Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Autor Grim Light posiada swój własny SweetFX na którym bazuje ten mod,pobrałem drugą paczuszkę gdzie tam znajduję się działający Grim Light i dałem go do wolderu mods i działa. Chyba że komuś spodoba się owy preset,u uzyska lepszy efekt.

 

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1565/?tab=2&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D1565&pUp=1

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Mam gtx 970 i "micro lagi" wiecie może czemu ? Świeża gra itd.

Masz takie mikro wtyki jakby ci klatki gubiło ? Jak tak to wejdź w Panel NVidii -> Zarządzanie ustawieniami 3D -> Ustawienia programu Wiedźmin 3.exe -> Maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek zmień na 1.

Link to post
Share on other sites

Tak ostatnio się zastanawiałem nad sensem wydawania takich chorych sum na te arcymistrzowskie sety i jest chyba tylko jeden, wizualny.  :-> Na każdym kroku spotykam czy to unikatowe miecze czy zbroje które statystykami niszczą te setowe xD A przecież skoro na wyprodukowanie takiego pełnego seta trzeba wyłożyć grubą sumę bo to już są same najlepsze czyt. najdroższe materiały to powinien on być jakiś wyjątkowy... 

Link to post
Share on other sites

Z walutą i tak nie ma co robić; zaklinacz (kiepski) to zaledwie 30K, winnica kilkanaście. Po wykuciu takiego setu wciąż można mieć 6 cyfr na koncie.

 

Jestem obecnie w trakcie KiW na normalnej grze, nie wiem do którego poziomu da się dobić, ale raczej nic ciekawszego od kota nie znajdę. Kilkadziesiąt tysięcy koron zatopione w postaci 50 pytajników na skellige ;)

 

http://i.imgur.com/dmIzXWa.jpg

 

 

Kapturek jest fatalnym dodatkiem i chowam go przy użyciu okularów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Arcymistrzowskie sety to chyba uklon w strone kolekcjonerow - ktorzy sa gotowi zaplcic kazda sume :D

Ja sobie odpuszcilem po sprawdzeniu ile wynosi upgrade setu gryfa - zastanawialem sie nad zmiana szermierki+alchemii na  znaki w nowej grze plus...

Cos okolo 30-40k a spora czesc skladnikow juz mialem...

Niby z kasa nie ma co robic ale chyba lepiej je zakisic na nowe gre plus i tam zainwestowac.

 

NIemnijej jednak  nowa gre zostawiam na ciut pozniej, teraz czas odswiezyc swiat Geralta z pierwozworu... czyli z ksiazek :)

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

 

 

zastanawialem sie nad zmiana szermierki+alchemii na  znaki w nowej grze plus...
 

Grałem chwile takim buildem w podstawce i szczerze szału nie robi, myślałem że będzie jakiś większy power a tu jest tylko trochę lepiej. Zdecydowanie najlepiej pod tym względem wypada mix szermierki i alchemii.

Link to post
Share on other sites

 

Grałem chwile takim buildem w podstawce i szczerze szału nie robi, myślałem że będzie jakiś większy power a tu jest tylko trochę lepiej. Zdecydowanie najlepiej pod tym względem wypada mix szermierki i alchemii.

 

W podstawce tez same znaki probowalem ale z podobnym rezultatem.

Dodatek jednak wprowadzil dosc cieakawa premie za set gryfa no i mutacje ktore moga dodatkowe je wzmnocnic.

Juz nawet nie chodzi tylko o co jest lepsze tylko bardziej o urozmaicenie :) I trzeskanie kompletu dopalaczy plus opanowana szermierka po prawie 200h gry robi sie troche nuda :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...