Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja po zainstalowaniu patcha zauważyłem same plusy, większe czcionki, wreszcie można mapę oddalić więcej i objąć całą wzrokiem, można wybrać znaczniki, w ekwipunku są przegródki na oleje, petardy i mikstury. Do tego wszystko czytelniejsze i wyraźniejsze. Menu szybkiego wyboru większe i ładniejsze, generalnie super, wydajnościowo bez zmian, ale changelog tego nie przewidywał więc tu nie ma zastrzeżeń 

Link to post
Share on other sites

A ja po patchu mam takie coś:

 

Error [content0]game\gameplay\interactive\housedecorationbase.ws(24): Property 'disableFocusHighlightControl' does not exist in 'W3HouseDecorationBase'

Warning [content0]engine\environment.ws(25): Global native function 'EnableDebugOverlayFilter' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\environment.ws(27): Global native function 'EnableDebugPostProcess' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\showflags.ws(9): Global native function 'DebugSetEShowFlag' was not exported from C++ code.

 

ktoś wie jak rozwiązać?

Link to post
Share on other sites

@DonHugo istnieją nawet dwa (do znalezienia na nexusmods) ale teraz zapomnij o nich bo większość modów i tak nie jest kompatybilna z nową wersją gry po ostatniej aktualizacji.

 

Pograłem chwilę po robocie i dalsza rozgrywka zapowiada się mega!

http://i.cubeupload.com/XvCvPC.png

 

http://i.cubeupload.com/btEoyt.png

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Właśnie zwiedzam beauclair, opad szczęki jakie piękne miasteczko i klimatyczne, dzieło sztuki :D


Czyli najlepiej zassac cala gre od nowa ze wszystkim

 

Właśnie jeszcze raz pobieram instalator dodatku bo może miałem angielski ustawiony i z podjary nie przełączyłem na polski, jeśli dalej nic to tak zrobie

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

 

 

Pograłem chwilę po robocie i dalsza rozgrywka zapowiada się mega!

 

a co ciekawe po aplikacji pacza 21 mogę u siebie włączyć wszystko na ultra :!: (bez HW). Wcześniej musiałem np zasięg roślinności zmniejszyć i cienie - a teraz - cud malina :D (oczywiście mówię o 30fps, ale ja nie wymagam więcej :) ).


 

 

Ile jest do pobrania dodatku z Internetu?

 

Na gog wychodzi: ~2,2GB pacz i ~7,5GB KiW (oczywiście jeszcze są inne uaktualnienie do najnowszej wersji, np dlc, czy nowa paczka językowa, ai chyba jeszcze SzK też mi mignęły w nowszej odsłonie).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...