Skocz do zawartości

[K] Komputer na Sockecie 775 z dość wydajną kartą graf.(800zł)


Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić komputer na sockecie 775. Do wydania mam max. 800zł. Chciałbym, aby komputer posiadał procesor conajmniej C2D e8400, wydajną kartę graficzną z serii Nvidia GF 2xx, 4xx lub Radeon 58xx, płytę główną pod OC, jakieś 4GB ram i w miarę dobry zasilacz, chociażby Modecom Feel (Najlepiej cheiftec, bądź inny) żeby był. Osoby, które mają takowy do sprzedania, prosiłbym o zamieszczenie zdjęć razem z kartką z nazwą z forum benchmark obok komputera oraz opisanie podzespołów.

Link to post
Share on other sites

A ile bys chcial za tego kompa? Koles z miejscowosci niedaleko mojej mial wystawione P5K pro, e8400 i gtx 285 wraz z chifteciem 450w za 800zl tyle, ze kontaktu nie ma. Mi sie tam nie spieszy bo ja swojego kompa juz mam, a ten, ktorego teraz chce to nie dla mnie.

 

Ps sory za ort, mieszkam na pomorzu, plaga(wczasowicze) przyjechala i net tak muli, ze sie nie da uzytkowac

 

Ps2 proc podkrecony? Jak tak to do ilu? Mysle, ze teraz wystarczylo by 3,5ghz to se w bfka pogram z dziewczyna mysle... Jak tam z grami oilnie? Teorytycznie znam wydajnosc czesci twego pc jednak chcialbym abys udzielil sie. Czy az tak drastycznie spadaja klatk w bf3 przy 64 graczach?

Link to post
Share on other sites

W BF3 na nim nie grałem, ale Skyrimowi i Diablo3 podołał w FHD (potem przesiadłem się na nowego kompa) - i o dziwo, procek nie był podkręcany. Siedziałem na boxie, ale po przesiadce na drugiego kompa dokupiłem tam małego Spartana, więc jest to jakieś zaplecze do OC dla tego kto go weźmie.

 

Wentylatory ma powymieniane na nówki (buda/zasilacz), wyciszony matami bequieta - i tu jest myk, dzięki temu jest cicho ale gorąco.

Na GPU jest jeszcze gwarancja, Chieftec też 450W, 500GB Barracuda, pastą przesmaruję na nowo jak chcesz (mx-2).

 

Mogę go puścić w tej samej cenie.

Link to post
Share on other sites

Mikor16 poszlo pw :)

 

Temat nadal aktualny. Mikor odczytal pw jednak nic nie odpisal. Jesli ktos losiada takowy pc wrecz zgodny z podanymi przeze mnie parametrami odrazu moze wrzucac foty. Preferuje przesylke za pobraniem.

 

Inne formy rowniez mozliwe, jednak zastanowie sie.

Link to post
Share on other sites

Moja propozycja http://allegro.pl/show_item.php?item=3387743589 w atrakcyjnej cenie

Core 2 Quad, Q9400, cztery rdzenie, BF3 spokojnie pójdzie :) (filmiki na yt nawet są z tym procem i BF3)

procek chodzi na 3,2Ghz obecnie, spokojnie ruszy z tym chlodzeniem co mam 3,6Ghz

i rzekomo ta rewizja da sie podkrecic do 4GHz, ale nie próbowałem

 

obecnie, z niezmieniana staaara pasta po poprzednim wlascicielu tempy sa jakos od dwudziestu paru do 63 w stresie.pod prime95

Edytowane przez Mhelkir
Link to post
Share on other sites

Czekam na dalsze propozyje, niestety zestaw powyzej jest najzwyczajniej bez k. Graficznej. Liczy sie dla mnie karta graficzna, procesor min. Core2duo e8400 i 4gb ram. Mocno podkrecony skabszy cire2duo tez moze byc.

Edytowane przez Dres21
Link to post
Share on other sites

Zestaw nie dla mnie. Znajomy będzie cisnął na integrze, gdy ja chce z nim pograć w bf3? ... I on funduszy nie ma i ja... Gdyby koleś dał chociaż jakieś foty sensowne i cene opuścił do 650... Za dużo sobie liczy za quada bez grafiki.



Ja się chyba zdecyduję na ten zestaw sida, zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

zdjecia i dowolne testy moge porobic jak wrócę do domu, nie ma sprawy

 

za dużo?

wysyłka całości z budą czyli około 10kg - to na poczcie ok 30zł

ubezpieczenie jakies wypadałoby dodac by nie był nikt stratny jesli zacznie nim pracownik poczty rzucac - na poczcie 1zł za kazde 50zł wartosci przesyłki, czyli z 15zł ubezpiecznie, chyba ze InPostem

 

wiec sama wysyłka ok 45zł kosztów po mojej stronie, zatem za sprzet łacznie chce 700zł

 

dalej spróbuje spojrzec na ceny czesci z allegro:

Q9400 rewizja R0, dowolne OC moge sprawdzić przed wysłaniem,

najtańszy Q9400 na allegro to 300zł, z tym ze zero słów o rewizji i tym jak sie kręci

ScytheZipang, nówka 200zł http://allegro.pl/scythe-zipang-socket-478-775-1366-754-939-am2-i3348597967.html uzywek na allegro nie widze (moge kupic boxa za 20zł i wymienic jak go nie chcesz) [mam świadomość że s775 odchodzi do lamusa ale chlodzenie pod s775 nadal da sie wykorzystac do lga1155 nawet dzieki CCO w płytach Asrocka, a mówimy o chłodzeniu, za 200zł, moze nie najlepszym z dostepnych na rynku, ale jednak nie jest boxowy chłam, załózmy ze bym je sprzedał za 80zł osobno - brak aukcji na allegro wiec nie wiem]

ram kingston z radiatorami w sklepach 250zł http://www.ceneo.pl/9072403 więc powiedzmy 150zł będzie jako wycena na pewno ok,

 

sławna kiedys płytka Asusa P5K, 120zł to mało, na allegro wersja SE bez radiatorów na sekcji zasilania jest za 119zł., tu masz płytke klasy wyzej w tej samej cenie.

 

 

Procek w tej rewizji i z screenami z OC za 300-350zł sprzedam od reki

ram za 150zł tez ktos kupi predzej czy pozniej bo to 100zł taniej niz w sklepie a ram sie nie psuje,

chłodzenie - ciezko bedzie opchnac, ale moze ktos wezmie za 80zł

płyta predzej czy pozniej sie sprzeda na pewno, bo to sławna wersja, ale pewnie bedzie kilka miechów mi sie kurzyc.

zasilacz tez sie sprzeda, ale moge go sobie zostawic

 

Generalnie spokojnie wyciagne 700-750zł sprzedajac na czesci BEZ chłodzenia , tylko zajmie mi to o wiele miesiecy a kasy potrzebuje teraz.

 

A karte graficzna mozesz przeciez sobie oddzielnie dokupic (polecam uzywke HD5850).

 

Moge sprzedać za 650zł, bez zasilacza, albo za 600zł bez zasilacza i chłodzenia.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Za pobraniem nie wysyłam

Edytowane przez Mhelkir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...