Skocz do zawartości

Składanie komputera FIRST TIME


Recommended Posts

Jakie znowu kręcenie szyną ? W przeciwieństwie do i3, które mają zablokowany mnożnik, i5 mają mnożnik częściowo odblokowany i można go bez najmniejszych problemów podbić o 0,5 GHz.

 

Nie ma co, prawdziwy ekspert...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma co się denerwować panowie.
Krew mnie zalewa z tą płytą główną. Trzeba ja przykręcić na 9 śrub, jak już wkręciłem 7 to jedna wpada mi pod płytę i muszę odkręcać wszystko i z powrotem skręcać, dlatego musiałem zrobić trochę przerwy.

Pytanie, bo w obudowie, były śrubki do przykręcenia płyty głównej oraz takie papierowe, okrągłe, czerwone uszczelki oraz gumowe, czarne uszczelki.

Czy przykręcając płytę główną do obudowy muszę te uszczelki umieścić pod śruby na płycie głównej, czy same śrubki wystarczą?

Link to post
Share on other sites

@@LessGrossmann, skoro nie widzisz różnicy pomiędzy pastą do zębów a pastą termoprzewodzącą, to zacznij używać tej drugiej do szorowania kłów i szybko się przekonasz która do czego służy. 

Jak szybko nie zmienisz forumowego miejsca pobytu, albo nie zadbasz o kompetencję wypowiedzi, gwarantuje Ci długie wakacje od tego działu albo i całego forum, bo partaczy tutaj nie potrzeba. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

slyszalem o solidarnosci jajnikow nigdy o solidarnosci moderatorow.

Nie lubie sie powtarzac, ale wyglada na to ze aluzji odnosnie pasty i musztardy nie zalapaliscie tylko wy :)

Co do OC to jesli juz bedzie krecil to tylko boostem i najprawdopodobniej nie bedzie nawet tykal napiecia wiec nie bedzie wiekszej temp. pasta mu ta wystarczy ktora ma :) Dopiero po tym ew. bedzie FSB pasta itp itd.

 

Jak tam ArturO? dostalem PW ze pasta nalozona, z czyms jeszcze jest problem?

 

NIEKOMPETENCJA

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Panowie, ciężko się przyznać ale przegrałem bitwę z kabelkami. ;/
Wszystkie części powsadzałem od płyty zaczynając na napędzie kończąc, ale kabelki podłączył mi gościu z jednego serwisu za 20 zł. Zajęło mu to 30 min, bo w między czasie zaczęli się schodzić inny klienci, którzy przychodzili po swój sprzęt.

 

A odnośnie użytkownika LessGrossmann, to dużo mi pomógł w sprawie pasty i nie rozumiem czemu tutaj jest takie oburzenie odnośnie jego uwag.
Głównie o co mu chodziło, to to, że nie jest najważniejsze(dla osoby pierwszy raz składającej komputer) jakiej firmy jest pasta termoprzewodząca, a to jak dużo jest jest nałożonej na procesor i w jaki sposób, a musztardę i pastę do zębów użył jako żartobliwego przykładu, który myślę, że każdy o zdrowych zmysłach by załapał.
 

Dziękuję wszystkim wypowiadającym się w tym temacie.
Pozdrawiam

Edytowane przez ArturO_o
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...