Skocz do zawartości

Skaczące ceny na morele.net


Recommended Posts

na morelach ceny zmieniają się również w zależności od wejść (do ok 15% różnicy czasami) lub przekierowań z ceneo - kilkunastokrotnie zdarzyło mi się negocjować ceny właśnie z tego powodu, chociaż oczywiście nikt nie powie wprost że tak jest ;)

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tak jest i m.in. dlatego nie lubię Morele.net - ceny zmieniaja sie w ciagu dnia a przeciez kurs walut ustala NBP raz na dzien - podobnie i producenco sprzetu nie zmieniaja cen codziennie. Mysle ze Morele.net nie ma fizycznie tego sprzetu bo przeciez gdyby mialo to kupujac wydaja okreslona kwote i latwo policzyc za ile mozna sprzedawac a upusty przy indywidualnej negocjacji. Jakos Agito, Proline czy Komputronik maja ceny stabilne - a przeciez dzialaja na tym samym rynku.

 

Poza tym z Morele.net sa problemy z terminowoscia realizacji zamowienia oraz z realizacja gwarancji. No i 8zl za odbior osobisty przy zamowieniu przez net, ktore sklep traktuje jako rezerwacje a nie umowe kupna-sprzedazy.

 

No nie za nic UOKiK nalozyl na Morele.net kare finansowa za stosowanie praktyk zabronionych...

Link to post
Share on other sites
No i 8zl za odbior osobisty przy zamowieniu przez net

 

 

Ja tam nigdy nic nie płaciłem za odbiór osobisty.Od kilka lat robię zakupy w morele.net.Natomiast komputronik stosuje taką praktykę,że jest cena internetowa i jest cena detaliczna(cena z reguły wyższa niż internetowa o kilkadziesiąt złoty)Dlaczego? bo jest wliczony koszt dostawy do salonu.Na przykład,zamawiam przez internet dysk twardy zewnętrzny  w komputroniku w cenie 370 zł i zaznaczam odbior osobisty w Galerii Krakowskie.Ale już w salonie przy odbiorze muszę zapłacić nie 370 zł,a 399zł. Dlaczego?Bo to jest  cena detaliczna.Ale ja o tym nie wiedziałem.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Jesli zawarles umowe i w mailu potwierdzono Ci ta cene to nie moga zadac wyzszej bo byloby to niezgodne z ustaleniami umowy - a jak jest inaczj to powinienes powiadomic UOKiK i Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta. Nie daj sie naciagac - tu 20zl tam 30zl i sklep zarabia imo nieuczciwie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...