Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Jak można o 20:00 czasu polskiego spać :roll:


W 2 części jeżeli byliśmy z zakonem w części 1 to w 3 akcie uraczyliśmy po obydwóch stronach Zygfryda. Natomiast jeżeli wiewiórki to w drugim akcie było sporo nawiązań do Yeavina :P

 

Tak samo ze strzygą było.

Link to post
Share on other sites

Szkielet wywęszył steelbooka i zamówił kolekcjonerkę ^^

W standardowej edycji na cdp też masz steelbook, IMO nawet fajniej jest mieć ten w kolekcji, bo dostępny jest tylko w Polsce. Co do cen za granicą, to są CHORE. Chyba bardzo im zależy na sprzedaż przez GOG, bo tam cena jeat w normie. Edytowane przez ehhhm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
 var 
        $counter = $('#collectors_edition span.count'),
        count = ('0000' + _.reduce(preorder_status, function(memo, count){ return memo + count; })).slice(-4),
        html = count.split('').map(function(n) { return '<span>'+n+'</span>'; }).join('');

    if (preorder_status.collectors_pc >= 7880) {
      $('#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="pc"]').remove();
    }
    if (preorder_status.collectors_xone >= 440) {
      $('#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="xone"]').remove();
    }
    if (preorder_status.collectors_ps4 >= 930) {
      $('#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="ps4"]').remove();
    }
    if (!$('#preorder_modal li[data-edition="collectors"]').length) {
      $('#preorder_accordion .accordion-group').eq(0).remove();
      $('#collectors_edition .order_now').remove();
    }

    count = parseInt(count, 10);
    if (count > 7500) {
      $counter.addClass('danger');
    } else if (count > 5000) {
      $counter.addClass('warning');
    }

To jest wskazówka ile wersji kolekcjonerskich jest przewidziane na cdp.pl :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że nikt mnie tu od "cebulaków" czy "januszy biznesu" nie będzie wyzywać. Normalna praktyka jak i na zachodzie ludzie robią chociażby z komiksami. Drobna inwestycja, zobaczymy co z tego będzie:)

Niektórzy kupują wina czy dzieła sztuki, ja zaryzykuję z kolekcjonerką Wiedźmina :D 

Edytowane przez w.nwk
Link to post
Share on other sites

Wyrażanie opinii to święte i niepodważalne prawo każdego forum :)

W pewnym sensie sami zachęcają do takiego działania nie wymagając żadnej zaliczki i umożliwiając bardzo łatwe anulowanie zamówienia. 

Nie usprawiedliwiam się i jestem gotowy na krytykę - byle rzeczową i kulturalną ;)

Link to post
Share on other sites
na krytykę - byle rzeczową i kulturalną

Rezerwując swoje x sztuk, blokujesz jakiegoś fana, który szczerze i faktycznie chce nabyć wersję kolekcjonerską do swojej kolekcji i niejako zmuszasz go do bycia wycyckanym później. 

 

Otwarte drzwi na takie praktyki, wcale nie oznaczają, że nie są one obrzydliwe. Dlatego ludzie różnią się od zwierząt i posiadają kręgosłup moralny - a jeśli czyjś jest giętki niczym miś haribo, to pozostaje mi tylko się skrzywić i/lub współczuć. Tylko tyle.

 

(No a brak wymaganej zaliczki z ich strony to już inna strona medalu, choć pewnie i tak nic by to nie zmieniło w kwestii "inwestorów")

Link to post
Share on other sites

Przyznaję że gdyby była zaliczka pewnie nie zdecydowałbym się na zamówienie 8 miesięcy przed premierą. A tak "co mi szkodzi".

Bardzo mi się nie podoba że już teraz są oferty na allegro na ~500 zł.

 

Co do tego że blokuję fana - zamówiłem 4 sztuki które być może sprzedam za 2-3 lata i wtedy kupi je fan który wtedy nie miał takiej możliwości i będzie się z tego szczerze cieszyć, nawet wiedząc że został "wycyckany".

 

I kolejny argument - być może zaoferuję komuś znajomemu który też jest fanem, ale na kolekcjonerkę zdecydował się po premierze kiedy już nie była oferowana.

 

Podwójna moralność czego jestem świadom i nie jestem w 100% przekonany do słuszności swoich działań. Powiedziało się jednak A, to trzeba być konsekwentnym i nie mówić teraz B.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...