lepszego nie kupisz. My tutaj się znamy na kompach i dobrze doradzamy, chcesz to weź 6670 nie nasz interes, naszym interesem jest dobrze doradzić co już zrobiliśmy.

Link to post
Share on other sites

Ogolnie chodzi o to zeby nie brac zadnych kart ze slabszymi pamieciami gddr3 albo szrotow pokroju geforce 630 i 640.

Tak sie sklada ze mam radka 6670 GDDR5 od sapphire i na sprzecie z sygnaturki w rozdzielczosci 1440x900 na maksymalnych detalach pogram np. w Alan Wake albo Deux ex: human revolution, Aliens vs predator w okolo 30 k/s.Czyli sprawuje sie calkiem niezle.

 

Wez cos co Ci proponuje Tridefy - 450gts, 7750 skoro ma byc to karta przejsciowa na rok, gora dwa.

Edytowane przez sebki1
Link to post
Share on other sites

Tak to jest minimum do grania jeśli ktoś ma kasę na kartę a w tym wypadku masz mniej pieniędzy, a różnica między 512 a 1gb na tej karcie będzie mała, gdybyś miał lepszy zasilacz można byłoby myśleć np o 460gtx, ale on za dużo pobiera dla tego modecom'a.

Link to post
Share on other sites

Chyba 640x480, już nie przesadzajmy z  tym 8600gt to już nie te czasy sam go miałem i bf3 by nie pociągnął, nawet na minimalnych w rozdzielczości HD(1280x720) oczywiście mówię tutaj że spadki byłyby spore nawet poniżej 20fps co jak dla mnie nie dałby się grać(SP) nie wspominając o multi.

Link to post
Share on other sites

Jeśli takową znajdę to czemu nie? Jestem otwarty na wasze propozycje. Nie chce kupić karty która mi wyświetli pulpit i film, ale nie oczekuje ze za 300 zł kupie coś pokroju GTX660. Po prostu coś takiego pomiędzy, trochę grania na zwykłych ustawieniach. 30-40fps mnie satysfakcjonuje. 

Edytowane przez steefler
Link to post
Share on other sites

Ja będę miał do sprzedania za niedługo http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7770-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-587615.html z gwarancją 30 miechów. 320 zł z wysyłką. Ale to mówię, dwa tygodnie do wystawienia. Na tej karcie grałem w Fc3 na średnich bardzo płynnie, na rozdzielczości FHD. BF3 średnio - wysokie też 40fps. Trzeba wiedzieć co wyłączyć.

 

Tylko nie wiem, czy to najwydajniejsza karta w tej cenie. Tak mówię apropo.

Edytowane przez Aximus
Link to post
Share on other sites

Przypomina mi się gość, który się pytał: "Czemu nie idzie mi Sniper Ghost Warior, mam grafike 4gb". Do rzeczy, do autora tematu. Jeżeli już kupujesz kartę graficzną do gier, a nie do 4 monitorów z otwartymi 20 excelami , w tym przedziale cenowym urwiesz w miarę fajny sprzęt. 1gb przyda Ci się przy wyższych rozdzielczościach, np FHD. Nie jestem co prawda szpecem, ale wydaje mi się, że jeżeli mamy dwie te same karty nadające się do gier, 512 i 1gb + rozdziałke FHD, to lepiej powinna działać gigówka. 

 

A do kolegi wyżej: masz racje, ale 630 to nie wiem po co jest. 

Edytowane przez Aximus
Link to post
Share on other sites

Dobra panowie, nie będę kupował jakiegoś ścierwa, kupuje albo GF 550 Ti OC, albo Radeona HD 7770. Pogram jak normalny człowiek, a w razie zasilacza to po prostu go wymienię. Ktoś gdzieś mi mówił, że niby gtx 460 jest wydajniejszy, ale to raczej osiedlowe plotki...

Link to post
Share on other sites

A HD6850 ma 256 bit, ale czy to oznacza że jest wydajniejszy od np gtx 660ti który ma 192bit?. Nie, przekaz jest taki że liczy się ogólna wydajność a w tej 7770 jest sporo lepszy, szyna ma coś do gadania gdy włączymy wygładzenia, a na żadnej z tych kart nie pogramy w nowe gry z wygładzeniem, a nawet jak tak to 7770 będzie lepszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...